ПЛЕВЕН - 76

  • 14 090
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 905
Ди,много хубави моменти да изживеете в прекрасната си къща!Чудна е!
И ние в Сф сме с ипотечен кредит.Не съжалявам,доволна съм ,че го изтеглихме 2003г,така вноските са ни напълно поносими.

# 76
  • Мнения: 248
Ди, къщата е супер. Много е хубава.

# 77
  • Мнения: 872
Мерси  Simple Smile  Като я дообзаведем ще ви я покажа и отвътре.Лошото е,че  в началото ще трябва да ползваме мобилен интернет,защото няма друг начин.
 Валенце,добре,че не продадохте апартамента в София  Peace

# 78
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Диляна, много хубава къща. Мира ще има да тича на воля на двора. Не се вижда добре, дворът но не е малък, нали?

# 79
  • Мнения: 5 026
Имам задачата да търся детски дерматологично тествани гримове  Tired Идеи-къде, колко пари?

Merian, ти купи ли на Ники комплект чаршафи с Маккуин?

# 80
  • Мнения: 872
Диляна, много хубава къща. Мира ще има да тича на воля на двора. Не се вижда добре, дворът но не е малък, нали?
600 кв.м.  За сега е кален и пълен с боклуци и строителни отпадъци,но живот и здраве, на пролет ще го оправям
Atrakcia има една серия детска козметика - Бон Бон се казва,но колко е тествана,не знам

# 81
  • Мнения: 5 026
Диляна, много хубава къща. Мира ще има да тича на воля на двора. Не се вижда добре, дворът но не е малък, нали?
600 кв.м.  За сега е кален и пълен с боклуци и строителни отпадъци,но живот и здраве, на пролет ще го оправям
Можеш да ни викнеш на форумска среща, па ще помогнем-я оплевим, я засадим нещо   Crazy

# 82
  • Мнения: 872
О, разбира се. С удоволствие ще се възползвам от помощта  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 248
Атракция, не съм. Да няма някъде на промоция?  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 5 026
Не знам, сег апочвам да търся, защото детенце вече цяла седмица си спи в леглото и трябва да бъде възнаградено Simple Smile Яд ме е,че изпуснах някакво одеало в Метро, а не беше скъпо. Иначе е фен и на УолИ, но сега намерих един комплект чаршафи в "Кикиморско царство" - 128лв  #Crazy

# 85
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Провери за гримове в Кауфланд  (в аптеката) и в аптека Селекта (до Санита). Цените са в порядъка 30-50лв.

# 86
  • Мнения: 872
Atrakcia, не разбрах,ти за Бужи ли търсиш гримове  newsm78

# 87
  • Мнения: 5 026
Atrakcia, не разбрах,ти за Бужи ли търсиш гримове  newsm78
Joy недей така  Stop За една девойка, но нещо цената ме шокира  Confused

# 88
  • Мнения: 872
Ох,леко се притесних  Laughing

# 89
  • Мнения: 248
Атракция, какви са тези цени - 128 лева?
Ники вече е на тема динозаври. Като че ли се насити на Маккуин. Сега в къщи се търкалят всякакви такива зверове и филмчето с Аладар се върти нон-стоп.

Общи условия

Активация на акаунт