Отговори
# 255
  • Мнения: 389
rozi_ozi , ама как така казваш други теми и не показваш значи. Аргументирай се  Laughing

# 256
  • Мнения: 13
джи джи, abc нали Simple Smile много са добри! аз вече съм им фен, и лятната количка пак тяхна ще търся! Според мен си заслужават парите  Peace

Да  Peace И аз съм много доволна, изключително маневрена количка. А и като дизайн много я харесвам.
offioly, и ето теб ще питам  Simple Smile че се чудя и мая и още не съм купила зимно чувалче за другия кош. Имам за крачетата, но в магазина ми предложиха и на Джордани. А вече слагам от време на време Криско и в другия кош, но в големите студове май това няма да е достатъчно. newsm78 Митето с какво чувалче го топлиш навън?

Има три модела проходилки на ABC. Тази и другата, която е 3 в 1 са читави според мен, а третия вариант - не, колелцата не са с гумени уплътнения и е много шумна. Но като играчки тази, която взехме е най-интересна. С мъжа ми се колебаехме между първите две, но тази 3в1 нещо не ме впечатли особено, а и както написах - Криско си я избра - една радост беше с играчките  Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 616
джи джи, аз не му купих чувал за отворения кош (скръндза). Имаме едно универсално, малко лекичко е, ама когато е по-студено го завивам с едно одеалце поларенко, и нали е с космонавт, няма проблеми. Но тези на джордани са подходящи като че ли,  има и в продавалника разни универсални пухени. Иначе вече втори месец сме само с отворения кош.  Peace

# 258
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
... За екстремни ситуации ,когато му е запушен носа от набъбнала лигавица , най-ефикасни са адреналиновите капки...
И такива слагахме, ефекта беше почти нулев или краткотраен.  Confused Става вьпрос за тези, които се приготвят в аптеката, нали? А колко време могат да се ползват и като продьлжителност на лечение и като трайност на продукта?  Thinking

Джи_Джи има едни чувалчета за колички на ТСМ, които са много хубави. Закачат се с ластик за коша, много топли, а изобщо не са скьпи/последно ги гледах 15лв/. Дарито има такьв, може и тя да се включи с информация от пьрва рька.  Peace
П.П. Нещо подобно на това.

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 00:07 от samimami

# 259
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
samimami , като продължителност 7 дена, а като трайност не знам! Моите са от поне 3 месеца, но последно доки като и казах, че ги имам и каза няма проблем да ги слагам  Peace!

за чувалчето - да наистина е много топло и хубаво! От естествен пух е! Лесно се слага и маха! За сега съм го ползвала само един път, но нямам оплаквания  Peace!

offioly , специално за теб  Wink!
http://www.abcdesign-bg.eu/index.php?cPath=32_36&osCsid=37af … a47494aa2d5b3c27f

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 00:17 от dari75

# 260
  • Мнения: 28
За клеевата тинктура (прополис)- в такива минимални,разредени количества вероятността от алергии е нищожна според мен ,но при обремененост да се внимава.За меда с лайка важи същото ,но аз бих използвала клеева тинктура.Дозата е по 2 капки сутрин и вечер в млякото.
Ако някой реши наистина да ги приложи може да пише на д-р Михайлов ,който има тема във форума на Часът на мама.Той до колкото знам използва такива средства за лечение на деца отдавна.

# 261
  • Мнения: 75
Айде по късни доби да се разпиша Heart Eyes
Радвам се че ви допадна инициативата, благодаря на всички за подкрепата, от сърце ви желая мноого здрави и много усмихнати бебчовци и  мами, моля споделяйте ! Аз не винаги мога да пиша редовно, но пък прочитам и черпя инфо от вас доста често Peace
Вери, пробвах това с олиото което си дала Peace, май наистина има ефект, дано че моите и двете само като видят шишето с водата за нос и е ужас.
Инче и аз завиждам благородно, как се боря с тия кила ooooh!, а как обичам шоколаааад Embarassed
Чувалчето на ТСМ ползвах с каката и съм много доволна Peace (сега си имаме от количката друго)
Джи_Джи,нашата проходилка е абсолютно същата, но в други цветове, а пише че е  Джордани Laughing

Ема днес беше мнооого кисела, към 21.00 се напапка и заспа, но сега нещо промрънква, дано да спим поне през нощта Praynig, тя иначе си спинка и аз свикнах да си поспивам Embarassed
Лека и спокйна нощ на всички Hug

# 262
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Боян вече стана на 7 месеца, почерпете се за негово здраве.

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 01:23 от orhid

# 263
  • Мнения: 3 743
Орхид, благодаря за идеята, много е сладурска рокличката bouquet.
Обаче на мен ми писна да търся коледен тоалет и й купихме една официална рокличка. Даже си направихме семейна снимка във фотото, тип картичка за празниците. Сега в понеделник ще бъде готова и ще се изфукам Blush, ако ми остане време преди да тръгнем за Силистра. Ама голям зор със снимката - то не бе хълцане, дрискане и какво ли още не hahaha. Сигурно ни снимаха поне 10 пъти Flutter

Рози, та в коя тема са ни обсъждали Rolling Eyes

# 264
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добро утро  Hug!

Рози, та в коя тема са ни обсъждали Rolling Eyes

Гали, защо се чудиш, че са ни обсъждали? То и аз "надзъртам" в темите на другите месеци и понякога им се чудя на акъла! Не само при нас има раздори   Shocked! Което не значи, че и при нас трябва да има, де  Peace!

