Отговори
# 270
  • Мнения: 83
Здравейте майчета,приемате ли нови юнски бебоци?
Дъщеря ми е родена на 08.06.2008.Ако се намери едно местенце и за нас много ще се радваме newsm51

# 271
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте и от мен!
И моят вчерашен ден беше кошмарен. И ние чакаме зъбки и Калина е станала една кисела, ревлива и незаспиваща! От 11 до 5 вечерта не пожела да затвори очи за миг поне. И вечерта едва в 10 заспа. През нощта пък й се приигра на принцесата - освен че не спира да пълзи, вече започна и по мен да се катери, застава си почти права и си разглежда стаята... #Crazy И така около един час - песни и танци на народите  Shocked. Сега спи, ама излизахме навън и така си я върнах - спяща. Ох, да излизат вече тези зъби, че ме побъркаха.

Калина от два дни хапва рожкови и ориз. Много ми хареса кашата и на мен.

nasi177, добре дошла!

# 272
  • Мнения: 233
Нямам много време да се занимавам и аз с интриги, но все пак реших да споделя мнението си, с надеждата да остане в тази тема и да можем да започнем другата "на чисто".

То голямо скубане на коси беше... Не стига, че останахме кой с 3, кой с 5 косъма, ама и тях да си оскубем, ей!

маргарет, на умна жена като теб не подхождаха подобни изказвания! Аз също имах много различно мнение за теб. Не знам колко от темите ни в "Родени" си изчела от-до, за да си правиш генерални изводи какво сме обсъждали. Доста често сме си говорили и за небебешки неща. Една мама преди теб беше недоволна, че в темите ни имало само лична информация, нищо ценно. На теб не ти харесва, че нямало живот в темите, а само пюрета, акита и каши. На кой да угодим?! Дай съвет.

Чувствам се също лично засегната от последните ти постове, защото аз съм една от редовно пишещите и споделяща информация. Всъщност, не само от теб, но и от другите, които недоволстват против "групата от 10-тина мами". Така и не казахте кой, според вас, влиза в тази група и кой е тоя Шаро. Аз що си мисля обаче, че редовно пишещите са повече от 10? Мистерии, загадки и конспирации...

Интересно ми е как така все се намира някой разочарован - на един не сме му четяли постовете, на друг не му се отговаряло на въпросите, на трети - не му честитяли месечинката. Не визирам никой конктретно. Малко наистина като в детската градина. Ми, като не е получи отговор - да пита пак! И аз бях се засегнала от една мама, като бяхме бременни и казах, че няма да пиша повече тук, но после ме беше яд, че реагирах така емоционално. Продължавам да си пиша. Няма смисъл да се сърдим за глупости. Или пък да се настройвме против някой,който знае повече от нас.

Сега към мамите, чиито адмираци си получила на лични. От публичен форум не може да се правят изводи за човек! Това го казвам, защото ти писа, че били разочаровани от нас. Като им е скучно тук и са разочаровани, и аз да питам - защо изобщо продължават да ни четат?! Значи все пак имат някакъв интерес, нали? Надявам се този интерес да не е свързан само и единствено със създаването на интриги и спорове. Би било жалко. Сигурна съм, че поне 1 съвет от този, който някоя от нас е дала и споделила, е бил ценен и за вас/тях. Или не?

И на мен ми писна от интриги и обиди. Всеки има право на мнение. Нека да си го казва, но да не си го налага. Като не ти харесва мнението на някой - подмини го. Да, всички имаме различно чувство за хумор. Но, не бива хуморът да преминава в ирония и сарказъм. Говоря по принцип, не визирам никой конкретно.

Ако някой не е доволен от поста ми, моля да не ми пише на лични. Нека всичко става открито! Да пише тук.

Рони, кашата, която давам е съвсем обикновена - от просо. Правя я гъста, така че да мога да я давам с лъжичка. Общо взето, равни количества брашно (каша) и АМ, а вода - колкото е необходимо.

Добре дошла, nasi177!

