Отговори
# 15
  • Мнения: 468
Запис и от мен.   bouquet

Ди, поздравления, най-вече за чехличките и прекрасното момченце на снимката.  bouquet Наистина точно вчера говорихме как нещата от живота преди като че ли имаха повече вкус. А аз хич не чувствам празнично настроение..... Tired Може би и защото няма сняг.

Снежке, ти пък, бебе, трябва да устискам до края.  Joy

Иман, късметлийка си с левичарството, и детето е така, та няма проблем с писането. На мен не ми е трудно да ги изографисвам, само дето не знам какво пиша, но нищо, важното е, че дори учителката на малкия ме похвалила за почерка.  JoyА едно наше съседско момче, българче, с голям ентусиазъм си направи тату на арабски, викам му да не те задържат като потенциален терорист. Mr. Green
За посоката на писане и липсата на гласни, то и еврейският е така май, по-скоро съм сигурна за староеврейския, че беше така.  newsm78 Хайде, по-компетентните, кажете.

Кате Ш., а да видим докъде ще стигнете с тия институции. Praynig За момчето  нямам думи просто, то бива джунгла, ама и там животните убиват само за да ядат, не за удоволствие. Tired

ЕлидивкаHug

Къде изчезна Дина, скоро не еписала, а Скай какво ли стана с нея? newsm78

Дтти, чувала ли си скоро Ясминка? Simple Smile

Дуа
, разбрах, че си ме търсила, но вчера не си бях взела телефона, имахме работа и нещо не съм в настроение хич.  Tired Цункай Буба. Heart Eyes

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 10:39 от amal

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
хе, привет и аз като шрек! Hug но денят ми по4на зле, свърши топлото сутринта, кога ли някой мъж ще се завърне да го емна да смени бутилката! #Cussing out #2gunfire newsm78послеедин само дето не се ка4и в/у линда, да избегне дупка с вода,ама ние пък няма къде да се ка4им, освен при дядо боже, ни тротоар, ни жп линия! #2gunfire #2gunfire #2gunfireмъж ми се развика, аз ве4е се наежих ,само нещо още да ми се скине и ще бомбя някой!но това не е вси4ко!
 линда още не е здрава, аз също и на вси4ко отгоре реших да мина през сука да видя за боти високи за линда, маратонките в този студ и дъжд няма да издържат без смяна с някоя по-топла обувка! ooooh! и кой дявол ме караше да се ка4вам на теракотата на един затворен бутик, уж да не ми вали, 4е из ведро шибаше и там  е с тенти отгоре, познайте на кой във врата те4е! като по4нах да се пързалям ,то няма къде да се хвана и се изтръшках на дупе, но яко падане и сега си ме боли опашката, а мом4ето ми дава ръка,вика ми лабес ,мадам! лабес,лабес! ами не съм хи4 лабес, даже съм много мискина, и ядосана на вси4ки мъже и аз като лина!добре,4е толкова дъжд  валеше, 4е якето ми се поизмило, докато се прибера и нямаше визуални доказателства за  стръскването ми! ох, забравила съм нещо стои4ковите, ама си казах на разбираем език какво им мисля!те като мият със някакви сапунести препарати и дъждът прави направо убийствени пло4ките в бутиците!маратонките с  грайфери, просто си бяха ледени кънки!
яшби, къде си да ти кажа защо не ходя с фусти ? ей затуй, 4е я, някой ми защипал фустите с  вратата на таксито, я,  ми ги хванала някоя дъска  от суковите или коли4ките на амбулантните или на жените, дето си дърпат  направени от каквото падне коли4ки за пазаруване, не ми се прибира по гащи!  Mr. Green
днес вси4ко ще е наопаки, но да не гледам 4ерногледо,даже кафето ми изстинало да ме 4ака да се нападам хубави4ко! Crazy
дано не съм се с4упила само! някой с опит в каскадите да каже колк дъмго ще ме боли и да не  мога да сядам? то и без това диван 4опраз  съм! hahaha
желая ви хубав ден, моми4ета! Laughing Hug Peace
елидивке, то4но за вас си мислех снощи, бяхте ми залипсвали ! Hug

# 17
  • Мнения: 3 804
amal4e не следиш темата внимателно,с Ясмин се 4ухме преди около 10 ден-добре са и тя и Каруми,но към Дамаск ще идват след нова година и тогава инша Алла ще се видим наживо

