КГБ = Клуб на Готините Баби - 53

  • 17 755
  • 441
  •   1
Отговори
# 390
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мастерче , много съм невежа в тез неща. Embarassed
Та да попитам , от аптеката ли да го взема нишадъра? newsm78
Да го запаря и после гаргарата, нали? Blush
Благодаря ти.  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

# 391
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет-мривет! Hug Hug
Изчетох ви, за да съм в час и сега първо да почерпя, че милото днес е рожденик.Да ми е жив и здрав /и корав Mr. Green/




Софиянки снимките са супер! Grinning
Малкото и голямото Муци са сладурки! Heart Eyes
Яжке, новия цвят ти стои прекрасно.Изглеждаш страхотно! Hug
Жабче, и без грим пак си хубава!Абе както казваме "наше грозно немааа" Hug
Много се радвам, че днес и варненската група ще е налице.Чакам и от там фото Peace
Зиче, какво става бе душо?Как си?Имаш ли подобрени? Rolling Eyes
Мастерче, чакат те много хубави празнични дни с мама и тате Simple Smile
Диди, благодаря за розичките и коледната украса! Hug
Дидиа, Марси, Шпунц, я се усмихнете!При такива хубави празници нетрябва да сте тъжни! Hug Heart Eyes

Мери, честит рожден ден на пратерици!
Бъде здрава и обичана то всички !



Ние оправихме прасето и сега ще бъдем, както казва Жабка на свинко и винско Party
ДОвечера ще излизаме да празнуваме рождени я ден на Данчо.Утре сме на банкет с моите колеги...
Започна се...Купон безкрай Party
Дени  утре ще бъде пак коледар и ще обикалят по институцийте.Иска да си събере парички и да си купи волан с педали и скорости за компютъра FlutterАбе всеки с проблемите си Flutter
Хайде, че много се разприказвах.Май пропуснах някой, но ви прегръщам всички! Hug Hug Hug
Жабче, лекувай гълрото! Peace

# 392
  • Мнения: 5 001
Мастерче , много съм невежа в тез неща. Embarassed
Та да попитам , от аптеката ли да го взема нишадъра? newsm78
Да го запаря и после гаргарата, нали? Blush
Благодаря ти.  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

Жабче никакво запарване... Naughty

Нишадъра се купува от аптеката.В пакетчета е,на кристали е.
Отмерваш си 1 препълнена ч.л. и сипваш нишадъра в чаша 200 гр. с топла вода.Разбъркваш да се разстопи хубаво и гаргариш.После не ядеш и не пиеш около 1/2 час. Това е.


Наборе...ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛОТО!МНОГО ЗДРАВЕ,УСПЕХИ И ВСИЧКО КОЕТО СИ ПОЖЕЛАЕ ДА СЕ СБЪДНЕ!  Hug Hug Hug Hug Hug
(извини ме,че не слагам картинки,но няма време за други сайтове  Embarassed)

Но трбва често да го правиш.На мен так ми спасиха сливиците от операция навремето....

# 393
  • Видин
  • Мнения: 961
Мастерче, благодаря за тази полезна информация. Hug Hug
За първи път чувам тази рецепта, но ако се наложи ще я изпробвам. Peace

Забравих да ви кажа, че имам коледна картичка от Муци GrinningМного е хубава Flutter

# 394
  • Мнения: 7 391
ЖАКИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОЛОВИНКАТА ТИ!!!ПОЖЕЛАВАМ МУ:Грижи и неволи да забрави,празника с усмивка да посрещне!Дните му да минават и да не тежат,годините му да се трупат, но да не личат!Мацка,по-хубава от тази си имаш в къщи!!!


               ЖАКИ ЗА ТЕБ !!!

# 395
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте наборчета.....!

Благодаря ви на всички за милите думи!

На варненските дружки весела среща и аз като една любопитка...
снимков материал чакам! Mr. Green

Мастерче, вярвам, че си наготвила куп вкуснотийки за вашите!
Със сигурност ще ги изненадаш приятно! Hug

Жабче, сега рабрах на чий комп пишеш..! Heart Eyes


Хубав ден на всички ви!
  bouquet

# 396
  • София
  • Мнения: 1 529

Жаки пожелавам на твоя съпруг да е много щастлив и да има една красива като теб щерка.
А тези цветя са за теб.

# 397
  • Мнения: 5 001
Пак позачезнахте нещо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ехооооо.....появете се,че иначе пускам камбаните  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
хи-хи-хи.....

# 398
  • София
  • Мнения: 1 529
 Мастерче аз съм тук и храня Вели с любимата му кокоша супа. Пусни коледните камбанки и бабите стига са спали следобедно. Жабче кусни и мед посипан със сода.

# 399
  • Мнения: 5 001
хи-хи-хи...кокоша супа  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сладур! Да ви е сладко!

.......



# 400
Аз съм Мая. Не се чудете. На работата съм и пробвам дали ще мога инкогнито да пиша като гост. Купих колело, ама точно такова дето Дидиа ми пише да не купувам. Не ми се вижда много тежко, пък и те такова искат. Като му се махнат приспособленията ще може да се кара и като обикновенно с три колела.
Чакай да пробвам дали ще се помести.

# 401
  • Мнения: 5 001
Майче,честито ви колело  Hug Hug Hug Hug

# 402
Не стана като гост иска ми име. Но пак стана добре, защото иначе компа ще ме запомни и шефката може да види къде влизам. Уж ни дава да работиме с компа ама все следи какво правиме на него.
Жабче, за гнойни налепи се пие водата от разтопен лед. Ако пиеш топло се развъждат вирусите повече, а от студеното измират.
 

# 403
Мастерче, мерси. Дай боже и аз да го водя с това колело.

# 404
  • Мнения: 7 391
                 Майче,можеш да пишеш от компа,ама трябва да внимаваш когато въвеждаш име и парола да не натиснеш "запомни име и парола" .То е отдолу и тогава като ти щракнат първата буква и излиза всичко и могат да ти четат всичко . Нашата не ни се кара,нали търсим инфо с компа и можем да го търсим навсякъде. Laughing
                  Да ви е честито колелото!Като искат такова добре си го купила.Дано го и харесат и то снахата. Laughing Детенце със здраве да си го кара. Peace

Общи условия

Активация на акаунт