КГБ = Клуб на Готините Баби - 53

  • 17 814
  • 441
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 16 190
Честито, Яге! Радвам се с тебе и все се настройвам за диета. Ама за сега само на линдакса  карам. Хем лекарство - хем си ям почти без ограничения. Да видим до къде ще докарам експеримента, за сега  резултата е видим, но малък.

# 76
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 326
 Благодаря ви,момичета,за пожеланията към Анжелка - хубавица ни е тя и умница.Пък танцьорка...!Имам файлче,където танцува,но не знам как да ви го пусна.
Зиче,благодаря за новата темичка!Много е красива!И вие много сте хубави на сватбата!Радвам се,че сте изкарали весело!
Танче,Доби,Светле, от 21ви съм във Варна.На 22ри може да се срещнем.Доби,Светле (ако си съгласна за МОЛа и не ти е толкова далеко) пратете ми на лични телефоните си да ви звънна като дойда.

Марси,честит рожден ден на майчицата ти!Нека е жива и здрава още дълго,за да ви радва с присъствието си!
                                  

Честит имен ден на двамата Данаиловци на Моничка!Мони,много да те слушат и уважават!    

                  


 

# 77
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Ето ме,направо съм съдран чувал.Фенчо няма милост към мен и така ме Тупа здраво на табла. smile3511 smile3511 smile3511
Като се изуча, от сега му обещавам,че въздух няма да може да си вземе.А такава аларма вдигаме,че добре е,че сме в къща ,а не в апартамент.Може и полиция да дойде.
Марси,ти не си гостувала.Една вечер не се брои за гости.Празнични дни бол,яхвайте джипката и хоп тук.
Диди и от теб имам обещано,нищо че не е лято.Нали се почива много.
Който се чуди какво да прави по празниците,да Заповяда.Ние също сме от чудещите се.
Варненки ,пишете тук за срещичката,че може и аз да намажа.Ако ми уйдисат нещата,лъсвам и аз при вас.
Айша,имаш оправдание да вдигнеш даже и бутилката.Профилактично трябва да пиеш,че до теб има вирусоносител. JoyХвърляй срама през терасата.
Яжка,браво,ти си силна жена.Борба с килограмите,борба с ЧЕЗ и все победител. smile3501

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 20:59 от FURIQ_65

# 78
  • Мнения: 263
Яге, браво за свалените килограми, ама това са много бее. Чудя ти се на волята. Hug
Фурийке, за гостито си пазя правото на лято, тогава има и слънце и море, та с един куршум два заека! Laughing
На мен нещо ми се е приспало отрано тая вечер и смятам да си лягам, че сутрин въобще не ми се става последно време. Наскоро щях и да се успа за работа, не беше ми се случвало. Добре, че съседката, която става след мен усетила, нещо не е наред, сигурно, защото е тъмно, та ми звънна и ме събуди. Оправих се като хала за десет минути, че с колежката тръгваме заедно от нас и се чакаме сутрин пред входа.
Затова ви казвам лека нощ и сладки сънища!

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 21:20 от didi***

# 79
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 326
Яжке,браво и от мен!И аз трябва да сваля поне 10-15 килца,но нямам твоята воля,пък и начин.
 Диди,много ще се радвам,ако успееш да дойдеш на срещата.Макар,че нямам още потвърждение от никого,знам,че варненки са сериозни!А Фурийката ще е черешката на тортата!
Момичета,утре ни е коледният концерт в читалището.В петък ще празнуваме колективът ни от у-ще.В събота ще изнасяме концерт в едно село Сеново.А в неделя пътувам за Варна. Та не знам кога пак ще се включа.В най-лошия случай - от Варна на 21ви!.

# 80
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 326

 Току що ми се обади Мел и ме помоли да ви благодаря на всички за пожеланията и честитките: тъкмо прочела всичко и седнала да пише и изключил Нета.
Благодаря на всички!
                                                            Мел.

# 81
  • София
  • Мнения: 16 190
Янке, успех в тържествата и чакаме снимки от всичките.

# 82
  • Мнения: 77
Яге, ти ме срази! Браво миличка, ама стига вече, че ще те духне вятъра из Софийско равно поле!
Брей, каква воля, каква упоритост, какво постоянство! Аз съм пълна твоя противоположност.
Най-много издържам два дни, и зарязвам диетата, защото ми е омръзнала. Браво, миличка, заслужаваш прегръдки, целувки, аплодисменти........
Янушка, Доби, Мел, Светле, тогава да се срещнем на 22.12. къде и в колко часа, кажете.
Мел, ако рожденничката е на ясла, смятам, че няма да имаш проблем да се срещнем на центъра, хем и майкати да се разходи, хем и да види украсата на града ни, хем и заведенията са по-вече....
Фурийче, ако нямах задължения по празниците, като нищо щях да зарежа тази лудница и да се видим, ама няма как! Хем и докато не сте изяли кожичката и джумерките! Ягееее, как да отслабна скъпа, като на- пак за ядене мисля!
Фурийче, кажи на теб в колко ти е удобно на 22.12.
Мимееее, къде си, няма ли да дойдеш при сина си за празниците, че да се видим и с тебе!

