Отговори
# 255
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Честит Рожден Ден Marsy  bouquet
Още снощи видях поздравленията на момичетата за Рожденният ти ден но не бях във състояние да ти отправя и моите.
Мarsy, ако има нещто по ценно от Здравето, Щастието и Любовта аз ти го ПОЖЕЛАВАМ  bouquet
  Това успях да измисля за тебе, това ми роди обърканата главица тази сутрин.

http://www.metacafe.com/watch/1419225/milk_mosin/

И една весела песен като музикален поздрав, защото много пъти си ме карала да се хиля на глас Simple Smile
  Честита Нова Година и на всички момичета !!!
Благодаряви, че ме направихте съпричастна към вашия живот, че ме карахте да се смея и да се чуствам наистина добре  bouquet
Благодаря на всички вас и на добър час  bouquet

# 256
  • Мнения: 169
Честит Рожден ден Марси, пожелавам ти всички твои мечти да станат реалност, много здраве и късмет
Целувки за теб от нас  Heart Eyes
Честита Нова година, нека тя ви донесе много здраве, щастие,късмет и на всикиму професионални и лични успехи!
Кате, специално на теб нека новата година ти донесе две прекрасни бебчета  Stopарабите казват че каквото ти пожелае бременна се сбъдва, та така че аз се надявам да са прави.  bouquet
Много целувки на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 257
  • Мнения: 465
Хоп-троп, пак тук   bouquet

Теди, не така!  Naughty Не е добра идея да опитваш да сменяш темата с гащите. Трябва да се придържаме към установените теми: манджи, плетки, гащи. За всяко нововъведение, предлагам тайно гласуване тук между нас и после ще отнасяме дръзкото си желание до съвета на старейшините (демек до хората с голямата гума), да кажат дали може.  Wink

Кате, и аз така съм чула, от една позната, която чела в едно списание, взето на заем от нейна комшийка, че за това раждали по толкова деца, пък и като имат по 1000 жени, нямат пари да им купуват гащи на всичките.  Money
Що се отнася до колекцийте... ами да кажем, че и аз имам прилично количество.  Embarassed Жалко, че не са салфетки, можеше да си разменяме повтарящи се  hahaha

Делта, я кажи как изкара снощи.   bouquet Такова хубаво пожелание беше написала с настроение.  Peace

Monsoon до къде я докара с китайските разкази? Сподели какво четеш.

Деси и на мен ми излезе, че Марси рожденичка днес.  Peace

Марси, мерси за почерпката

# 258
  • Мнения: 110
Честита Нова 2009 година, арабелки!

  Бъдете здрави. Нека Новата година ви донесе всичко хубаво, което старите не са успели и нека е начало на един по-красив живот, изпълнен с много усмивки и любов.
  bouquet

# 259
  • Мнения: 1
Кате, сигурно много ще се изненадаш ако ти кажа, че книгата, която чета се нарича 'Китайски....загадки'. Ето, това ясно показва какво огромно влияние оказва форумът върху личния ми живот. Поощрена от скорошната 'загадъчна' посока на разговора ни, реших да препрочета тази книга, която бях чела на младини, и от която не помнех нищо друго освен името на съдията Ди. Не за друго, ми щот ми е адаш.

А между другото мога да плета на две куки. Румбено (опако) и гладко. Ластики обаче не мога. Но ако някой иска да му изплета шалче ще се справя. Само правоъгълни форми докарвам, тъй че освен шалчета не си поръчвайте друго.

Да ви питам, има ли такова чудо като универсално дистанционно за телевизор??? Дистанционното ни периодично изчезваше за кратко време, и после се появяваше, но последното изчезване продължи подозрително дълго. Аз междувремнно открих, че синчето ми е придобило навик да скатава разни полезни предмети в кофата за боклук, или в хладилника. Дистанционното го няма в хладилника, което ми навява мрачни мисли за втората възможност....Как мразя квартиранти, които се държат като вандали, а ние вече нанесохме толкова поражения на апартамента, първо пералнята, сега и дистанционното....

Хард, благодаря за съобщението на лични. Не си получила отговор, защото кутията ти е пълна, поиспразни я малко.


Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 13:08 от Monsoon_rain

# 260
  • Мнения: 169
Ди- да има универсално дистанциионно ,но трябва да потърсиш в магазините.

# 261
  • Мнения: 465
Ди, има  Peace И не е много скъпо, нещо като 10 лева... Опитайте в някой от немските магазини из София (ако сте в София всъщност), предполагам ги има и в другите градове. Мисля, че се наричаха TCM, а има и май с други имена. Ние купувахме сравнително скоро, там намерихме.

Дано се справите   bouquet

Ако искаш ще ти кажа и адрес на един-два в центъра.

# 262
  • Мнения: 502
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!
ДА СМЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!
ха и аз се подлъгах по скайпа и честитих на Марси. Laughing

# 263
  • Мнения: 800
Бббббелбббей, зззза мммен ли сссса ддддвете бббеббетта ппожеланние  ooooh! или за другото Кате  Mr. Green 

Жълтата лимунатка Любито ли е?

а къде се губи Лилито?

Та , Деси, не разбрах как може да живееш без кино , живота ти изобщо не е пълноценен  Joy

хайде, отивам да се къпя, че от 2008г не съм се къпала  Mr. Green

# 264
  • Мнения: 13
Здравейте , арабелки  Wink
Знам общото мнение за моето присъствие във вашата тема , но само исках да ви кажа Ч.Н.Г

Желая ви да сте живи и здрави !


