Акне от фон дьо тен?

  • 6 279
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 110
непоносимост към някоя от съставките,може да се получи и от супер чист фдт,ако ще да е от 200лв .Ползвай нещо хипоалергенно.Какъв крем слагаш под фдт?!

# 16
  • Мнения: 49
непоносимост към някоя от съставките,може да се получи и от супер чист фдт,ако ще да е от 200лв .Ползвай нещо хипоалергенно.Какъв крем слагаш под фдт?!

Според мен не е алергична реакция, защото имам алергия от крем и клиничната картина е съвсем различна. Това са си точно пъпките като при акне.
Мисля да си взема от фон дьо тените на Авен или на Ла Рош Посе, нали те се водят за проблемна кожа и ако и тогава ми се появяват пъпки ще си пусна едни хормонални изследвания.

# 17
  • Мнения: 3 830
Спри да използваш фдт за 2-3 седмици, ако изчезнат пъпките значи причината е в него.
За протокола - да възможно е, на мен ми се появяват леко зачервени, подкожни пъпки от един фдт на Елизабет Арден.

И аз така мисля. Peace

# 18
  • Мнения: 375
аз получих алергия от 2 фдт на шанел и хелена рубинщайн.
ходих на лекар и ми преписа- водата  сенсибио и крем с цинк на авен. Оправих се.
Не  ги ползвам вече тези фдт и внимамвам.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 110
МНого кофти,аз започнах да използвам само продукти които са хипоалергени,че лошо....

# 20
  • Мнения: 49
Аз пак да кажа, че не става въпрос за алергична реакция, със сигурност  Naughty

# 21
  • Мнения: 3 521
И как реши проблема  Thinking Само спирането на фон дьо тена ще помогне ли  Crossing Arms

Проблема го реших като си смених фдт Laughing. Направих една пауза от десетина дни, в които ходех без нищо на лицето и нещата си дойдоха на мястото. Не съм имала проблеми с други фдт  - явно в този е имало нещо, което е дразнело и/или зпушвало кожата ми. Peace

# 22
  • Мнения: 2 768
Бях се опъпила много здраво от един Лореалски ФДТ. Изглеждаше точно като акне, дето и в тинейджърските години не съм имала. Оправих се, след като го смених (и никога повече не повторих марката).
Някои тониращи продукти запушват порите.

# 23
  • Мнения: 49
Че ще сменя фдт е ясно, чудя се обаче на какъв да се спра, че да нямам проблеми отново. Може би Авен  newsm78

# 24
  • Мнения: 660
Ако имаш чиста кожа и нямаш петна по лицето,ако питаш мен изобщо не позлвай ФДТ,няма смисъл.само да си товариш кожата.Аз ако имах избистрен тен,нямаше никога да посегна към него,ама уви нямам...На Авен лично на мен не ми харесва,изобщо с кофти консистенция е,мазен ми е.. Sick

# 25
  • Мнения: 2 768
За себе си да кажа - минах на скъпите марки. От тогава проблеми с кожата не съм имала.
За ФДТ, пудра и спирала си заслужава да се инвестира в хубав продукт. Фаворит ми е Guerlain.
Другите продукти от декоративната козметика имат чудесни аналози в по-евтините марки, за тях според мен, не си заслужава да се харчат много пари.

# 26
  • Мнения: 49
За себе си да кажа - минах на скъпите марки. От тогава проблеми с кожата не съм имала.
За ФДТ, пудра и спирала си заслужава да се инвестира в хубав продукт. Фаворит ми е Guerlain.

Честно казано, склонна съм да инвестирам в по-скъп фон дьо тен, само и само да нямам сегашните проблеми. Ако говориш за фон дьо тен на Guerlain, какви парички струва  Simple Smile

Ако имаш чиста кожа и нямаш петна по лицето,ако питаш мен изобщо не позлвай ФДТ,няма смисъл.само да си товариш кожата.Аз ако имах избистрен тен,нямаше никога да посегна към него,ама уви нямам...На Авен лично на мен не ми харесва,изобщо с кофти консистенция е,мазен ми е.. Sick

Кожата ми е хубава, но пуст навик с тези фон дьо тени, не мога да се отуча и това е.
Днес си взех тестер на Авен и на мен ми стори, че е мазничък  Confused

# 27
  • Мнения: 2 768
На Герлен са скъпи, 88лв струва най-новият и най-страхотният за мен до сега.
Но например на Clinique, Clarins, Lancome също са добри и малко по-евтини.
Просто като сметнах стойностно проба-грешките от евтините продукти, реших, че не си заслужава. По-добре директно да си купя скъп, ама хубав ФДТ.

# 28
  • Мнения: 49
eta, ти ме заинтригува с този Герленския, още повече, че цената е поносима. Очаквах по-голям шок  Laughing Как се казва въпросната серия?
При мен проблемът е при избирането на подходящия за мен тон. Добре, че като си избирах миналият път, попаднах на свястна консултантка, че иначе посмъртно не мога да си нацеля цвета  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 768
Аз много съм писала за него, хвалби основно  Laughing
Parure Extreme Luminous Extreme Wear Foundation
Лек и буквално незабележим. А същевременно тонира и изравнява.
Технологията е с някакви кристални микросфери, за да се запази цвета от потъмняване от естественото омазняване на лицето.
Стои много натурално, дава здрав вид. От близо изглежда така. Моят е дълготрайната версия и наистина издържа без забележки цял работен ден. Има и версия Aqua за суха кожа.
Абе с няколко думи - единственият ФДТ, който бих повторила.

Общи условия

Активация на акаунт