теди млите в неделя са на у4илище,та ще ги накарам да ме събудят с тях,да видим и твоята госпожица

катенце ако искаш нещо да стъане в тази държава,се обаждаш на господари на ефира ,май само от тях ги е страх Mr. Green

за коледното настроение-ами нямам,по мое време Коледа не се празнуваше,дори когато съм попадала на нещо с коледа съм питала майка да ми обясни-та с една дума вятър и мъгла,но си оби4ах Нова Година и Дядо Мраз /кво да се прави твърд русофил/-снега ,елхата игра4ките и т.,н ,но ве4е в първи клас знаех 4е няма дядо Мраз-дреби нали гледа детски и от мен го знае дядо мраз,а по детските му казват дядо коледа-та го преименува-дядо коледа мраз hahaha hahaha hahaha
а някой 4увал ли е манел скоро newsm78
лек и успешен ден на вси4ки  bouquet

# 18
  • Мнения: 468
Ааа, дтти, знам го това, викам нещо ново да няма. Не съм чак толкоз заплесната. Joy Звярът какво прави? Mr. Green

Марси, да ти кажа, Линда толкова е пораснала, да ти е жива и здрава да те ядосва.  Hug

# 19
  • Мнения: 216
СЪОБЩЕНИЕ
Wink
хора-не съм суеверна,но ще изпратя на седем човека от вас един тест на лични-приемете го на шега и не си избирайте голямо число за любимо Joy-Деси вече се уреди-ма така не става-аз си пожелах Милостта на Бог-и непременно ще се боря за това
Добро утро-ех ,хайде щом предположихме ,че сме лопати
hahaha ,
няма какво да пърхам тук с крилца,
ми направо да направя поредната копка в темата ..
.пък ако като лопата съм отлетяла при моя смуглия Laughing,
може да съм го целнала по кратуната ,
че вече близо дванайсет години стои като подкопан
Joy Joy Joy

Ди-Поздравления за темата-страхотна е Hug-да ти кажа през тази една година,откакто съм тук-само веднъж съм била първа и то понеже  МарсиHeart Eyesми даде фира-изчакаме да публикувам най-благородно и тогава се разписа-и така това е моето единствено подарено първенство-аз по принцип съм си бавна  bouquet

вчера си купих нова пералня,тъй като моята отлетя в отвъдното(Лека и пръст Laughing)
направих малко наводнение,тъй като сама реших да си я включа във водопроводната мрежа hahaha-леле като шурна оная ми ти струя с огромно водно налягане-някой трябваше да ме снима с камера Joy-чудя се как да задържа маркуча с бясната вода в мивката и в същото време да спра крана,който е на 3 метра-беше унизителна Wink сцена Joy Joy Joy-но се справих-исках ключ от комшията,щото Али е играл на монтьор и не успях да открия едната част от нашия фр.ключ newsm78-мъжо като дойде ,ей пак не можеш да мирясаш ,само си търсиш преживявания Mr. Green


Деси, направих си теста от миналата тема,е ако трябва да се вярва на този тест аз съм направо перфектния човек-обаче сега ще трябва да го пратя на седем човека-няма да казвам защо-като всички го направите ще го обсъдим-но ожпределено се позабавлявах Laughing-значи при мен парите били на последно място- Party-на първо любовта,кариера,семейство,гордвост-пак няма да казвам защо Wink
а за линка и вчерашния труд по скайпа те обявявам за
 Герой на отечествения фронт-ще ти се  връчи жълта връзка с зелени инициали,саморъчно подписана от въпросния саид... newsm47

Тед,а ще има възможност да гледаме запис по нета ,че аз освен сат др.тв нямам newsm78

Латея-брех вчера мъжо и децата разбиха кратуната на отиващия си амер.президент-а мъжо пита-ма не може ли и другия да го цапардосваме Joy
обаче ми казва -ей тия твойте приятелки от нета са огън момичета Laughing-тя и Деси ми ги праща едни огнени на скайпа-да не запалим нещо само,че страшна работа значи Mr. Green