П.П. Latea може ли да ми кажеш адресите на тези магазини , че и на мен ми трябва такова   универсално дистанционно   Wink

# 265
  • Мнения: 720
Ди викаш в Топ Шоп хубави гащи продават Mr. Green ще взема да пробвам и това от там след такава реклама.. Wink
ина4е килоти не ползвам...с такова 4удо и в най голямото си усърдие и фантазия няма да успея да се по4увствам ''секси'' сама за себе си ..камо ли за мъжа си hahaha

Ди ..ние сме с универсално дист. за тв. и нашето из4езна мистериозно...оба4е дълго се озорихме докато купим такова което да ни ''хване ''телевизора.

ще пусна по късно малко снимки, да видите колко сме хубави. Mr. Green

Свеар4е...ако 4етеш... Hug добре ли сте?

# 266
  • София
  • Мнения: 18 162
Монсун,както са казали момичетата, универсално дистанционно има.Ние си купихме от един магазин на пазара Кирков.Върви с една книжка с изброени сякаш безброй кодове в зависимост от модела на телевизора.Въвеждаш съответния код и дистанционното влиза в употреба...но за кратко.На нас това май вече ни е трето. ooooh!То верно че девойките са джаста-праста, ама и самото качество явно не е на ниво.... Crossing ArmsКолкото до Китайските загадки, четеш си ти и не щещ да мръднеш от първата спирка в Шанхай, явно ти е харесало там. Mr. GreenАма и следващата дестинация е готина, не ви ли се пътува нататък?! newsm78
Гледам пак е станало време за манджаре.И тъй като вчера не успяхме да видим сметката на лазанята, последната ще бъде претоплена и успешно  приютена в разширените ни по празниците стомаси bowuuЩе вземат от толкова плюскане настоящите  гащи да ми отеснеят чувствително и май ще  се наложи да разнообразя колекцията с по-готини моделчета Party
Мале, каква  простотия ни гони с тези безмислени постове... Rolling Eyes
Какво е според теб Хард общото мнение за твоето присъствие тук? ThinkingНие не сме деца и фактът, че мненията ни доста се отличават от твоето в никакъв случай не значи, че не си добре дошла, нали?Ако беше иначе, момичетата вчера нямаше да се впуснат в диалог с теб, който течеше според моите представи съвсем гладко и цивилизовано, но за жалост модераторите видяха нещата под друг ъгъл... SadТака че лично аз ти благодаря за пожеланията и се надявам и за теб Новата Година да е щастлива и успешна!

# 267
  • Мнения: 13
Цитат
Какво е според теб Хард общото мнение за твоето присъствие тук? Ние не сме деца и фактът, че мненията ни доста се отличават от твоето в никакъв случай не значи, че не си добре дошла, нали?Ако беше иначе, момичетата вчера нямаше да се впуснат в диалог с теб, който течеше според моите представи съвсем гладко и цивилизовано, но за жалост модераторите видяха нещата под друг ъгъл... Така че лично аз ти благодаря за пожеланията и се надявам и за теб Новата Година да е щастлива и успешна!
  bouquet  bouquet Мерси , мерси
Ами мисля ,че импулсивността ми и тематиката на която сме общували с някой от вас , са създали впечатление че съм много остър и конфликтен човек  ... , но ще ми е интересно да си полафим и на друга тема освен - Израел , Палестина,политика. религия и т.н.   Wink
 Например за  гащи звучи добре   Crazy Въпроса за модел или марка е  Laughing

Цитат
Ако беше иначе, момичетата вчера нямаше да се впуснат в диалог с теб, който течеше според моите представи съвсем гладко и цивилизовано, но за жалост модераторите видяха нещата под друг ъгъл...

 За съжаление съм пропуснала голяма част от отговорите , би ми било интересно да ги бях прочела но за съжаление ще оставим това малко като се уталожат нещата  Wink   bouquet

# 268
  • Мнения: 110
марси, да ти е жива и здрава щерката и много да те радва и скоро да си баба!

Честита Нова Година! Да сме живи, здрави и спокойни и да даряваме много обич и да "стягаме юздите", когато е нужн, без да ни се сърдят за това.

А за гащите - да, правилно пише в онова списание, и 2358976 -те серии, посветени на тази тема са верни - тук гащи да няма човек - дефицитна стока са, понеже са много хората, народонаселението така да се каже... и зачезват от простора направо.
А за "кюлотите на баба ми" - са дефицитна стока - която е по-пълничка, ползва кюлоти, че да укроти плътта по бедрата. Затова нося аз... да не съм ощетена, а иначе - голям дефицит. По кюлотите се разбира, че са за дами...

А аз и друга версия чух - мъжете, които носят джелаби, всъщност са без гащи, за да могат да функционират - демек да уринират и да си ползват зъба по-лесно, та, както каза Катето Шилан, ЗАТОВА са много.  А и още нещо - "Дългите гащи - заключена врата пред лекото поведение!" Затова сега съм с кюлоти.

Извинявам се за простотиите. Мерси на всички, които ми пожелаха бебенце.

Много усмивки на вас!
  

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 15:08 от akhyal_katya

# 269
  • Мнения: 610
Марси да ти е жива и здрава каката хубавица   bouquet И другите две слънца също  Heart Eyes мерси за почерпката .

Жълта Лимунатке през новата 2009 пожелавам и на теб , здраве, късмет и да се сбъдне най- съкровенното ти желание  Hug

  Иман  Честит имен ден !

Общи условия

Активация на акаунт