Тенджери, тигани, тави... Препоръчайте ми!

  • 244 098
  • 657
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 661
JanyAp   от кой Амазон ? И кога правят намаленията ? Имам спешна нужда от подновяване на посудата .

# 466
  • Мнения: 1 350
Пак разиграват клиента с тая промоция в Кауфланд. Уок тигана разбира се беше изчерпан още на 1я ден от промоцията...

# 467
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Четете темата в Готварския, там всичко е обяснено Peace

# 468
  • Мнения: 1
 Cry yjas ve4e si kupih tigan  , no tarsia recepti za  nego

# 469
  • София, България
  • Мнения: 3
И аз много се чудя дали да си вземам един Едито от Кауфланд. Днес като пазарувах и ми дадох 10 точки от покупките и брошура та се загледах, но наистина не мога да намеря грам информация за тези тигани, а не е като ги раздават само за точки Simple Smile))

В крайна сметка някой има ли с такъв тиган да даде мнение за качеството?

# 470
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Мацки, много голяма темата, няма изчитане. Гледала съм преди време една реклама за тенджери и тигани с махащи се дръжки и само един капак. Много удобно като нямаш много място в кухнята. Ползвали ли сте такива, доволни ли сте  newsm78 И къде мога  да ги разгледам  newsm78

# 471
  • Мнения: 3 798
ние от кауфланд си купихме 2-3 тигана и сме много доволи!
сега обмислям да купя керамична тенджера
мнения?

# 472
  • Мнения: 58
 Гледала съм преди време една реклама за тенджери и тигани с махащи се дръжки и само един капак. Много удобно като нямаш много място в кухнята. Ползвали ли сте такива, доволни ли сте  newsm78 И къде мога  да ги разгледам  newsm78
[/quote]
Мисля че говориш за Тефал Индженио. Преди няколко години ги бяха пуснали в Кауфланд срещу точки. Купих си всичките без капака (сега съжалявам че не си го взех),страшно са ми удобни и не са мръднали. Дръжката си я мия в миялната.
А сега си взех уока от Кауфланд,също много ми е удобен,като качество мисля че е добре,само времето ще покаже.

# 473
  • София, България
  • Мнения: 2 222
а, Хрис, мерси, как точно се пише на латиница да го търся в нета

# 474
# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 1 057
Здравейте, събрала съм точки за промоцията на Fissler в Метро. Искам да си взема един тиган. Въпросът ми е дали някоя от вас се е възползвала и дали са качествени, защото са на съмнително ниски цени   bouquet
този който съм харесала е 43 лв. ето линк с всички съдове http://www.metro.bg/public/site/metro-bg/get/documents/mcc_bg/di … issler_10_1-3.pdf

# 476
  • София
  • Мнения: 2 521
Здравейте, събрала съм точки за промоцията на Fissler в Метро. Искам да си взема един тиган. Въпросът ми е дали някоя от вас се е възползвала и дали са качествени, защото са на съмнително ниски цени   bouquet
този който съм харесала е 43 лв. ето линк с всички съдове http://www.metro.bg/public/site/metro-bg/get/documents/mcc_bg/di … issler_10_1-3.pdf

Аз си взех уок-тигана. Много съм доволна. Като качество си е супер, няма измама.

# 477
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
Здравейте! Simple Smile
Може ли мнение за тигани от марката "Domo"? На етикета и на самия тиган пише, че са италиански. Добри ли са, като качество? От към безвредност как са?

# 478
  • Мнения: 305
Много си тача аз марката Тефал. Много са хубави. Бях си вземала преди от френски сайт-няма мърдане, обаче..има едно НО! Да не си с индукционен готварски плот. Сега заради любимия ми тефал имам и газов котлон  Mr. Green
И в този ред на мисли, дайте моля препоръки за незалепващи съдове, на сносни цени, които да са походящи за индукционните котлони.

# 479
  • Мнения: 43
Много си тача аз марката Тефал. Много са хубави. Бях си вземала преди от френски сайт-няма мърдане, обаче..има едно НО! Да не си с индукционен готварски плот. Сега заради любимия ми тефал имам и газов котлон  Mr. Green
И в този ред на мисли, дайте моля препоръки за незалепващи съдове, на сносни цени, които да са походящи за индукционните котлони.
[/qu

Пак Тефал!   Има прекрасни за индукция -тигани ,тенджери с различни размери,както и под налягане! Използваме ги вече повече от 5 години и наистина качеството е чудесно на тази марка.Разбира се и инвестицията е по-голяма /от 60 -100лв., под налягане и повече//,но си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт