Отговори
# 30
  • Мнения: 30
И аз ще се опитам да направя снимки, ама засега не ми се отдава.

# 31
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Благодаря ви за прекрасните пожелания и многото цветя Hug!

Мая, картичката много ми харесва, само долу, преди "Весела Коледа" има някаква картинка, която малко сбутана ми седи там, а и не разбирам много какво е. Без нея мисля по- изчистенко ще седи Peace.
Аз също трябва да направя някаква картичка, но хич не ме бива с фотошоп, когато не се касае за обработка на снимки. Харесала съм си ей тази снимка за целта, но тепърва има да умувам. Таткото на Ал има възможност да изкара плакати (календари) 50/70 на дигитален печат, но аз дори не знам как да оформя един календар във ФШ ooooh! Дали има из нета някакви шаблони?!

Радвам се много на говорещите ви дечица, 'щото моето на този етап казва само първата сричка на няколко думи - пример "бо"= бонбони, боб; "до"- доктор; "но" - нож. Единствено с риба има някакъв сравнителен напредък - "иба" Crazy

# 32
  • Мнения: 413
MianaNia,Благодаря ти за пожелания!Честито име и на Данинка!
 Лубрикант,и мен ме възхити твоята картичка!Много е стилна.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Ехо, къде сте всички  newsm78
Тържеството днес е минало добре. Преси не се е страхувал от дядо Коледа Simple Smile Отишъл е при него и дори се е усмихнал. Занесохме  фотоапарата да го снимат, а и не само него, но уви намерих картата празна Sad Без дори една снимка. Остава ми надеждата да са го снимали с друг фотоапарат.
Лека и мека на всички  Hug

# 34
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Страхотна картичка на Мая!!!
Днес имат имен ден Даниела и Даниел! Честито на всички празнуващи!!!!

# 35
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Е, радвам се, че ви хареса картичката  Hug Манго, твоята също ми хареса, кой шрифт си ползвала?

Мистрал

# 36
  • Мнения: 264
Вие правите картичики, аз цял ден Коледни сладки. Наумила съм си да зарадвам детето на първата му що годе съзнателна Коледа и се хванах с нещо дето никога не съм правила. Все пак се получи



Някой поизгоряха, накрая им хванах цаката и на печенето и на украсата, но се преборих само с половината тесто, утре пак - много е трудоемко.
Иначе скройх и къщичка, пък да видим как ще се оправя да я сглобя, ето някой части. Най-горда съм с покрива с релефни керемидки. Доста го цъцках.

http://s48.radikal.ru/i119/0812/e3/e0ceb3309623.jpg

http://s59.radikal.ru/i166/0812/70/17ef46dffb83.jpg

Понеже не си намерих Коледни формички за сладки, някой съм ги импровизирала с подръчни средства - например звездата е от формите на Виктор за напасване Laughing Laughing Laughing

# 37
  • Мнения: 1 198
със малко закъснение
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на ДАН и ДАНИНКА,и всички именници!
Да ви е живо и здраво името!



На големи патерици
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МУЦУНА!
С пожелания за много семейно щастие и разбирателство!И още едно красиво бебче,което да те радва съвсем скоро!


[b]И ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА,ПУХЧО!
Още дълги години любов,разбирателство и сбъднати мечти в семейството![/b]



Потресена съм да разбера,че тъпите депутати са се изгаврили така със страдащите за деца!96 въздържали се! Shocked Какви са тези хора,БОЖЕ!? ooooh!
Разгледах албумчето с Коледните снимки - всички дечица са толкова прелестни!Просто нямам думи!ЦЕЛУВКИ за ВСИЧКИ!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Картичката на Рали е много стилна!Браво Лубрикант! Hug Ти си самороден талант,като всички творчески мами тук!
Да не пропусна да кажа,че и картичките на Андреа вече реализирани изглеждат прекрасни! Манго   Hug
Иглика,ти си истински кулинарен гений!Направо ми събра погледа Crazy с тези сладки и къщичката...  chef
Представям си колко време отнема всичко това,но резултата е страхотен! Heart Eyes