Моите ще си лягат, а компа е в тяхната стая затова:


                 Л Е К А    Н О Щ   Н А    В С И Ч К И !

# 83
  • София
  • Мнения: 4 179
Прибрах се и веднага седнах да ви прочета и уж писах. Изведнъж виждам, че ми е изчезнало написаното /явно днес не ми е ден/:

Още веднъж моите сърдечни пожелания за рождения ден на Анджи и също пожелания за рождения ден на майката на Марси.
Сега се хоризонтирам и това е. Просто едвам гледам.

# 84
  • Мнения: 7 472
                 Йееее,пак изпоналягахте!Аз до момента не можех и да погледна към компа,защото дедито показваше на Мими монети и на дълго и широко обясняваше кой е на едната страна на монетата,кой на другата , при кой цар е сечена, как е правена,от какво и ощеееееее много ,много подробности вкл и за гръцките и римски богове. Laughing Така,че се въртях из къщата и само дебнех кога ще привършат. Mr. Green
                 Седнах вече , ама май сама ще си говоря /пиша/. Mr. Green
                 С Джучка се засякохме на скайпа,в събота е до 17.30 на работа и ще помисли.Може да дойде с такси.Праща ви поздрави.

# 85
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 326
 Айша,благодаря за пожеланията,но не знам дали ще има снимки - това са традиционни тържества при нас и май никой не снима!
 Танче,Мел е заявила на яслите,че Анжи няма да е там,защото баба й трябва да й се нарадва.Но тя си има и татко,така че и центърът е алтернатива.Вие решете,а аз на 21ви ще ви се обадя и ще разбера какво сте решили.Каквото и да е,аз съм ЗА - нали все във Варна ще е!И, Светле,много държим да дойдеш и ти,да се видим!

Диде,а Джучка защо не пише?Проблеми ли има,или е много заета?

# 86
  • Мнения: 7 472
                 Яне,затрупана е с работа.Аз държа скайпа си постоянно включен и в къщи и в работата,но рядко съм пред компа и тя като е видяла е писала.Отговорих на изключен неин скайп и днес сутринта,докато моите малчугани бяха на музика се засякохме,та си пописахме. Laughing
                 Аз ще ви изоставям,че нещо вирус ли е ,грип ли е незнам ,ама се мъчи да ме пребори.Няма да успее  Laughing Ей,така отивам да се гушна при дедито на дивана ,че той е като печка.Студ и лед ,а той чак пари.Ни парно върви,ни камини,там си е най-топло.Та на дивана пред ТВ-то съм.Ето така. Mr. Green
 
               

         ЛЕКА НОЩ И СПОКОЙНИ СЪНИЩА!!!

                   Ей,нали съм баба  Embarassed Embarassed Embarassed забравих да поздравя Яжка за успехите,особено тези с килограмите.Такова чудо аз не мога да постигна и 1 килце не мога да сваля с диета  Embarassed Танче,аз съм от твоя отбор  Laughing ще си похапваме пък колкото - толкова. Laughing Само Яжка и моита Цветина могат такива подвизи.Цвети си купила чудна рокля и аз като я виждам питам за Мими ли е  Laughing Оказа се,че не може да закопчае ципа /нали пазарува от и бея , не я е пробвала и не е уцелила с малко.Чак побеснях защото е една приказка рокличката.Супер официален тоалет,ама за човек до 45 кг. Mr. Green А,бе като за Фури или Деси.

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 22:28 от Didia

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Яге браво на теб ти си герой ,и вярвам че се чустваш много по добре без 40кг . Hug Hug Hug Hug Hug
ЯНЕЕЕЕЕ ЛИПСВАШ НИ БЕ ДУШООО .... Hug Hug Hug Hug
Къде е МИМИ какво става с нея. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Извинете ме че не ви споменавам всички но нямам мисъл в главата си от тези моите челюстни  мъки  ooooh! Днес пак ме разбиха от всякъде кюртираха ми го и пак ми пилиха челюста и вече съм гроги от болките дето изтърпях пак, макар че бях със упойка. Но хубавата новина е ,че сега изобщо не ме боли и дано приключи моята одисея със зъбите. Hug

# 88
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 326
 Диде,права си,макар че при нас е обратно - аз грея от няколко години насам и най-важното- не понасям да се допират до мен (освен ако са по-малко от 30-40 кг.т.е.- внуците),защото ми става още по-топло и чак лошо!По тази причина от година спим отделно с дедко.Той идва при мен само,когато му е студено(и по някои разбираеми причини) и след като се стопли,а аз се навъртя в леглото, си заминава в неговото,че не може да спи от мен.
И аз ще лягам,че утре се очертава дълъг ден.
Зиче,скоро ще съм си тук всеки ден - мечтая си за това време.А ти си герой!Хем търпиш такива болки,хем теми правиш!
Мимееее,къде сиииии?Аз като пиша теб все те няма!

# 89
  • София
  • Мнения: 1 755
Лека нощ и приятни сънища!

Общи условия

Активация на акаунт