питките и аз съм ги правила,но сега ще правя тия милинките на Биляна,обаче не с мас а с палмово самне Heart Eyes
за левичарите -сестра ми е такава-много смешно си извива ръката като пише-от малка си е така-иначе размазва буквите с страничната част на дланта си newsm78
а за арабския-ми писмото не е измислено от някой дето пише на кирилица Laughing-а с липсата на гласни и в иврита е така-и пак по подразбиране се кара-и там има само алеф,(вав)като уау и хей(като арабското ха като в думата хауа)-на нас ни е трудно,но моето дете дето е в 4 клас-без да са поставени знаците за изговаряне  на кратките гласни(думне,фатха и касра)-демек у,а,и-много добре си знае кое ,как-и отгоре на всичко ми казва-ма как не можеш да се сетиш  newsm78-добре ,че не съм като теб-та пак казвам-арабския трябва да се учи още от детска възраст Peace

за Коледа-и аз я обичах,но нещо ми загорчава като се замисля по вглъбено за целия този шемет за купуване на често ненужни вещи,фойерверки,много храна и напитки,които като цена и количество надхвърлят човешките нужди и граничат с безумие ,а за мен и с престъпление-празника пак маже да бъде хубав-без непременно да се купува френското шампанско примерно,чиято цена може спокойно да задоволи хранителните нужди на едно бедно семейство за седмица напред Sad
но така е хората стават жертва на собствените си стремежи,като че ли материалните и луксозни неща могат да задоволят нуждата ни от душевна топлина и обич...аз желая само радост на децата и това последното на всички хора по света...

докато пишех,забърках тестото за Милинки-а вие пет отговора #Crazy

# 20
  • Мнения: 216
Амал-ми търсихте вчера-да ти разкажа ония ми ти ужаси с техници и парални и какво ли още не-пък и викам да не стана нещо-то пък рано е още- Wink-знае ли човек
ей ,хора нямам време да ви пращам на лични нищо(както съобщих)-Моля всички отворете това(на мен седем човека ми трябват ),пък после оправяйте се сами-и обвинявайте Деси ако има нещо-щото тя ни го постна в миналата тема hahaha
http://209.85.129.132/search?q=cache:AUGHxqieqlAJ:www.zlatograd.net/j/

# 21
  • Мнения: 216
хе, привет и аз като шрек! Hug но денят ми по4на зле, свърши топлото сутринта, кога ли някой мъж ще се завърне да го емна да смени бутилката! #Cussing out #2gunfire newsm78послеедин само дето не се ка4и в/у линда, да избегне дупка с вода,ама ние пък няма къде да се ка4им, освен при дядо боже, ни тротоар, ни жп линия! #2gunfire #2gunfire #2gunfireмъж ми се развика, аз ве4е се наежих ,само нещо още да ми се скине и ще бомбя някой!но това не е вси4ко!
 линда още не е здрава, аз също и на вси4ко отгоре реших да мина през сука да видя за боти високи за линда, маратонките в този студ и дъжд няма да издържат без смяна с някоя по-топла обувка! ooooh! и кой дявол ме караше да се ка4вам на теракотата на един затворен бутик, уж да не ми вали, 4е из ведро шибаше и там  е с тенти отгоре, познайте на кой във врата те4е! като по4нах да се пързалям ,то няма къде да се хвана и се изтръшках на дупе, но яко падане и сега си ме боли опашката, а мом4ето ми дава ръка,вика ми лабес ,мадам! лабес,лабес! ами не съм хи4 лабес, даже съм много мискина, и ядосана на вси4ки мъже и аз като лина!добре,4е толкова дъжд  валеше, 4е якето ми се поизмило, докато се прибера и нямаше визуални доказателства за  стръскването ми! ох, забравила съм нещо стои4ковите, ама си казах на разбираем език какво им мисля!те като мият със някакви сапунести препарати и дъждът прави направо убийствени пло4ките в бутиците!маратонките с  грайфери, просто си бяха ледени кънки!
яшби, къде си да ти кажа защо не ходя с фусти ? ей затуй, 4е я, някой ми защипал фустите с  вратата на таксито, я,  ми ги хванала някоя дъска  от суковите или коли4ките на амбулантните или на жените, дето си дърпат  направени от каквото падне коли4ки за пазаруване, не ми се прибира по гащи!  Mr. Green
днес вси4ко ще е наопаки, но да не гледам 4ерногледо,даже кафето ми изстинало да ме 4ака да се нападам хубави4ко! Crazy
дано не съм се с4упила само! някой с опит в каскадите да каже колк дъмго ще ме боли и да не  мога да сядам? то и без това диван 4опраз  съм! hahaha
желая ви хубав ден, моми4ета! Laughing Hug Peace
елидивке, то4но за вас си мислех снощи, бяхте ми залипсвали !
Hug
Joy Joy Joy Joy
Марси-направо се напълних с положително енерджи от твоя пост hahaha
Хайде-стига ти толкоз боксус-ще потръгне по -лесно денят ще видиш-малко екшън ще кали фииката и психиката ни-пък на мястото на натъртеното мажи някакъв крем и ще мине-ей и другия път внимавай-че
една е Марси мискина-на цялата форумска дружина Joy Joy Joy-Весел ден

# 22
  • Мнения: 468
Ммм, направих си го, но от малка още не ги обичам тия игри дето ме задължават да ги пращам на няколко души, нещо като притисната се чувствам. И за мен парите са на последно място според теста. Mr. Green Моят ред беше следният - семейство, гордост Embarassed, кариера, любов и пари.
За кафето какво ще кажете? Mr. Green
Еха, Дуа, щеше да интересно човек да те види как си като водопроводчик.  Mr. GreenЕ а честита пералня.  wash wash wash
Аз Буш го уцелих само веднъж. Embarassed Но пък играх общо две игри. А какви огньове си пращате, моля? Simple Smile

# 23
  • Мнения: 73

Добро утро,ето по едно кафе със сметана или по-скоро по една сметана с кафе Mr. Green

# 24
  • Мнения: 610
Привет момичета , много е весело тук  Hug

Ди благодаря за красивата темичка   bouquet
Теди ще я гледам твойта звездичка по ТВ 7   thumbsup
Ели привет, липсваше  Wink
Деска много е сладка Даянка на новите снимки , и на коня как не я е страх, браво  Heart Eyes  дядо Коледа мраз  hahaha
Дуа честита пералня  Simple Smile
Марси кефиш  Hug специално за теб едно горещо кафенце, че нали твоето е изстинало 
  Party

Снежна  Heart Eyes сега ще ти пиша .
Иман интересен въпрос ти е задал Тарик  Laughing сладурко.
Латеа и аз като Ди - Коледата я свързвам с мириса на елхата, винаги имахме огромна елха и със сестра ми я украсявахме в деня преди Бъдни вечер, правихме си герлянди от памук, овивахме орехчета в цветни хартии  Simple Smile ....бенгалския огън, моето градче е в балкан, а уличката на която живеем се състои само от 5 къщи, навсякъде около нас красиви снежни дръвчета, направо като в приказка  Flutter ей това ми липсва много  Heart Eyes а тук в София накъдето и да погледна само блокове  Sad   много мило ми става и като си спомня как с приятелчетата ми се пързаляхме на снега , не със скъпи шейни, а просто с найлони  Simple Smile как лягахме в снега да си правим отпечатъци, и още много , много мили спомени които пазя в сърцето си  Heart Eyes
Амалче   Hug

Малките вече за незнам кой път гледат Аладин, влюбени са в това филмче , и от одеве само ме викат - мамии  ела да играем, сега ме канят на сватба  Simple Smile щели да се женят , Йоана е Жасмин, Теди-Аладин , а аз трябвало да съм духа от лампата  Laughing
Теди от сутринта ми пее- идвам аз от далечна земя, о ела не мисли, на килим полети  Simple Smile понеси се в арабската нощ, с арабския дух  Simple Smile
А Йоана сега е взела едно детско чайниче, то е лампата и ми вика - ела тук млада госпожице да ти променим живота  Joy
Хайде изчезвам, отивам на сватба  Simple Smile

Усмихнат ден   bouquet

# 25
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Добър ден мили Фараши.
Споко бе не лопати Laughing
Олеееее тоз малчи във началото на темата голям сладурчоооо. А какви сладурски папучки има самоооо. Аз имам подобни ама ги съсипах от носене да си се представям на Арабска Принсеса. Бате ще ми купи пак. Само да сме живи и здрави и да го замъкна аз към Арабско Simple Smile
На Дезърт и пожелавам от   душа такъв бонбон!!!
Дуа да ти е честита новата пералня и дълго да ти служи вярно, мила!!! Почерпи за нея някой който знаеш, че ви обича Simple Smile
Marsy-Душата пак ме накара да се хилондря на глас Hug Laughing
Лек ден и слънце във душите ви мили Фараши!!! Hug