Моята бебка е добре!Благодаря на всички за съветите!Тя не спира да си пие витаминчетата и други имуностимуланти!Но това вдигане на Т вече много често взе да става!А незнам зъби ли,друго ли!?
Лекарката,която дойде онази вечер е казала,че при много висока Т трябва вкъщи да има етилов спирт с висок градус.И ако се наложи,детето се полива цялото със спирта,това много бързо сваляло Т.А също и свещички в дупето свалят високата Т.Да не ви се налага,само споделям! Tired
Поздрави Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 251
 Здравейте, момичета.
 Манго, много благодаря за темата, а и за идеята за коледен колаж.
 Лубрикант, забравих да пиша колко ме развълнува обяснението на твоя мъж.  Браво на него. А картичката с Раличка е страхотна.
 Иглика, направо ми се прииска и на мен да си хапна от формите за къщичката.
 Мини и Мила Па, браво на вас за подкрепата за семействата, за които е трудно да си имат детенце. Аз много не съм запозната със закона, нито с другите разправии покрай студентски град, но това е нормално, защото съм далеч.
 Ние бяхме болни - аз и децата. Не ме питайте как съм търчала ту при единия, ту при другия да отпушвам нослета, а моята глава я чувствах като тенекиена. ooooh! Обаче вече сме добре, слава богу, без никаква лекарска намеса. Сега ще се пазим, че много искаме да видим сняг тази година. Вече поръчахме малко зимни дрехи за лапетата, сега остават само ботушите и сме готови за планинския сняг.
 Ох, момичета, думите на Дан за избягалите в чужбина ме наведоха на някои мисли и ми се иска да задам определени въпроси към Вас, но сега малките мрънкат. Хайде по-нататък.

# 39
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Добро утро!
Наистина много хубави коледни снимки сте качили, аз още се помотвам.

Весел ден от мен!

# 40
  • Мнения: 93
Доре, честита годишнина! (със закъснение)


Картичките на всички са страхотни!  Hug А аз така и не разбрах как да сложа снимката в тези рамки!  Sad
Мери, все забравям да ти кажа, че новият ти аватар е много хубав!  Heart Eyes
Мини, плаках по време на цялото предаване на Слави - тези нашите политици са...  #Cussing out Нямам думи... ама наистина....
Хубав ден на всички!   bouquet

# 41
  • Мнения: 1 988
Здравейте момичета, на вас "под секрет" ще споделя, че днес ставам на цели и кръгли 20 Евро Joy

Муци, Пухчо, Дан, Данинка, изчезнали са моите пожелания, картички и цветя, затова ви изпращам един нов общ букет с пожелание да бъдете заобиколени с много любов!

# 42
  • Мнения: 299
Честит рожден ден, Гале! Бъди все така позитивна, усмихната, много здрава и весело изкарване на празника!  bouquet

# 43
  • Мнения: 3 013
VAVA, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Пожелавам ти много здраве, щастие, успехи и само положителни емоции!

Честит имен ден и на Данинка на патерица! Хем имам приятелки Даниела, сетих се за именния ден, ама не знаех, че и твоя ник е от Даниела. Да си здрава и весела и да ни навестяваш по-често с прекрасните си и винаги поетични постове!  bouquet
Иглика, коледните ти сладки и къщичка са наистина страхотни.  bouquet
Само веднъж пробвах да правя домашни коледни меденки, но не бях уцелила нещо рецептата и почти нищо не излезе. Сподели твоята рецепта, ако остане време да се пробвам и аз. Party
Таня Генова, дано болестите са отминали и оздравявате всички! И дано има сняг при вас за Коледа! Тук е такава прогнозата поне, пък да видим дали ще познаят.
Съншайн Мери, това да се чува, болестите да са далеч. Малката е прекрасна на новия ти аватар. Peace

# 44
  • Мнения: 93
Гале, бъди преди всичко здрава, много обичана,
безкрайно щастлива и нека животът ти бъде весел купон!



Иглика, справила си се страхотно със сладките!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт