Съпруги,чиито мъже пътуват по суша - 6

  • 64 616
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 410
добро утрооо Mr. Green аз съм шастлива,много щастлива Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesмоя мъж снощи си дойде,немога да ви опииша малката как му се радва,молата се беше залепила за него и чака до 11.30 тати да се нахрани,окъпе и легна да спи с него Grinningслед малко незнам как ще я будя за градина..Lei@-какво стана с вас-проверихте ли в ПИМК за работа?

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 711
Мами, моля ако някой татко работи във фирма "Ваня-транс" гр.Карнобат да ми пише на лични Praynig

# 677
  • Мнения: 112
 Аси, честито HugЗнам какво е.
 Ами ние за сега още не можем да си се нарадваме Blush и нищо не сме търсили.Той е зает да вади  едни документи много спешно и да ремонтира пораженията по къщата от тая зима SadЧе  ако замине и ни остави така, ще е много страшно.  Но след някой и друг ден ще се обади в ПИМК.

# 678
  • Мнения: 410
Аси, честито HugЗнам какво е.
 Ами ние за сега още не можем да си се нарадваме Blush и нищо не сме търсили.Той е зает да вади  едни документи много спешно и да ремонтира пораженията по къщата от тая зима SadЧе  ако замине и ни остави така, ще е много страшно.  Но след някой и друг ден ще се обади в ПИМК.
успех  bouquet

# 679
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър вечер , момичета!  bouquet
Да се весна , че се затрих.  Mr. Green
Тук празници , карнавал , чудесии и не сколасвам.  Peace
http://milkakrasteva.snimka.bg/arts/karnaval-02-2012g.658036
С мъже сте чета , браво! Hug
Хубава вечер! Grinning

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 22:59 от ♥ ЖаБкА ♥

# 680
# 681
  • варна-на плажа
  • Мнения: 7
Честита Баба Марта момичета,бъдете здрави,румени и засмени.Усмихнат ден от мен newsm47.Аз тези дни не мога да влизам и ние си имаме тати и сме постоянно в движение.Малкия е много щастлив и аз съм на заден план.  bouquet

# 682
  • Мнения: 1 758
Честита Баба Марта!

И аз от няколко дни съм с мъж, дано да не заминава скоро. Praynig
Хубав ден на всички. Hug

Последна редакция: чт, 08 мар 2012, 21:03 от Genuine

# 683
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честита баба Марта!
Живи и здрави , много щастие и късмет!

# 684
  • Варна
  • Мнения: 187
по назад бяхте писали за Алмерийските фирми за работа,може малко подробности , благодаря! Praynig

# 685
  • Мнения: 53
Здравейте момичета:)Аз се поизгубих ,но редовно ви чета Simple SmileТези два месеца януари и февруари направо бяха кошмарни за мъжа ми...На всеки курс все нещо му се случваше или стояха по пътищата по 3-4 дни...Преди 3 дни в Румъния му взели и книжката за 1 месец,но той наел адвокат и му я върнали още на следващия ден,но е олекнал със 150 евро...Нямат ли край неволите му се чудя....Точно когато най-ти трябват пари за вноски и кредите и сметки,точно тогава всичко тръгва назад...
Жабке,много хубави снимки Simple SmileПо какъв повод е карнавала?Свекърва ми живее в Гърция и каза,че и при тях по същото време имало карнавал...
Надявам се,че всички сте добре.Хубав ден!:)

# 686
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ееее Миленче дано това са последните ви проблеми и
всичко да тръгне в добра насока.  Praynig
Карнавала да ти кажа и аз не знам по къв повод е ,
не съм се интересувала , то тук само фиести и хич не се затормозявам
да помня и знам празниците им.  Laughing
 

# 687
  • Мнения: 133
Честит празник мили дами!

# 688
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит 8-ми март , момичета!
Живи , здрави , обичани и обичащи!

# 689

Общи условия

Активация на акаунт