# 26
  • Мнения: 3
Здравейте момичета Hug
Мунсон,новата тема е супер и това малко бонбонче на снимката Hug
Ех,Марси,на теб само на паданя ти върви да разкаваш.Желая ти бързо възтановяване. Hug

# 27
  • Мнения: 502
леле Марси- ужасни преживавания.  Hugи аз тия дни доста си мислех за вас, ама като включа компа и малката веднага почва да тръшка по клавиатурата, и ако още веснъж го счупи и мъжа ми ще ни гръмне и двете #Cussing out
Сабинка купи ли подаръци на близнаците? Hug
мойто чудо вика на дядо Коледа- деди Колека ама и идея си няма че носи подаръци. а на приятелката ми детето го е страх от дядо Коледа и само като го види в Мола и изпада в ужас. стигнаха до там, че като не слуша и тя му вика че дядо Коледа ще дойде ей сега и той веднага се кротва. аз отначало й се карах, ама той наистина е ужасно палав и аз определено не мога да се справя с него. хич не иска и да ме чуе, ляга на пода и почва да се тръшка. днес се видях в чудо, тръгнах да ги гоня двамата с Ивка и не мога да ги върна в кафето при майка му. бяхме в мола, а той все при ескалаторите търчи. Grinning
амал- Hug скоро пак ти бях гледала снимкител страхотни са!
Белбей- и твоите снимки рагледах с голям интерес. много си красива!
Катето Марокита къде е и как е? Hug
поздрави на всички и весел слетобед.  bouquet

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 21:35 от elidivka

# 28
  • Мнения: 465
Момичета, къде сте? Да не е паднала бомба тук... никакви ви няма цял следобед. Преди да изляза така оставих темата, прибирам се - никой не писал Sad

# 29
  • Мнения: 333
Добър вечер я фарашат!   bouquet

Иман Аз не го следя този сериал по принцип, само в началото бях гледала първите серии и после се отказах нещо.  Grinning Иначе е интересен наистина. Пред какъв труден избор само остава Шехерезада.  Confused Частите от сериала ги има качени във вибокса. Като се загледах и аз на бялгарски ми беше по-интересен.  Laughing Забелязвала съм,че наистина повечето актриси в турските сериали са с много семпъл грим.
Когато стане въпрос за учене, мързела не ме напуска.Обща болка.  Grinning

Днес на работа дойде Найра  Hug ...та си говорихме с нея за кратко. И забелязах, че говори много добре турския и после се оказа, че и с арабския е напред..чак и се възхитих...машаАлла!  Heart Eyes Много искам и аз да науча арабския от кога насам, но май ми трябва по-сериозно учене.

Дуа Честита нова пералня! С кеф да си переш.  Mr. Green  Hug

Снежна мммм  Crazy потекоха ми лигите .... точно с толкова мн сметана обичам кафето и горещия шоколад.  Heart Eyes

Делтичка Мерси ...иншаАлла иншаАлла!  Hug

Сабинка Ей големи сладурковци са твойте близначета!  Heart Eyes Hug Хем са сладки и хем са умнички миличките....душички!  Hug Hug

Кате Още си работя.. не ми пречи на учението, Хамдуллилях!  Praynig
Много неприятно с тези случки и във Варна преди няколко дена беше ограбено и пребито някакво момче и баща ми онази вечер ме предупреждава да не съм ходила много много като се стъмни. Прав е човека да се притесни.  Confused

Тази игра с Буш е много забавна.  Laughing Гледам във фейсбуук колко групи са отворени с този случай и броя на членовете в групата расте с много голяма, скорост.  Mr. Green Не беше начина наистина, но то и по друг начин нищо няма да промени. Не с обувки ами с камъни трябва да го замерват тоя.  #Cussing out Колко ми е противен само.  Sick

Ето ви едно клипче да се посмеете малко!  Joy
http://www.youtube.com/watch?v=GbobfdhH1jA&feature=related

П.С. Какво означава смугли?  newsm78






Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 00:02 от Desert Princess

Общи условия

Активация на акаунт