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 16:38 от Sleeping Beauty

# 273
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Боян и той по нощите играе напоследък, не реве, само почва да дърпа дрънкалките и да върти пръчките на кошарата и вика ееее.Между 2 и 3ч вчера игра, после си е заспал ,аз само като се разсъня проверявам да не се е отвил много.
 Попаднах случайно на една статия за видовете забавления и играчки, който иска може да я погледне.http://www.bghelp.co.uk/forums/showthread.php?t=2431

# 274
  • Мнения: 510
nasi177 , Добре дошла в отбора! Бебката ти е много сладка..пиши как се казва Wink

 Ние днес няма какво да се похвалим, акахме само веднъж(жълто) Ядем по график на 3 часа.. Вчера нагледно ми показа как се пада на глава от спалнята, та днес е позициониран на пода..вече там да си играе.  Ами тя Г/Женева добре си каза жената, че от тоя форум ще ни се утрепат децата..ама  Rolling Eyes
 Вери, в диетичния маг. до нас казаха,че ако им поръчам ще ми доставят киноа.Не зареждали, защото " не е известно и е скъпо, няма търсене..." Та така, след Нова Год ще го пробваме дружно с бебко Wink

 Честито на празнуващите бебчета! Живи, здрави и послушни!  love001

# 275
  • Мнения: 3 743
Привет на всички Grinning

Ние днес имаме една добра и една лоша новина. Да започна с лошата, няма подобрение с оченцата  Cry и продължаваме да капем капки поне още 3-4 дни.

Добрата новина е, че днес си взехме първата семейна снимка Heart Eyes. Мислим да я подарим на бабите и леля. Ето, да ви се покажем Flutter Blush:



Наси, добре дошла и от мен Hug

# 276
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета  Hug

nasi177, добре дошла при нас   bouquet

Аз от вчера съм толкова въодушевена и с празнично настроение  Mr. Green Ходихме на пазар за подаръци и накупихме толкова неща на Марти  Flutter Много съм доволна. Взехме й столче за хранене - на Chipolino Grand Comfort и разни други джунджурийки - играчки, дрънкалки...

Днес най-накрая ще украсяваме и елхата  Party

Гали, страхотни сте  Hug И ние трябва да си направим една семейна снимка, ама кога ли ще е  newsm78 Дано скоро и очетата на Диди да се оправят Hug

Айде, приятна вечер на всички   bouquet

# 277
  • Мнения: 67
Джи-Джи при нас все още не е сигурно че е АБКМ, в момента проверявам. Педито се усъмни защото досега 4 пъти е ял АМ, което е последвано от зверско повръщане.

# 278
  • Мнения: 233
През нощта пък й се приигра на принцесата - освен че не спира да пълзи, вече започна и по мен да се катери, застава си почти права и си разглежда стаята... #Crazy И така около един час - песни и танци на народите  Shocked.
Joy  Мира и мойта кокона таз нощ едни игри, песни, ама аз си спах.  Blush Бях гроги от вчерашния ден. Само й дадох да цокне по едно време и се събудих чак в 11ч. тази сутрин. Т.е. тя ме събуди де. Иначе, я чувах в просъница, как си игареше самичка в нейното легло.  Laughing

mishlence_333, айде, почнахте и вие вече с пюретата, а? Wink Аз дадох първо моркови и картофи заедно, че е по-вкусно. Разрешиха ми, защото казаха, че от картофите никое дете досега не е получило алергия. А пък, ако евентално реагира, ще е сигурно, че е от морковите.

Гали, много е хубаво, че сте си направили семейна снимка. Чудесни сте!

танита, и ние днес май ще украсяваме елхата. Вчера най-после купихме играчки и гирлянди, стойка и прочие. Голям пазар беше.  Crazy

# 279
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Rositsaio, колко е скъпо това киноа?
Гали, много сте сладки! Дано по-скоро се оправят оченцата на Диди! Praynig

# 280
  • Мнения: 13
Джи-Джи при нас все още не е сигурно че е АБКМ, в момента проверявам. Педито се усъмни защото досега 4 пъти е ял АМ, което е последвано от зверско повръщане.
Дано не е това и да си е добре детенцето Hug

nasi177, добре дошла!

# 281
  • Мнения: 3 743
Мира, ето тук има цени на киноа и други екзотики: http://biosviat.com/index.php?option=com_productbook&func=sp … p;sorting=lastadd

# 282
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
Здравейте мами,
поздрави от морето !
Ние се преместихме  да живеем  в Поморие.
Не съм влиза от месеци във форума.Не съм имала възможност.
Но ве4е ще съм "на линия".  love001

# 283
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Gali80, благодаря, гледам, че може да се поръчва и он-лайн!

# 284
  • Мнения: 11
Мишленце колко малко по нагоре  Hug там може и да се видим някой път ако ходиш  newsm78.

Gali80 - много сте хубави вярвам че бабите и дядовците ще се зарадват много  Peace. И аз съм замислила да направя такива снимки но мислих само на децата а ти ми даде и по добра идея  Hug.

nasi177- добре дошла  Hug /бебчето ти е много хубаво/ .


 orhid - при нас също е най интересно да се пее по това време  Crazy.

Mimi_leo - само повръщането ли е /не че е малко/ но Диди имаше обриви и мисля че те са по скоро от АБКМ а не повръщането  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт