Отговори
# 45
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447

Честит рожден ден Вава.
И както казваше един мой познат -
Пожелавам ти здраве и пари, пък другото ще си го напазаруваме  Wink

# 46
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И аз съм се наканила да правим двете с Андрея (не знам какво мацане ще е) Коледни меденки. Преди съм правила, но много отдавна и не помня колко време издържат. Някой ако ми сподели да знам кога да ги правя, иначе съм ги планирала за понеделник - вторник.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 349
VAVA, честит ти евро рожден ден  Hug  bouquet

# 48
  • Мнения: 79
Здравейте Hug
ЧРД VAVA,много здраве,късмет,любов,щастие и пари разбира се!Страхотни сте,с тези картички и сладки. Hug Hug Hug
Аз днес се опитах да украсявам елха с Мими,но нещо не можахме да се разберем двете и затова първо я приспах и после украсих елхата и стаите малко.
Ние за жалост нямаме коледно облекло и затова ще опитам да я снимам с "еленски рога" да кача снимка за колажа.
Приятна вечер на всички.

# 49
  • Мнения: 79

VAVA, пожелавам ти много здраве, безкрайно щастие и щури емоции  bouquet
А 20 евро по официалния курс на БНБ ли са Wink
Меденките са страхотни.Аз правих миналата година, но така и не успях да ги украся.Иглика ти с какво ги украсява? Белтък?

# 50
  • Мнения: 1 988
dakra, по курс "продава" на чейндж бюрата!

# 51
  • Мнения: 79
 newsm44 Най-после успях и аз да сложа картинка.Може да е малка, но все пак...
Вава, може да се чувстваш поласкана Joy от кога се мъча , а успях за твоя РД и затова още веднъж - БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА и дано усмивката не напуска лицето ти!

# 52
  • Мнения: 1 988
А сега ще те науча как се слага истинска картинка. Мен Манго ме научи.
1. Влизаш в Гугъл;
2. Написваш например "букети";
3. Кликваш горе вляво където пише "изображения";
4. Кликваш вдясно от полето, в което си писала "букети" върху бутона "Търсене на изображения";
5. Избираш си първото букетче и кликваш върху него;
6. Показва ти се букетчето и до него надпис "Вижте изображението в пълен размер" Ей точно върху това надписче кликваш отново;
7. Показало ти се е въпросното букетче сам самичко на бялото поле;
8. Копираш си линка над букетчето: https://cdn.bg-mamma.com/41N8/5d2678bc.jpg ;
9. Пействаш го в отговора си и го маркираш;
10. Кликваш върху най-лявата иконка над полето за отговор (прилича на оранжева рамка);
Ето така ще пращаш витуални букетчета и на останалите ни другарчета по форум.


Мили другарчета, благодаря ви, че ви има! При наличието на форума, вече не мога да скучая!

# 53
  • Сливен
  • Мнения: 894
Мила Гале,Честит Рожден Ден!!!
Бъди жива, здрава, щастлива и много обичана! Hug Heart Eyes Hug
 

# 54
  • Сливен
  • Мнения: 894
А това е комплимент към вички които са имали повод последните дни а съм ги пропуснала Blush

# 55
  • Мнения: 2 122


Галя, честито!
Бъди здрава, щастлива и обичана, весел празник и само хубави неща!

# 56
  • Мнения: 413
 VAVA,Честит ти юбилей!  bouquet Hug

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 551
VAVA, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, а щастието и късметът да са ти верни спътници!

# 58
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Вава, честито и от мен. Здрава, бодра, весела и засмяна ти желая да бъдеш Hug  bouquet!

# 59
  • Мнения: 492
Галя, честит юбилей!
Пожелавам най-вече здраве за теб и цялото ти семейство!
Нека щастието, радостта и късмета не те напускат никога!
Весел празник!



Момичета, Калина снощи вдигна Т 37,7. Днес цял ден нямаше. Водих я на преглед - гърлото е добре (не е червено), гърдите са чисти. Има малко сополки, ама кой няма като посещава ясла.  Crazy  Следобяд пак имаше Т над 38. Моя мъж пък се оказа почивка тия дни и аз ще ходя на работа пък той ще си я гледа. Надявам се да се оправи бързо, че в понеделник в яслата ще идва дядо Коледа и трябва да си вземе подаръка.

Имам и една молба: ако някъде видите играчки с героите от семейство Симпсън, свиркайте силно,  Wink че съм го закъсала яко. Мила си е поръчала от дядо Коледа, а аз никъде не мога да намеря, а времето си лети ...

Още нещо мислех да пиша, ама го забравих  Embarassed

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354476.0

Общи условия

Активация на акаунт