Искам да купя на дъщеря си това ...

  • 5 235
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 122
това с ибей ми е тъмна Индия, за това предпочитам сайт- лесно и точно, регистрираш се, плащаш им, носят ти
ама сега и регистрация в Пейпал си правя, дано се оправя, че само там са офертите, а много я искам тази количка

# 16
  • Мнения: 367
Ей,по- спокойно!Не съм искала да те обидя нещо! GrinningЗа мен е просто темичка на която отговорих адекватно,а за теб наболял проблем явно JoyНяма да ти правя повече "включвания" в твойта различна темичка.  bouquet

# 17
  • Мнения: 1
И аз исках точно тази количка  един месец рових из интернет ,за да намеря сайт от който да я поръчам и на мене от ибей ми е трудно  много се чудих дали да я взема от ларедут , но там нямаше зимен кош . Ако намериш сайт и решиш да я поръчваш може да ме имаш предвид то за  коледа няма да стане , но ние имаме рожден ден скоро.

# 18
  • Мнения: 22 896
Имам бегъл спомен,че се коментираше тази количка във форума.Може и да се бъркам,но май се продаваше в един магазин на Макси-Кози,до Развигор в София.Сега ще потърся да видя дали е същата.

# 19
  • гр. софия
  • Мнения: 190
аз също се интересувам от тази количка. писах и в другат тема, молих някои да ми я поръча, но... ако някой прави поръчка и аз искам да се включа. Praynig

# 20
  • Мнения: 2 122
снощи се регистрирах в ПейПал, сега разглеждам офертите в Ибей

# 21
  • гр. софия
  • Мнения: 190
снощи се регистрирах в ПейПал, сега разглеждам офертите в Ибей

там я имаше и някой правеха доставка до Б-я, но беше с два коша, а не с три. така, че внимавай за тази подробност.

# 22
  • Мнения: X
Да те предупредя за Ибей да гледаш дали продавачът шипва до България и колко са транспортните разходи, че аз допуснах големи грешки в началото.  Embarassed
Особено за транспортните разходи - много продавачи дават ниска цена на продукта, а после си начисляват доставката в троен размер. Наскоро купих една играчка, тежи около половин килограм, пратиха ми я по пощата, като обикновена пратка, и ми начислиха доставка 20 евро!  А по тарифата на немските пощи след това видях, че доставката на такъв пакет би трябвало да бъде 6 евро! ooooh!
Така че внимавай и винаги питай за доставката, преди да купиш.  Peace

# 23
  • Мнения: 2 122
Жасмин, ще те притеснявам на ЛС, ако реша да пазарувам от Ибей  Praynig ако не ти пречи де
въпреки, че аз съм супер скептично настроена към този тип пазаруване  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: X
Жасмин, ще те притеснявам на ЛС, ако реша да пазарувам от Ибей  Praynig ако не ти пречи де
въпреки, че аз съм супер скептично настроена към този тип пазаруване  Rolling Eyes


Колкото мога, ще помагам!  Hug
Досега съм купила само три неща от там и нямам много опит, но има една тема за ибей, в която пишат жени, които доста са пазарували. Аз си задавам въпросите в нея, когато имам нещо неясно.
Да ти кажа честно, пазаруването от ибей е за хора с волски нерви - аз не смятам повече да купувам неща от там. Нещата идват след 20 дни, ако нямат тракинг номер пък изобщо не знаеш къде са и ще дойдат ли изобщо. В края на ноември купих една играчка за детето за Коледа, в началото на декември са я пратили от Германия и още изобщо не е влязла в България, според тракинг номера. А според мен, просто си отлежава на Разменна пощенска станция на Столична митница. Вече загубих надежда, че ще дойде за Коледа.  Sad
Така че, внимавай с Ибей, избирай си продавачи с много положителни оценки и преди да купиш каквото и да е, се информирай подробно каква ще ти бъде крайната цена.  Peace

# 25
  • Мнения: 1
да бе, пробвах аз, регистрация даже си направих
за две е 65 евро, ама и ДДС начисляват и става еднааа  ooooh!


  и аз се регистрирах в този сайт само че ми дава доставка 6 евро аз ли нещо не правя  дала съм като страна България

# 26
  • Мнения: X
да бе, пробвах аз, регистрация даже си направих
за две е 65 евро, ама и ДДС начисляват и става еднааа  ooooh!


  и аз се регистрирах в този сайт само че ми дава доставка 6 евро аз ли нещо не правя  дала съм като страна България

Съмнително е да е толкова малко. Пиши въпрос до продавача.

# 27
  • Мнения: 2 122
Rolling Eyes Къде написа, че е до Бг
аз виждам в падащото меню само за ЕС, или Франция

# 28
  • Мнения: X
Дайте линк да видя за какво иде реч. Какви са тези падащи менюта?
Аз си давах още в търсенето да открива само обяви с доставка до България.

# 29
  • Мнения: 2 122
Жасмин, линка е в първото ми мнение, това е от някакъв френски сайт, ама нещо не мога да му схвана стила на поръчване  Rolling Eyes

и плюс това, като тръгна все пак да правя поръчка на стъпката за плащане ми дава грешка в страницата

Общи условия

Активация на акаунт