Отговори
# 15
  • Мнения: 492
Добро утро!

Прекрасен ден ви желая, момичета!

# 16
  • Мнения: 172
Добро утро и от мен Simple Smile
И аз още нямам снимки, ама ако имам ще ги споделя с вас Simple Smile
Лек ден пожелавам на всички   bouquet Hug

# 17
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
От мен закуската

# 18
  • Мнения: 413
 Здравейте всички!
 Предпочитам да не коментирам решенията на хората с лични интереси относно фонда.Много тъжно...пак.
 Тази сутрин слушам отново студентските искания и там е една помия с този студентски град.Казаха за нас-поколението на 500 лв.т.е ако не ти изнася винаги можеш да си купиш билет за щатите newsm78и да си скриеш главата в пясъка.
 Все пак мисля,че хората разклатили системи строеве в историята са точно младите,така че вярвам,че ще имаме успех(сега и в бъдеще).Слагам себе си в това число,защото и аз уча и не избягах навън.Предпочетох да остана тук и ще се боря за по-добър живот на детето ми.
 Минии аз ти се възхищавам искрено Hug

# 19
  • Мнения: 907
Ей, Манго, много обичам баничка с боза Laughing А Лили каква е ранобудна, даже с кафенце успяла да почерпи Simple Smile

Ох, на моят мъж днес би трябвало да му е горе-долу последния работен ден за годината (дано Praynig), та да има възможност да обърне малко внимание и на апартамента, да си почине малко, че се скъса от работа тази година (което от една страна не е чак толкова лошо, че ако няма работа е доста по-лошо).

За решенията на управляващите в България - без коментар.

Прегръдки, целувки и хубав ден и от мен!

# 20
  • Мнения: 172
Тея картинки как ги добавяте ако не е тайна разбира се  newsm78 Embarassed Rolling Eyes

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Мацки, имате честта да видите първи коледната ни картичка, останаха и календарите, ама малката маймунка не ме оставя много, така че като заспи дано да успея да ги довърша Simple Smile Стихчето го сътворих снощи, кажете си мнението дали става за такъв повод. Искаше ми се вместо стандартните пожелания просто да кажа на близките си да бъдат добри и тогава ще им се случват само хубави неща, че нищо ново няма под слънцето освен ние самите, че ние сме най-ценни за себе си и за околните...Абе, май по-философски го ударих, но пък аз бих се зарадвала на нетрадиционна картичка, да се надявам и на другите да им хареса Simple Smile

# 22
  • Мнения: 907
Мая, много ми харесва картичката! Супер е!

# 23
  • Мнения: 79
Мая, на мен много ми харесват и не го казвам просто така.Особено ме впечатли това - БЪДИ ДОБЪР И УТРЕ! А и като погледне човек това засмяно личице няма как да не се усмихне и той и да обещае да е добър....И УТРЕ Hug

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 894
записче и от мен в новата темичка Simple Smile
от сутринта се гоним с мойта щерка да й направя малко коледни снимчици сама за сега успеха ми е нулев Crazy
маха шапката и препуска из стаите дивчото му с дивчо Laughing
дано като стане е с добрете ангелчета,че да се отчета и аз със снимчица за зимния колаж Flutter
Мая, много ти са хубави и картичката и щерката Heart Eyes

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Момичета, благодаря за страхотните пожелания  Hug

Мая, картичката е страхотна!

# 26
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Мая, много ми харесва. Просто е по-различна от масовите картички, а аз си падам по такива неща, естествено когато са с вкус.

# 27
  • Мнения: 93

Муцунка, честит рожден ден! Да си жива и здрава, мого обичана и щастлива!


Пухчо, честита годишнина! Още дълги години щастие с тримата ти чаровника!


Мини, много  Hug за теб и всички които се борят
Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Е, радвам се, че ви хареса картичката  Hug Манго, твоята също ми хареса, кой шрифт си ползвала?

# 29
  • Мнения: 3 013
Лубрикант, картичката е много хубава и идейна, а Ра е просто прекрасна на снимката!   bouquet
Ниньо, аз не съм особен специалист по картинки, но над полето за отговор имаш иконки и първата е "Вмъкни изображение", излизат ти таговете image и ти трябва адрес на картинката, която искаш да пуснеш, който да поставиш между таговете / скобките/. Ох дано съм била сравнително ясна. Ако питането е за прекрасната картичка на Ра, мен ме няма в тази област, не мога да дам инфо... Embarassed
ДАН, доколкото си спомням ти е от Даниела, така че ЧЕСТИТ ТИ ИМЕН ДЕН! Пожелавам ти много, много здраве, любов, успехи на изпитите и повече време за прекрасната Габи!  bouquet
Честито и на всички други малки и големи именници!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт