Тенджери, тигани, тави... Препоръчайте ми!

  • 244 172
  • 657
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 910
мамамари ,сподели моля те ,колко струват WMF и може ли да се купуват по отделно ?
Aila,,кажи как е тигана на SKK -залепва ли ,надраска ли ти се някой от съдовете и много ли тежи за палачинки ,ако искам да си направя ?

# 406
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
започна да ми се лющи дъното и това стана май след като я пуснах в миялна за пръв път Rolling Eyes

На мен тиганът SKK ми се олющи без да го мия в миялна машина. Мисля, че нещо не е наред и ще го хвърлям /сега си търся с какъв да го заменя/. Thinking

# 407
  • Мнения: 4 454
Има и по отделно и комплекти.Редовно има намаления.
http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_ss_c_1_3?__mk_de_DE=%C5M%C5Z%D5 … f&sprefix=wmf

# 408
  • Мнения: 1 340
в момента върви подобна дискусия в съседната тема, ако искаш, може да се присъединиш там.
На Scanpan покритието е в смес с Тефлон.
обаче ако Green line е съвсем нововъведена  линия, ще трябва да се проучи. Би ли пуснала линк?

Le Creuset и на мен ми допаднаха, но зависи какво изделие  точно търсиш.
В съседната тема имаше  мнения за тях..
realist, с голямо закъснение благодаря за отговора, за съжаление чак сега го видях .

Това е сайта, еkо линията им CTX   http://www.scanpancookware.com/scanpan-ctx-83/

# 409
  • София
  • Мнения: 11 782
Момичета,някой купувал ли е от тенджерите в Била,които в момента са на промоция с точки?
Доволни ли сте?Или да заложа на Brabantia?

# 410
  • Мнения: 910
видях ги WMF ,само някой да ме светне ,който си ги е поръчвал от амазон ,колко излиза напр.този от 28 евро,защото преди време се опитах да си поръчам едни обувки ,първо - до нашата мила родина не ги доставяха ,после от 40-45 долара с такси и т.н .излязаха точно 126 лв !!

# 411
  • Мнения: 4 454
Ето тук се обсъжда всичко свързано с покупките от амазон.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=558803.0
Стойността на доставката излиза точно преди плащането.
На мен доставката на целия комплект/НАД 10 КГ/ ми излезе 20Е.

# 412
  • Мнения: 910
мерси , отивам да чета

# 413
  • Мнения: 2 806
здравейте момичета,

аз си взех касаролка на Thomas и 2 тигана на Bialetti Chic (за палачинки и обикновен 26см). Засега съм много доволна. Да видим до когa. Прочетох, че не сте очаровани от Thomas  Rolling Eyes

Аз ползвам Биалети от почти 3 години - започнах с един обикновен тиган, от който бях много доволна и затова продължих с още един дълбок и тава. Първия вече "лепи"/мия в съдомиялна/, втория започна с отлепване на външното покритие откъм дъното, преминавайки и през ръба, отлепва се и от вътре в горния край - точно под ръба. /Ползван е около 1.5 г./
Тавата се държи добре засега - приемливо надрана от рязане на пица.
Ако се налага оценка - бих дала пак 50-ина лв. за нов.

# 414
  • София
  • Мнения: 795
да ви кажа..единствено се доверявам на стъклените йени и на българските (алпака ли както там се казваха...)
излъгах се да купя уж тефлонови, уж незалепващи....та 40лв за бройката и на второто готвене ги изхвърлих...нях на море, влясох в едни домашни потреби и си купих бг тава за 9лв голяма и тенджера над 5литра за 18лв...другия път пак ще си купя и хвърлям всички останали прехвалени тенджери и тави...

# 415
  • София
  • Мнения: 30 206
здравейте момичета,

аз си взех касаролка на Thomas и 2 тигана на Bialetti Chic (за палачинки и обикновен 26см). Засега съм много доволна. Да видим до когa. Прочетох, че не сте очаровани от Thomas  Rolling Eyes

Аз ползвам Биалети от почти 3 години - започнах с един обикновен тиган, от който бях много доволна и затова продължих с още един дълбок и тава. Първия вече "лепи"/мия в съдомиялна/, втория започна с отлепване на външното покритие откъм дъното, преминавайки и през ръба, отлепва се и от вътре в горния край - точно под ръба. /Ползван е около 1.5 г./
Тавата се държи добре засега - приемливо надрана от рязане на пица.
Ако се налага оценка - бих дала пак 50-ина лв. за нов.

ооо, значи мога да очаквам изненади  Rolling Eyes Засега съм супер доволна, пък да видим занапред как ще е.

# 416
  • Мнения: 255
Здравейте!
В крайна сметка никъде не мога да намеря инфо за  тенджери и тигани на Делимано. Безвредни ли са или не? За Монета май казахте, че били с нано технологии, а за Делимано - нищо...или аз съм пропуснала  newsm78
Изобщо в интернет намирам само реклами на Делимано Драй Кукър и нищо за другите продукти на марката.

# 417
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
На опаковката им пишеше. За съжаление не мога да цитирам, изхвърлих я.

# 418
  • Мнения: 0
За Делимано

Делимано е регистрирана търговска марка на Студио Модерна, най-голямата компания за директен маркетинг в Централна и Източна Европа с представителства в повече от 20 държави. Дормео, Космодиск, Топ Шоп са някои от търговските брандове, които предоставят интересни и привлекателни продукти за здравето, дома и благосъстоянието на милиони хора по целия свят.

Делимано залага на екологичния начин на живот. Той е създаден по екологичен начин, без замърсяване на околната среда. Всички вложените в него материали могат да бъдат рециклирани. Характеризира се с органичното си покритие от керамика, с комбинацията от материали, от които е направен, с оптималното използване на енергия и намаляването на освобождавания в околната среда CO2.

Продуктите Делимано Керамика са безвредни за околната среда именно там, откъдето би трябвало да започва грижата за природата: от дома.      Laughing

# 419
  • Мнения: 4 454
Всички вложените в него материали могат да бъдат рециклирани. Характеризира се с органичното си покритие от керамика, с комбинацията от материали, от които е направен, с оптималното използване на енергия и намаляването на освобождавания в околната среда CO2.

Може ли малко по-конкретно за състава.Интересува ме кои точно органични и неорганични съединения се ползват,както и малко повече конкретна информация за технологията..Благодаря!
Общите приказки в брошурите и спестяването на конкретна информация правят голяма част от потребителите подозрителни и недоверчиви.Вие напишете какво има вътре ,а нека ние преценим за безопасността. Hug

Общи условия

Активация на акаунт