КГБ = Клуб на Готините Баби - 53

  • 19 457
  • 441
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 19 112
Яге, пожелавам да си изкарате много весело със сватовете. Ще се откъснеш от ежедневието.
Зиче, ужас, дано наистина утре е за последно и да заздравява костта.

# 361
# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЯГЕ,АЙША -През деня не ме боли но нощно време ме боли.Много малко вече е започнало да се позапълва ямата но не ми го побира акъла кога ще се запълни цялата. ooooh!
Утре ще видим какво ще кажат и най лошото е че излиза хирурга в почивка за 10 дни и незнам какво ще правя тогава , а при друг да ходя който не знае за какво става въпрос няма да е хубаво ,но каквото такова. Thinking Thinking

ДИДИ розите сА страхотни и ми затрупаха екрана БЛАГОДАРЯ! Hug Hug Hug Hug

# 363
  • Мнения: 814
Зиче, нека най-после дойде краят и на твоите мъки, че те направо те побъркаха вече повече
от месец Hug!
Яжка, ама какви ги говориш, та 10 кг. смъкнати са си значително постижение! Коя  друга от подложилите се на диета  го е постигнала за този период от време! Аз не мога и 0.5 кг. да сваля! Ти си човек, пред когото се прекланям! За силата и волята ти! И мотивацията! Чистосърдечно го признавам! А бръчките и всичко останало си го виждаш ти самата, както и всяка от нас вижда това, което иска  ! Нямаш никакво морално право да омаловажаващ това, което си постигнала с воля и желание!

# 364
  • София
  • Мнения: 2 419
    Арита,по-лесно се сваля,когато си по-дебел.Ти си слаба и за това трудно сваляш.

# 365
  • Мнения: 263
Коледна украса за екрана

Зиче, радвам се, че ти харесаха розите, а това е нещо подобно.
Изключва се от лентата долу. /даваш дясното на мишката и после exit/

# 366
  • София
  • Мнения: 2 419
Диди,аз не мога да се оправя ,за да видя розите.

# 367
  • Мнения: 263
Яжке, в синьото поле натисни на "продължи", после "свали файл", "запис на файл" и стартираш от иконата на екрана отпред на компютъра. Розите се махат като цъкнеш веднъж с мишката на екрана.

Аз си лягам, че мъжете ме гонят от компа. Лека нощ на всички и сладки сънища!

# 368
  • София
  • Мнения: 2 419
Не ми излиза запис на файл

# 369
  • Мнения: 3 036
Момичета,
Качвам снимки на малка Габи от нейното първо посрещане с Дядо Коледа.Била е много,много послушна и е получила най- големия подарък.Все още е емоционално заредена и вилнее.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151241&pid=9523248
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9523250

# 370
  • Мнения: 179
Много,много newsm51 newsm51 newsm51за Деси,от мен и Габчето.А за всички от КГБ-малък коледен поздрав от Габи.

# 371
  • София
  • Мнения: 19 112
Браво на Габито.  Такова добро дете заслужава подарък и от Дядо Мраз на нова година.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛЕКА НОЩ

# 373
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в La Rapita , Tarragona
  • Мнения: 1 899
Габчето е страхотна.  Heart Eyes
И ние вчера бяхме на тържество с дядо Коледа. Peace
Сега и от много дядо Коледи чакаме подаръци.  Joy

Зиче , края дано е утре с твойта рана , че се измъчи.  Praynig
Да пишеш как си, не само да шпионираш.  Wink

Деси , ти как си? Ваканцията почна ли вече?  Hug

Яжка , личът си килцата. Добре си си , а и новия цвят ти отива.  Hug
Ща се вземе да забършеш нЕкой дедко.  Peace

Диди , розите ми дават Троянски вирус и не го качва.  Thinking
Но Коледната украса свалих , там няма проблеми.   bouquet

# 374
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
Добро утро,бабета Joy.
Готова съм и след час тръгвамеееееееееее.
Янче,изненадата е от Русе,така си мисля newsm78.Ама то не остана вече,скоро ще я видим на живо.
Зиче,успех при зъбаря.
Лек ден на цялата дружина.Снимки ще има,но чак утре.

        Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт