подсъзнанието може всичко 5

  • 39 945
  • 450
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 santa2  Привет и от мен дами  Hug

# 16
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Здравейте в новата тема  Hug ,
пожелавам на всички да споделят нови успехи и открития

# 17
  • Мнения: 1 351
Една от мечтите ми се изплъзна , но веднага получих реализация на друга , която бях отписала почти.
Заминаваме за Жеравна за 2-3 дни.
Да се насладя на страхотната природа и старите къщи, и да позабравя  "туй- онуй".
Много удобно подредена тема - да ни е честита.  bouquet

# 18
  • Мнения: 685
Здравейте,
Чудесна нова тема се заформя.

За лечението с прана и сбирката на 23.12.2008г може да прочете повече в темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356131.new;topicseen#new

А white soul е човекът, който аз лично познавам и искрено се възхищавам на добротата й.
Тя ще бъде там, за да помогне на който може.   bouquet Наскоро аз станах свидетел на способностите й...   Hug

# 19
  • Мнения: 3 674
Малко офф - Винце, всеки ден по два пъти минавам покрай норвежкото посолство и като видя знамето, се сещам за теб   bouquet

Я  виж ти, колко съм била  близко... Laughing  Hug 

„Най-далеч стига онзи, който тръгва с Любов по Пътя си!”

 Hug

на добър път!  Heart Eyes
Ух, че е хубаво казано това!  Heart Eyes

Добре дошла на: "Аз съм жената!" Hug Радваме се, че се чувстваш уютно при нас.  Hug

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 14:19 от ЧервеноВинце

# 20
  • Мнения: 3 376
Cantariny съжалявам,че съм толкова далеч от вас иначе с удоволствие бих дошла.
Моля те би ли попитала дали догодина ще организират такива курсове и само в София ли ще ги правят!

 Аз съм жената!  тук можеш да си поръчаш тетрадката,не мисля,че я има в електронен вариант,аз поне не съм я срещала.

Ето и едно филмче от мен: Антистрес

# 21
  • Мнения: 3 674
Здравейте,
Чудесна нова тема се заформя.

За лечението с прана и сбирката на 23.12.2008г може да прочете повече в темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356131.new;topicseen#new

А white soul е човекът, който аз лично познавам и искрено се възхищавам на добротата й.
Тя ще бъде там, за да помогне на който може.   bouquet Наскоро аз станах свидетел на способностите й...   Hug

Страшно много съжалявам, че няма да мога да присъствам на тази сбирка и лично  да се  запозная с white soul   Rolling Eyes

Еееех, късметлийки сте софиянки... Blush Който иде там, после да разкзава...плийз!  Hug

# 22
  • Мнения: 1 029
Здравейте и от мен, аз обожавам да ви чета, но днес реших и явно да се включа в новата темичка. Началото на темата е много
удобно направено  Hug.
Искам да ви питам дали някоя има случайно в електронен вариант Неосъзнатото написано Аз: Тетрадка за упражнения по методиката на Джон Кехоу 1 част, аз преди месеци я издирвах из книжарниците, но ме гледаха доста странно.
Надявам се да стана част от най почиативната тема в целият форум  Heart Eyes


здравей.
Аз имам тетрадката, но мисля, че я няма в електронен вариант.Виж в сайта на Кехоу за всеки случай, но ако я има, то ще е само откъс.Иначе и аз не я открих по книжарниците, но си я поръчах от нета:
http://knigoteka.com/book/125526
http://knigoteka.com/book/126064
http://www.helikon.bg/index.php?act=books&do=publisher&p … cea2912c938db50fd

# 23
  • Мнения: 3 376
Наистина са късметлийки софиянки Hug
И аз се присъединявам към ЧервеноВинце-непременно да разкажете!!!!

Клемче пожелавам ви хубава почивка и да и се насладиш докрай без да мислиш за друго!!!! Hug

Момичета да ви споделя Crazy Снощи бях на концерт-Митко Щерев и част от русенския симфоничен оркестър.Беше много хубаво и ме зареди,музиката му е невероятна.
Много ме разтърси,през цялото време бях с влажни очи.
Мисля си,че успешно си изпълнява мисията-неговата музика говори толкова много.

Зароди ми се идеята и за второ дете.Аз отдавна си я премислям/даже знам пола и името му Blush/,но снощи го усетих много силно.
Обаче се разбрахме да поизчакаме-жилището ни е малко,аз тъкмо започнах работа и малко успях да се поналожа в нея и сега ако го направим всичко отива на кино.
Незнам как да постъпя,мисля да поизчакаме още малко,желанието ми все още не е ескалирало до крайна степен/говоря в единствено число,защото мъжа ми е съгласен по всяко време да имаме втори бандит у дома/.
Ами излях си душата.

Радвам се,че ви има. Hug

# 24
  • Мнения: 1 029
EASpirit , щом вече е минало като сценарий в главата ти, значи ще стане и то по- най- благориятния за теб начин.  bouquet Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 674
Спиритче...благодаря ти за клипчето!   bouquet Насладих се на природни красоти...а музиката е разкошна, нямам думи!!!  Heart Eyes

tonimar...благодаря ти, миличка... Hug Heart Eyes Знаеш за какво...   bouquet

# 26
  • Мнения: 957
venny, чудесно начало, благодаря ти! Hug
За половин ден - вече сме на трета страница... Дали до края на годината няма да сме на шеста тема?  newsm78

Cantariny , разкажи нещо! Интересно ми е! Hug

Хубав ден на всички! Hug

EASpirit , имала си чудесно изживяване! Още много ти пожелавам! Hug

# 27
  • Мнения: 685
Аз имах голямото желание да отида, но не ме пускат от работата Sad

Да се похваля вчера си получих книгите, които ще ме напътстват по пътя към светлината... Някой от тях открих благодарение на всички вас  Hug  тези на Л. Хей и "Чудесата на лечението с прана" благодарение на white soul.
Намислила съм догодина да запиша I-во и II-ро ниво: Прана – жизнената енергия. 

EASpirit  ще попитам дали има изгледи за курсове извън София  Peace
От сърце ти пожелавам идеята за бебе да стане реалност... когато му дойде времето Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 14:59 от Cantariny

# 28
  • Мнения: 753
И аз съм тук,но пак предимно ще чета  bouquet
Страхотни теми са всичките,научих и научавам страшно много!Благодаря ви!

# 29
  • Мнения: 3 376
Момичета благодаря ви!!!Силно ви  Hug

Cantariny  Peace Благодаря и на теб Hug

Общи условия

Активация на акаунт