КГБ = Клуб на Готините Баби - 53

  • 17 758
  • 441
  •   1
Отговори
# 420
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

  Честит рожден ден на Данчо!Желая му крепко здраве и никаква финансова криза!

                                                                       

# 421
  • Видин
  • Мнения: 961
ЧАКАМЕ СНИМКИИИ! Hug

По думите ви личи, че сте си изкарали страхотно.Браво, момичета! Peace Grinning

Зиче, няма край твоята одисея Rolling EyesДано утре ти е последното ходене при заболекаря Hug

Жабче, хайде и аз да кажа поредната гадост, с която да се мажеш- топиш тампон в сода и обтриваш сливиците Crazy
Гадничко е, но помага веднага Peace

Благодаря на всички за пожеланията към Данчо!Да ви се връщат многократно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Танчеее, слизай от клона да разказваш и ти за срещата Grinning

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЕЕЕЕ големи срещи заформихте Мони в Бургас и вие днес във Варна .
Мони да поздравиш и прегърнеш утре МИМИ и ГАБИ от мен. Hug Hug Hug Hug
Браво на вас само аз съм сираче във Филибето няма с кой да се срещам. Tired
Яне голяма изненада си им направила на Варненки  Hug пък и редиците се увеличават с още един фенчо на Доби. Hug Hug Hug Това да се чува и дано някога стане така че всички да се съберем за по дълго време. Hug Hug Hug
И АЗ ЧАКАМ СНИМКИ ХЕМ ДА ГИ ПРЕБАВЯ В НОВАТА ТЕМА... Hug Hug Hug

# 423
  • Мнения: 5 001

Мони да поздравиш и прегърнеш утре МИМИ и ГАБИ от мен. Hug Hug Hug Hug

И от мене,и от менееее  Hug Hug Hug Hug Hug

Ох,аз след малко отивам да си посрещна гостите на гарата  Party Party Party Party
хе-хе-хееее....Нямам търпение вече  Blush Blush Blush

# 424
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Браво момичета.   bouquet
Вижда се , че ви е било хубаво. Та и изненадка сте имали от Лейди , от мъжлето и щерката на Доби. Голяма чаровница е като майка си.  Hug
Ние софиянки я видяхме лятото.  Peace Поне някои де.  Wink

Жаки , мразя тез бабешки илачи , точно за това , че са гадост.  Sick
Пийнах водата от лед и съм за сега ОК.  Peace

Мони , поздрави на Мими и Катето (Габи). Hug
Весело изкарване.  Heart Eyes

Мастерче , радвам се заедно с теб.  Hug Поздрави на вашите.  Hug

От мен лека вечер , отиваме с приятели на кръчма.  bouquet
Може по нощите да ви се обадя , предполагам в нова тема.  Crazy

# 425
  • Мнения: 77
Здравейте дружина!
Слизам от клона и рапортувам:
Всичко що са писали момичетата е вярно- срещнахме се, прегърнахме се, разцелувахме се и като почнаха разговори.......безкрайни, много сме готини всичките! Без грешка сме!
Жалко, че Светлето и Желязната лейди нямаха много време, но и това че се запознахме си е нещо!
Ходихме първо на кафе, после малка разходка из центъра, до Морската градина и от там в Годзила, където на Добито съпруга и дъщеричката ни пазеха маса и заедно с тях обядвахме, бъбрихме и се посмяхме и в 15.30ч. се разделихме. Много бързо минаха петте часа и половина,
не ги усетихме кога се изнизаха, затова за напред поне двудневни срещи, моля ви!
И аз чакам снимките с нетърпение, хем и вие да видите двете момичета- Светлето и Желязната лейди.
Янче, Фурийче, винаги когато идвате във Варна, отделяйте по половин ден за КГБ-то, беше ми много приятно и ще идвам с удоволствие и мерак!

                          
                               Целувки за всички бабетки,
                     със дух на пубертетки!

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 17:46 от Танита60

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАСТЕРЧЕ да прегърнеш  Hug и поздравиш вашите от мен, че то само по телефона сме се чували ,но са много приятни хора като теб /впрочем ти като тях/.  Joy Joy Joy Joy JoyHug Hug Hug Hug  

# 427
  • Мнения: 7 391
                          Мониииии,вие излязохте най-големите конспираторки  Laughing Ние,софианки,се уговаряме една седмица , а вие за две минути инкогнито си уредихте срещичка.Браво на вас,колко сте организирани.Радваме ви се! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Гушки за всички вас от мен!!!
                          Варненки,направо ви завиждам  Embarassed Радвам се,че сте "уловили" и Желязната лейди!Между другото тя от Варна ли е?Чакамееееееееее снимки,ама ги надпишете,че да знаем коя е Светлето и коя Желязната лейди!
                           Зичееееееееееееееее,не се оплаквай,че си сама ,ами си спретнете една среща с Мери някъде между Пловдив и Пазарджик  Joy Joy Joy

