КГБ = Клуб на Готините Баби - 53

  • 17 819
  • 441
  •   1
Отговори
# 345
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аааа Марси , стига сега , стягай се , празници идват.   bouquet
Квато и да ти е болката или настроението , може да ни споделиш.  Hug
С теб сме , миличка. Разписвай се редовно.  Heart Eyes

Римар , ние сме си у нас по празниците. Ще се чуем , видим , как дойде.  Hug

# 346
  • Мнения: 4 370
Цитат
Мери , на Жаки мъжлето беше към теб. 
жабче,ако се ноложи и с двамата ще се срещам Joy Joy Joy

# 347
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Цитат
Мери , на Жаки мъжлето беше към теб. 
жабче,ако се ноложи и с двамата ще се срещам Joy Joy Joy

Що па не , да не би да ти е лошо.  hahaha
С двама левенти , а не некой дрънкащи кокали.  Joy Joy
Нека ти е зле , а ?  Crazy

# 348
  • Мнения: 77
Мерииии, тенкю мила, друго си е като някой напише хубава дума за теб! Може  нещо дребно да е, но щом си го забелязала, значи съм ти повдигнала настроението, и съм доволна.
Близнаците се прибраха от тържеството с играчки, доволни, ходили след това на Макдоналдс.
В момента се къпят и тримата в банята, вдигат страшна врява, Росито го раздава звероукротител, и естественно топла вода за друг няма да оставят.
Янчето ми се обади по джиесема, така ме зарадва, Боже вече сме си като роднини!
За пролетна среща и аз съм ЗА, ама дайте да е пак на планина, а на лято на море. Само трябва да се разберем с Каварна, но ако има по-евтини легла при тях, нямам нищо против. Ама хайде да е с две нощувки, че то иначе си е бая зор! Пък може и на  Южното Черноморие, имаме доста да умуваме. Има време, да мине Новата година и ще планираме пролетната среща, а на нея лятната, пък може и да са две- едната юни, другата Август, а бе дайте да се срещаме поне всяко тримесечие, че да ни е весело и приятно и да има някаква ритмичност, традиция!
За пролетната предлагам,/ без да се налагам/ там където ходи Шпунц- Копривщица, никога не съм ходила там и влязох в Гугъла, ама то голяма хубост бе, красота! Ама ще му мислим.
Изкъпаните вече питат, кога ще стана от стола, затова за сега чао! Целувкииииии!

# 349
  • София
  • Мнения: 16 220
То било много хубаво човек да си поспи след обяд.
Сега ще мятам месо с картофи във фурната.
Марси, има моменти само чете човек и няма какво да каже. Да не би да ти е омръзнало вече да стоиш в къщи. Все пак си свикнала на работа сред хора. Разхождай се по магазините и времето ще мине.

# 350
  • Мнения: 4 370
танита,за какво ми благодариш,то не е комплимент,а си истина!
жабче,дрего си е агнешкото Joy

в копривщица наистина е много красиво!

# 351
  • Мнения: 4
Здравейте момичета от доста време само пиша,без да ви чета.
Сега ми остана време и ви изчетох.
Радвам се че всички сте добре.
Мише просълзих се от твоят пост.
Радвам се заедно с вас за малката принцеса Вики.
На цялото ти семейство желая край на проблемите.
Целувки на Вики и Здравунчо.
Честито ти гостенин.

# 352
  • София
  • Мнения: 1 755
   Съгласна съм с Танчето за Копривщица.Там е много хубаво и мисля,че е по-централно-ще е по-близио и на Жаки.А има и какво да се види.