По адрес на заформилите се скандали само да си кажа мнението и приключвам с коментарите - ами Geneva определено не ме издразни просто защото тя си е такава директна. Каквото си мисли си го казва, а и не мисля че беше злобна забележката й (поне в първия пост, който предизвика раздора)! Просто и е по - странно чувството за хумор, ама то и на моя мъж е такова та съм свикнала! Колко пъти съм обяснявала, че не го прави със злоба  ooooh!..........
Но на Маргарете определено се зачудих, защото тя не е такава, или поне не беше. Та доста се зачудих на постовете й, ама де да знае човек....... В някакво странно еуфорично настроение като че ли е изпаднала и звучи като пълен непукист, който няма нужда от никой и нищо  Thinking! Ама всеки си има право на мнение  Peace!
Не искам да предизвиквам нови спорове с размислите си!

Хубав ден на всички  Hug!

# 265
  • Мнения: 24
Дари,точно това исках да напиша и аз за маргарете,като казах че ме изумява...Но тя явно не ме е разбрала и веднага писа,че съм била изумена,защото тя не споделяля с мен за акото на моето бебе  Shocked  Shocked  Shocked. Абе........повече няма да коментирам.Не обичам интригите и разправиите.
Ясно е защо сме тук,за да споделяме за нашите бебоци и да черпим информация,пак за тях .Това все пак е БГ-МАМА!!!

# 266
  • Мнения: 11
 Gali80 - обсъждали са ни в октомврииската тема но не намирам къде е а може и да са го изтрили.

Ох да ви се оплача при мен ако едното дете спи другото има някъкъв проблем. Нощес Вики като по чудо спа много спокойно а Диди като се разкиха към 4ч и няма спиране то сигурно е от алергията но до 5.30 все киха а в 6 се събуди Вики  Shocked.
Сега си правя едно кафе с повечко Бейлис вътре и ще лекувам нервите и безсънието  Joy.
Вчера дадох на Вики безмлечна каша и вътре сложих плодово пюре ... е няма такова лапане  Laughing.

Днес май времето ще е хубаво да се поразходим  Praynig.

За сега толкова отивам да пия кафеееееее  Mr. Green

# 267
  • Мнения: 13
offioly, samimami, dari75, jenik, благодаря за отговорите  Hug

джи джи, аз не му купих чувал за отворения кош (скръндза). Имаме едно универсално, малко лекичко е, ама когато е по-студено го завивам с едно одеалце поларенко, и нали е с космонавт, няма проблеми. 
И аз така го завивам. Peace Сега ще потърся и ще видя за дебело чувалче.
Но в отворения кош още не е свикнал. Той заспива в момента, в който тръгне количката и там не му е удобно за спане. Иначе едва се хваща в този. Crazy

jenik, стана ми интересно, разрових се да я видя тази на Джордани и  Shocked като гледам са еднакви ABC и Джордани

Аз бях харесала на Пег Перего, но при най-ниското положение крачетата не му стигаха пода. А ортопеда изрично ме  предупреди, (ако взимаме проходилка)че крачетата трябва да са свити, когато е в нея.

Спирам с тези проходилки, че стана досадно вече. Confused

Сега чакам да се събуди Криско и отиваме на разходка в парка. Simple Smile

# 268
  • Мнения: 657
Добър ден! Hug

Първо да поздравим всички порастнали бебоци, много целувки на всичките! Heart Eyes Hug

Ох, вчера беше кошмарен ден при нас, а и кошмарна вечер. Tired Прословутите зъби май са на път, Йойо беше много нервна, след като я приспах се събужда 3 пъти с плач, накрая заспа към полунощ. Sad Толкова жално ми стана значи, мислех ако продължи да се буди да я взема при мен, ама тя пък спа до 6. Сега е кукуряче и се смее, ама ще видим до кога. Heart Eyes Отброявам the final countdown до излизането на Йоините зъби. Mr. Green Дядо Коледа страшен подарък ще й направи. Flutter

След малко изчезваме за паспорта, трябва да е готов вече. Sunglasses

# 269
  • Мнения: 132
Добро утро и от нас  Mr. Green!

Да се похваля, вчера Ина хапна за пръв път пюренце - картофено. Хапна е силно казано, по-скоро го премяташе из устата си, но не и беше гадно поне. Днес продължаваме.
За клеевата тинктура да питам  Embarassed - не разбрах в нослето ли се капе или се пие или и двете? Аз го гледах д-р Михайлов преди няколко дни, но не много внимателно и не разбрах...
Рози, аз като черна станция малко  hahaha, но да кажа, че съм точно до теб - малко по-нагоре по Вита  Wink


Общи условия

Активация на акаунт