# 428
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Ку-Ку, и аз вече съм при вас.За срещата няма да пиша,казали са го преди мен.Чудесно беше,прекрасно беше,направо съм заредена като автомат Калашников. Joy Joy Joy.
Действате ми като ,като слънцето и въздуха.Говорих с Ели,останала е доволна от срещата и тя.
Моите снимки ще ги имате утре вечер.
Янчето така приятно ни изненада,само дето цяла вечер гадах newsm78.
Кубратки са много опасни.Едната заформи срещата във Варна,а другата чак в Бургас Joy,но най лошото,което ни се случва да бъде това. Joy
Мая,дано скоро да разхождаш детенце с колеленце. Praynig
Мастерче,поздрави на мама и тате.  bouquet
Зиче,спри с тез зъби бе жена.Няма ли минаване това чудо?
Марси,книгата я има и по Реповете.Ели я прочете на един дъх.

Жаки,Честит Рожден Ден на Данчо.Много здраве,щастие и любов за него и любимите му хора.
Забравих да се похваля: купих си гоблен от Варна и сега ще имам занимание,защото в събота завърших Параклиса и направо останах без работа.

На всички приятна и лека вечер.

# 429
  • тук и там
  • Мнения: 312
]Здравейте,момичета!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНЧО НА ЖАКИ с пожелание да е жив и здрав,много щастлив!
Момичета,много съм щастлива.От вчера съм при прекрасната си внучка,а утре ще се срещна с Мони и Габи.Днес целия ден бяхме по разходки и покупки.Компа непрекъснато е зает,но когато мога ще ви се обаждам.В момента детето спи,дъщеря ми и зет ми са да пазаруват,а аз бързам да ви се обадя и после ще ви изчета.Дано успея преди да се върнат.
До скоро милички. 

# 430
  • Мнения: 131
Здравейте, готини дами!  Развълнувана съм от срещата във Варна. Развълнувана и очарована. Прекарах си приятно и времето ми измина неусетно.
Чудесно е сред Вашите редици, мили дами!
 lalalala lalalala newsm74 newsm74

# 431
  • Мнения: 77
Продължавам с рапорта:
Със Фенчо неможахме да се видим, че имал спешна работа, че чак съжалявам, но друг път!
Дъщеричките на Фурийка и Добито са хубавици-чаровнички , и много кротички и възпитани, а бе деца мечта, желая им всичкото щастие и късмет на земята, а ако и те са ни харесали, както ние тях- да заповядат на срещите ни!
Ще се радвам и на Добито съпруга й да ни е харесал и да стане един от Фенчовците, а и нали ще кара кораба на МЕЧТИТЕ,  със всичките баби изтегнати на шезлонгите!

Честит Рожден ден, на Данчо на Жаки,
да е жив и здрав със мускули яки,
много любов и берекет в къщи,
винаги усмихнат, да не се мръщи,
да спечели мнооооого парички,
и да купи на Жаки една дъщеричка,
или може да бъде отново момче,
с чудно гласче като звънче!
                     Наздраве!


              newsm51 newsm59 Two Hearts

# 432
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Влизам пак,докато не съм убита от Фенчо.Забравих да предам.

Поздрави от Фенчо,за всички дами от КГБ.Казва Ви Наздраве.

Бягам да приготвям масата.

# 433
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета! Ей, че се радвам на тези регионални срещички - като чета, сякаш съм надничала отнякъде. Много е хубаво, че успяваме да се виждаме макар и на порции. А ще мислим за голямата на пролет.
Мими, Янче - радвайте се на внуците! Утре и аз ще си имам внучка - идват си за празниците.
Мастерче, сигурно вече си завела мама и татко в къщи и се радвате заедно!
Приятна вечер на всички - кой където е, да изкара чудесно! Hug

# 434
  • София
  • Мнения: 1 529

Чудесно е сред Вашите редици, мили дами!
 lalalala lalalala newsm74 newsm74
Имаш номинация от мен за "изненадата на сезона"
 Лейди наистина е така. Варненки радвам се за вас.
Мими да нацелуваш и Бургазлийки. Нека по Коледа да ни се случват приятни неща. Аз след обяд гледах романтичен филм по нета.Вели и Павел спаха ,дядото и той. Искам да се обадят и Тайна и Джучка.
 Мая това колело ,зависи коя марка е,но на мен ми бе трудно да го управлявами криволичех в началото. Дано ти дълго го разхождаш внука пролетта и лятото.

Общи условия

Активация на акаунт