КГБ = Клуб на Готините Баби - 53

  • 17 757
  • 441
  •   1
Отговори
# 405
  • Видин
  • Мнения: 961
Чух камбаните на набора и кацвам Grinning

Майче, пожелава ти често да излизате на разходка с колелото Peace

Зичето не се е вясвала никаква Sad

Аз чакам детето да мине да му дам пари, че ще ходят да се черпят на пицария с децата и госпожата от школата по англиийски език.Нямаме вече работа и чоплим семки с колежките.Като стане 16 ч.
ще им отворя една бутилка шампанско да пийнем за здравето на Данчо. Wink

Дидиа, благодаря за комплимена, но като тази мацка трудно ще го докарам, особено на цици,но затова пък за френската любов ще се постаря да съм на ниво Wink Joy Joy
Довечера съм му подготвила страшна изненада с едно чевено боди....Ще остане така Shocked

# 406
  • Мнения: 5 001
Довечера съм му подготвила страшна изненада с едно чевено боди....Ще остане така Shocked
Опааааааа.......ДАЙТЕ КОЛАНИТЕЕЕЕЕЕ  Joy Joy Joy Joy Joy
Браво наборе,само така! Пък ти пожелавам кат' шЪ гУ изненадваш с червено боди,той пък да те изненада с едно розово,пухкаво бебоче-госпоЙца....Мдаааам!  Blush
Наздраве!

# 407
  • Мнения: 7 391
                            Жаки,стегнахме коланите!  Laughing ДЕЙСТВАЙ! И дано розовата мечта стане реалност от този РД!Не може с червено боди и да не се получи розова кукла,хубава като майка си! Peace

# 408
  • Мнения: 263

Жаки, честит рожден ден на съпруга ти!
Да ти е жив и здрав, много щастие, любов, късмет и пари му пожелавам. Нека Дядо Коледа ви донесе най-желания подарък!

Весел празник и наздраве!
за теб мила Жаки!

# 409
  • Видин
  • Мнения: 961
 Grinning  Благодаря, момичета! Grinning
ТурГайте коланите, пък аз ще се похваля първо при вас, ако има положителен  резултат Mr. Green Peace

# 410
  • Мнения: 549
Здравейте момичета.
Явно аз ще съм първата да ви разказвам.
Срещнахме се .Аз отидох трета поред.Преди мен са отишли Добито и фурийка с щерка си.Запознах се с всички.Разцелувахме се.
След мен дойдоха:Янчето и голямата изненада/само ще ви дам жокер, че изненадата е много: очарователна  млада дама /.
След тях дойде и Танита.Потеглихме да си търсим заведение ,за да се почерпим.
В първото/хепито-още не работеше/ и затова се запътихме към сладкарница "Лучано"/съобразиха се с мен момичетата,че аз имах ангажимент после и затова си търсихме заведение близо до центъра/.
Седнахме в сладкарницата всяка си поръча каквото си иска.
За съжаление аз стоях много малко/около 20 мин./.И така до 11часа.
Снимки си правихме ,но тях момичетата ще ви ги покажат/Фурийка и Добито/.

Останах много очарована и превъзбудена .Момичетата ми се накараха хубаво че не съм присъствала на срещите.
И така чакам с нетърпение да се запозная  и с останалите.

# 411
  • Мнения: 7 391
                     Светле,ама и ти си една "конспирация!  Joy Joy Joy Хайде,казвайте коя е тази хубава млада дама? Защото ВСИЧКИ сме очарователни млади по дух дами! Laughing

# 412
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит Рожден Ден , Данчо на Жаки!
Много здраве , щастие , любов и късмет!
Весел празник!

Мастерче , това е отврат.  Sick
Правих гаргара , но ми се повдига.
На Шпунц меда със содата , пак ми е бляк.
Сега на Майчето почвам илача , с него ще се справя.  Peace
Благодаря ви , момичета.    bouquet
 
Светле , да не е Галето?  newsm78

# 413
  • Мнения: 5 001
Мелчето или Галена.....А? пОЗНАХ ЛИ?! newsm78
Светле,ама наистина си за бой,дето не си идвала на други срещи....Видя ли колко е весело,и какви сме се събрали ...Все готини хора!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Жабче...не е толкоз гадно бе душа....Е пощипва от нишадъра,ама изкарва гнойта и ти минава....

# 414
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мастерче , ма мен ми е бляк... много гадно.
Изжабурих стотина грама , облекчи ме.  Peace
Не си кривя душата. Преглъщам по-нормално , но има още.  Hug
Довечера ще се пробвам пак.  Peace

# 415
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Тука съм момичета пак имаше процедури кюртаж Mr. Greenи утре пак добре че зъболекарката ще излиза в отпуска та да няма кой да ме изтезава  Joy Joy Joy Joy

ЖАКИ ДА ТИ Е ЖИВО И ЗРАВО ,ПРАВО И КУРАВО МЪЖЛЕТО!!

# 416
  • Мнения: 5 001
Оффф,Зичееее  Cry
Аман от тия зъби бееее  ooooh! ooooh! ooooh!
Няма ли край? Оф....дано ти премине най-накрая вече..... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 417
  • Мнения: 4
Здравейте момичета.
И аз да се похваля , утре имам среща с баба Мими и Габито.
Жаки да ти е жив и здрав рожденика.

за Жаки.

# 418
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
 Тук съм вече!Явно първа съм се добрала до компа.Да доразкажа за срещата: След Лучаното ходихме до морето,а после в една пицария.Пропуснах да кажа,че като излизахме от "Лучано" (бяхме в мазето)На горния етаж изведнъж Добито ахна и се запъти към една маса.Оказа се,че съпругът й и дъщеричката решили да се почерпят и как пък улучили от толкова заведения точно това!Та в пицарията те ни пазеха места и на снимките ще видите поредния ни Фенчо!Много приятен мъж и очарователна дъщеря си има нашето Доби.Иииии да разкрия изненадата! С нас беше и Желязната лейди,която през април ще стане баба и обеща да пише при всяка възможност!Наистина професията й е такава,че й ангажира много от времето.
Снимки от Доби и Фурийка.
Беше наистина много весело!Танитка ,както винаги,ни разсмива и разплаква,Фурийка е неподражаема,а нейната Ели се оказа красиво и много възпитано момиче.Абе,какво да ви кажа!Дай Боже по-чести такива срещи!

# 419
  • Мнения: 5 001
Ехааааааа,колко хубави изненади сте имали.......Браво на вас!  Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт