Гоблени-38

  • 59 206
  • 437
  •   1
Отговори
# 255
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Момичета ,аз паля мотора и отивам на гости при мама..
Ще обера подаръците под елхата и,  ще оставя децата и ще си дойда. Wink

На вас пожелавам много весела Коледа,много подаръци и усмивки..  Hug

# 256
  • Мнения: 2 990
А аз по празниците ще съм тук:)
И за утешение реших да си купя някой Дименшън:)
Така и така привършвам един и хвърлих око на 4 от новите
 

 

лошото е, че не мога да реша кой ми харесва повече:)

# 257
  • Мнения: 7 803
и аз съм тук  Hug ще ви чета
аз съм за ангелчето, грабна ме  Simple Smile

# 258
  • Мнения: 439
и аз ще съм тук по празниците...т.е. чак на 31.12 смятаме да ходим до селото на Сънчо,но до тогава съм на линия Grinning
Хипатия,и аз много харесах момиченцето Hug

# 259
  • Мнения: 2 990
Дъмпер, ти не се разсейвай:)
Ще ми се да видя по-скоро Тайната вечеря
Цветовото съчетание е страхотно и ще е радост за очите , закачена на стената Simple Smile

# 260
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте момичета,
имам един малко глупав въпрос, но какви са гоблените Вервако или Фервако, в смисъл в коя страна се произвеждат?
Дъмпер, а какви са размерите на тази тайна вечеря? Много са хубави всичките ти гоблени!
Хипатия, и аз да съм и аз няма да мога да избера кой е по-хубав. Може би ще решиш в момента от настроението точно какво ти се шие: пейзаж ли, лице ли.
Весели празници момичета и бъдете здрави!
  bouquet

# 261
  • Мнения: 349
Весели празници на всички!
Нека в добро здраве да се радваме на делата сътворени от нас и нашите любими хора. Желая Ви най-вълшебната Коледа и най - невероятната Година.
Нека бъде благословена, успешна и ползотворна.
 
Хипатия пеперудките и момиченцето са аууу  smile3521. Искам ги и аз, но незная дали ще се справя с техните бодове и техники.

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 610
Хипатия мен ме грабна гоблена с магазинчето и кафето  в  уличка на Париж ли Италия ли и аз не знам каде точно е Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesОтдавна го гледам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 263
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Момичета, весели празници ви желая, ние също палим колата, отиваме два дена при свеки и после сме в София, така че който иска да се видим да свирка. Два дена няма да ме има на линия, но в София ще ви държа из късо отново  Twisted Evil

Да сте здрави ви желая, усмихнати, позитивни и с много сръчни ръчички, че да шиете всичко наред.

Хипатия, аз съм лакомо око и си харесах всичките, дори си ги представих визуално окачени вкъщи  ooooh! И не е редно да всяваш така препразнично смут в сърцето ми. Взимай ги всчките и не му мисли или си направи план на разсрочено закупуване  Wink

# 264
  • Мнения: 7 803
Хипатия, как да не се разсейвам, като пускаш такива неща  Crazy
размерите са 108 на 37 см

# 265
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Здравейте момичета сръчни Simple Smile
Аз си ви чета, но не пиша, нямам и нищо завършено да показвам.
Поздравления за подаръка който сте спретнали на Дъмперчето! Тя си го заслужава Simple Smile, пожелавам и бързо да напредва с него и да показва снимчици Hug
Хипатия аз си падам по пейзажи, но момиченцето е наистина страхотно Flutter. Който и да си избереш все ще е сполучлив избор, а можеш да вземеш и два, а най-добре всичките Wink

# 266
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ето и аз снимах вече докъде съм я докарала с иконата, в короната уших единия цвят ламе - сребристия, много не се вижда от снимката, но е там , обаче в тази корона има още 2 цвята ламе,но какво да се прави все ще го свърша някога.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282880&pid=9562115

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282880&pid=9562129

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282880&pid=9562128
Ките, това е моята елхичка и да знаеш,че под нея сега се намира твоят подарък.
На всички момичета, които запалиха моторите и изчезнаха по гостита, ви пожелавам весело изкарване на празниците.

Хипатия и аз харесах момиченцето и пеперудите.

# 267
  • Мнения: 59
Хипатия страхотни са гобленчетата  Peaceтруден избор, от къде поръчваш тези Дименшъни?
Дъмпи и аз с интерес ще следя Тайната вечеря и другите ти гоблени са страхотни Shocked
Зорница възхищавам се на твоето търпение аз да съм го отворила на минутата.
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

# 268
  • Мнения: 7 803
пристигнал ми е подаръка от цветимира   bouquet нямам снимка, видях си го на камера само, но е страхотен. раждането на Исус със страхотна рамка.
благодаря ти Цвети  Hug

# 269
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
zornitsa и аз сега шия тази икона. Би ли споделила колко време ти отне да я ушиеш? И много ли е сложна с тези 52 цвята? Аз съм още в самото начало. В момента само съм ушила част от рамката.

Общи условия

Активация на акаунт