Тенджери, тигани, тави... Препоръчайте ми!

  • 243 884
  • 657
  •   1
Отговори
# 420
# 421
  • Мнения: 0
High-quality ceramic coating CERAMICA®  като при MONETA  ако не се лъжа

# 422
  • Мнения: 1 732
За Делимано

 Характеризира се с органичното си покритие от керамика, с комбинацията от материали, от които е направен, с оптималното използване на енергия и намаляването на освобождавания в околната среда CO2........
точно това е супер непрофесионално. Peace
Керамиката са силикати, т.е. неорганичен материал, а не органика!
такава реклама на въпросните Делимано не би ми спечелила доверието да купя....

# 423
  • Мнения: 60
Здравейте момичета,
искам да Ви попитам марката Tefal имат ли и тавички в който може да се готви без мазнина . И ако да къде мога да намеря за да си купя .

# 424
  • Мнения: 2 172
Здравейте,тамата е старичка,но за да не отварям нова ще попитам тук.

Моля препоръчайте ми тиган с капак ,по-големичък.Става въпрос за пържени картофи,тиквички,сосове,плънка за пълнени чушки,яйца и въобще трябва ми  универсален тиган  Laughing

Да е с незалепващо покритие и по възможност незалепващо и от външана страна /с цел лесно почистване/,за да не се получава този ужасен нагар,който има сегашния ни тип Тефал.

Също така да е малко по-дълбок,а не плитък  Peace

Имам грил тиган,който бяхме взели за 35-тина лв от Метро преди 3 години/може и промоция да е било/.Той е квадратен,оребрен,доста тежък/мисля,че е чугунен/ и е с такова незалепващо покритие и от външната страна  Peace

Та нещо подобно ми трябва,но да е за пържене и да е скапак и по възможност до 60-70 лв Peace

# 425
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, купих си един тиган Делимано,когато бяха на промоция в Била.Доволна съм и искам да купя такъв за подарък.Къде в София има магазин,където ги продават? Такива никъде по магазините не съм видяла.

# 426
  • Мнения: 0
здравейте! тема наистина е старичка, но реших и аз да споделя мнението си. Имам няколко съда на Цептер (тенджера, сито чиния, комби чиния, плитка тенджера - вместо тиган). много съм доволна от тях - икономични са, а и яденето вече не загаря. могат да се ползват и във фурна, и с индукционните котлони (също нещо уникално). цената им е малко висока, но пък си заслужава като се има впредвид, че мога да не влагам повече никакви средства в тигани, тенджери тави, уреди за готвене на пара и тн. о, извинете, остава само да си купя капака за бързо готвене (под налягане) и тогава мисля че всичко ще е наред. Simple Smile

# 427
  • Мнения: 198
Здравейте!
Да побутна тази стара темичка с едно въпросче.
Днес видях в магазини Гамаелит тенджери Бека с титаново покритие на доста изгодна цена - комплекта от 4 беше кум 220 лв. Добри ли са? Консултанта в магазина ми показа и от стомана и с керамично покритие, но каза че керамиката е все още сравнително нова технология, около 2 години, и според него по-добре да заложа на титаново или стомана и особено титаново, понеже гледам да готвя почти без олио.
Какво бихте ми препоръчали? Бека по-добри ли са от SKK? Да уточня че имам около 400 лв и искам да си взема малка и средно голяма тенджера и дълбок голям тиган, искам по възмохност да не залепват и да ми изкарат повечко време, а и да не са тежки.

# 428
  • Мнения: 4 358
Темичката наистина е доста стара...........като гледам повече въпросчета последно, но да не отварям нова да се наредя и аз с въпрос тук.
От тези керамични съдове имате ли впечатления, да е ползвал някой от тях???
http://www.-/portal/statii/emile-henry-86.html
а също
има ли фирмен магазин в София на Симакс или Пирекс където мога да открия тенджери с дръжки и капак.
Ако сте виждали магазини с голямо разнооразие на такива съдове където спокойно да разгледам и избера Praynigмоля да ме ориентирате къде горе долу да търся.
Мерси  bouquet

Последна редакция: нд, 04 дек 2011, 00:00 от Бъни

# 429
  • Мнения: 527
Не съм съвсем сигурна дали е на Симакс, но има един, в който има чаши като техните. Вероятно има и други неща, не съм проверявала, виждам само на витрината. Намира се в началото на бул. Левски, като се слиза от НДК към Попа в дясно, след Пощенска банка.  Peace Дано съм била полезна.

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Темичката наистина е доста стара...........като гледам повече въпросчета последно, но да не отварям нова да се наредя и аз с въпрос тук.
От тези керамични съдове имате ли впечатления, да е ползвал някой от тях???
http://www.-/portal/statii/emile-henry-86.html
а също
има ли фирмен магазин в София на Симакс или Пирекс където мога да открия тенджери с дръжки и капак.
Ако сте виждали магазини с голямо разнооразие на такива съдове където спокойно да разгледам и избера Praynigмоля да ме ориентирате къде горе долу да търся.
Мерси  bouquet

Керамичките съдове на Emily Henri и аз много ги бях харесала, но не събрах финанси за тях.
А иначе има тенджери  на Симакс, лично съм виждала в Пикадили.
Попадала съм и на този сайт, но не съм поръчвала нищо от тук.
http://porcelainbg.eu/bg/product-view/17.html

# 431
  • Мнения: 2 172
Цъфка SKK са тежки съдове.
Аз имам олекотения голям дълбок тиган от лайт версията.Тежи си доста-поне едно 2,8 кг  Peace Може да ги разгледаш в сайта им.
Иначе съм много доволна.Събира доста и храната е вкусна  Heart Eyes

Не може да търсиш нещо леко и едновременно качествено  Wink Колкото по-лек е съда,толкова по-тънък е и съответно нито разпределя температурата равномерно,нито издържа дълго време тъй като се огъват дъната  Peace

# 432
  • Мнения: 4 358
alra,portokalche Hug
На Симакс в Пикадили нещо такова ли са тенджерите които си виждала Портокалче Rolling Eyes
http://porcelainbg.eu/bg/product-view/58.html
Такова търся за детето.Да става за котлон.

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 786
alra,portokalche Hug
На Симакс в Пикадили нещо такова ли са тенджерите които си виждала Портокалче Rolling Eyes
http://porcelainbg.eu/bg/product-view/58.html
Такова търся за детето.Да става за котлон.

Да, точно този модел мисля че беше . Друг не съм срещала в интерес на истината.
Сега се сетих, че и в Карфур съм ги виждала. Симакс продават и в Метро, но за тази тенджерка нямам спомен дали я имаха.
Успех в търсенето!

# 434
  • Мнения: 2 652
Виждали ли сте някъде чугунен гофретник? Като тези от едно време?

Общи условия

Активация на акаунт