# 353
  • Мнения: 814
За Копривщица и аз съм твърдо ЗА! Ходила съм там няколко пъти и винаги ми създава едно такова, патриархално настроение, в което семейството е преди всичко! Не че в живота ни е по-различно, но там духът е друг, възрожденски и много изконен! И ме връща във времето на дядо Либен и хаджи Генчо! Хеле пък коприщенските свахи... Joy Joy Joy!
Но градът е толкова красив и стародавен!
И твърдо за две нощувки, една е малко да се видим, нарадваме и наговорим, не мислите ли?
Мими, и аз не пиша често, макар че редовно влизам в нашата тема, чета и съпреживявам. Не винаги имам какво интересно да споделя или пък не мога да вляза в общия тон, въпреки това като теб се чувствам част от най-страхотния клуб - на готините баби!
Но и общият тонус на бабчетата е толкова висок, толкова заразителен, как да не ви обичам всичките/ и не  Winkбабчетата/!

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте момичета .
Тука съм и горе доло съм по добре утре пак съм на зъбар . Mr. Green
Тъкмо изгледах снимките и даже ги качих в новата тема която е готова .
Яге ама  сладурана си станала с новата прическа и много ти отива.Евала ти правя че си толкова борбена с диетата и от както съм те виждала на живо има голяма разлика.БРАВО на теб велика си .
МУЦИ радвам се, че и теб те видях и знаеш ли  newsm78 точно така си те представях ,лъчезарна ,мила и засмяна. Hug Hug
Абе всички сте много хубави и фенчовците и те в това число. Hug А малката принцеса на МУЦИ е същата чаровница като майка си. Hug Hug

РИМАР ,МЕРИ ЧЕСТИТ ВИ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦИ. Hug


Също честито и именият ден на зетя на АРИТА .


Чета че и национална среща стягате .Аз съм за ако не ми мине котка ПАК пътя . Sick newsm78
За Копривщица мисля ,че ще е трудна организацията за такава среща .Нека да е в градовете където има представители ,за да е по лесно. Hug Hug

# 355
  • Мнения: 814
Зичееееееее, благодаря ти за пожеланията за поредния имен ден на зет ми! И гуш, гушза теб, за Здравунчо и Вики, за Миши! Домъчня ми за теб, душко! Дано утре за последен път посещаваш зъбар!
 И аз от две седмици ухажвам моя, но тъкмо да се справи с един, обади се втори, а нощес направо се побърках от трети , уж умъртвен и с коронка/! За това те разбирам и ти съчувствам, все пак аз съм далече от това състояние, в което си ти. Дано има край на мъките ти Peace!
За срещата - където и да бъде, важно е да сме заедно и то колкото може повече време! Но пък организацията си е тежка и отговорна работа!

# 356
  • Мнения: 7 480
                          

# 357
  • София
  • Мнения: 1 755
   Вие момичета да не сте се наговорили? Аз не намирам голяма промяна във външния си вид от септември- 10 кг за мойто тегло са нищо.Но много от вас казват,че съм променена и ми се иска това да е вярно.И тъмния цвят на косата ме променя,но се гледам в огледалото и ми се струва,че съм по-състарена.Но това може да е и от отслабването.Шкембето ми леко намалява,обаче бръчките излизат.Но нали знаете приказката за душата в рая и....Та съм доволна.
   Вече получих официална покана от сватовете за Коледа и ще пътувам със Софи и Коце на 25 декември за Гоце Делчев.

# 358
  • Пловдив
  • Мнения: 614
АРИТКА не ми се пише да ти кажа честно само ви чета от време на време .То като ми е неконфортно и не ми се прави нищо.Вече един месец с тези болки главата не си осещам вече ,но дано утре не ме пипат вече че ми писна на калинката. Joy Joy Joy Joy Joy
Прегръдките ще ги предам на малчовци и МИШИ непременно . Hug Hug Hug Hug

ЯГЕ защо се подценяваш така бе мила ти си толкова хубав и лъчезарен човек и изобщо не си мисли за бръчки ,аз такива не виждам. newsm78 Напротив ставаш все по хубава с отслабването.
А честита ти покана от сватовете дано си искараш добре на празниците.

ДИДИЯ ти да не отиде да лягаш бреееее... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 359
  • София
  • Мнения: 1 755
     Зиче,сега боли ли те челюстта?

Общи условия

Активация на акаунт