Отговори
# 60
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ще, ще  Hug Най-малкото мързеливото оче ще се поразработи. Пък после дори и с малко намеса и ще го изправят.

Чул те Господ Praynig!!!

# 61
  • Мнения: 1 554
Ще, ще  Hug Най-малкото мързеливото оче ще се поразработи. Пък после дори и с малко намеса и ще го изправят.

Чул те Господ Praynig!!!

 Praynig и от мен едно подкрепящо рамо Hug всичко ще е ок Peace

# 62
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Ще, ще  Hug Най-малкото мързеливото оче ще се поразработи. Пък после дори и с малко намеса и ще го изправят.

Чул те Господ Praynig!!!

Ето го и нашия патиланец с очите.

Преди очилата С очилата Сега. И сега ги носи, но заради диоптъра вече, който доста спадна с времето.

# 63
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гита, кривенето без операция ли се оправи? А колко време носи лепенка? Колко бяха диоптрите и на колко ги свали? Ако искаш пиши на ЛС...

И е много чаровен, да знаеш, опашка от мацки ще има пред вратата му Wink.

# 64
  • Мнения: 564
.....
Тони, лепенката е заради амблиопията. Незнам дали ще се повлияе кривенето от нея Rolling Eyes...

Ще, ще  Hug Най-малкото мързеливото оче ще се поразработи. Пък после дори и с малко намеса и ще го изправят.

Точно така, мъжа ми е пример за това, нищо му няма в момента  Peace
Аз водих Неди на очен, разширяваха му зениците, гледаха му дъната, казаха, че всичко е наред..Дано не грешат  Praynig Praynig Praynig, че и той чат пат криви очета  Confused

Гледам за мамолози сте си говорили, аз не съм ходила още - срамота!!! Ще се поправя след пазниците...

# 65
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Фетица, радвам се за Неди, разбира се, че не грешат Peace.


# 66
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Ехо, пак съм тук.  Heart Eyes
АБ-то си каза думата и съм малко по-добре. Кашлицата ми се изтегли нависоко и сега е в гърлото и горната част на трахеята. Не и в дробовете. Синузитът обаче си стои, но той по принцип е хроничен и няма да ми мине бързо. Само дето нямам никакъв глас и не говоря, а шептя. Определено обаче ми просветна. Дори с Теди сложихме коледната украса. Не без активната помощ на Саши, което означава украса плюс поразии. В неделя ще ходим да купим елха. Иначе Теди е вече доста добре и се надявам до ден-два да е забравила болестта. Саши още кашля, но пък сополките му понамаляха. Дано и той се оправи без АБ. ooooh!
Айде, отиваме да звероукротявам, че вирусите в нашия случай никак, ама никак не се отразяват на активността и на двата терминатора.  Thinking

# 67
  • Мнения: 1 554
Лулу скорошно оздравяване,на празника да сте пушка / както се казва/ Hug

аз също не съм ходила на мамолог Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 361
Добър вечер!!!

Ние сега заспхаме.На обед като му полегнахме в 13:30,та до 16:10 сме спали и то всичките.
После се поразходихме из магазин "Зона",Ивон подивя от кеф.Имаше на входа  един Дядо Коледа и като му се лепна и взе да обяснява как има"ода"(очила),"апа"(шапка) и "колам"(колан),20 минути няма отлепяне.Консултантите пък като я видяха и дойдоха и го пуснаха да пее и танцува,та общо взето 40 мин си откарахме при "адото с бада"( дядото с брадата) Laughing

После пък се лепна за едно детско фотьойлче-"тола","тола",тамън се отделечим от него,айде пак се върне и така 3 пъти.Накрая баща и вика ще й го купя,че нали у нас само това си нямахме....Взе го продавачката да го носи на касата,Ивон като ревна,че са и го взели.абе цирк ви казвам Party

Илиянка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ето и снимки на "тола":

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9485365
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9485376
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9485355

И едно клипче:
http://play.vbox.bg/a6a6b8k1k1l0/Ivon-i-stola.html(извинявам се за лошто качество Blush)

Аз ако стана и седна толкова пъти,хич няма да имам проблем с килограмите Laughing

Това е от нас.Лека и спокойна нощ на всички Hug

# 69
  • Мнения: 530
Лулу бързо оздравяване.
Ади  newsm10

# 70
  • Видин
  • Мнения: 685
Ади, много е сладка и столчето много ми харесва. Колко струва, че наистина много ми харесва и мисля че и Марти ще му се кефи Mr. Green
Нелинцето, как да дам заявка че искам и аз да ми пращат смс когато получавам паричките от НОИ?

# 71
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти и от мен  Grinning

Чак сега ме остави малката да се включа. Малко по- добре сме, няма температура и живна днес, но все така е с диария и без апетит  Rolling Eyes. Незнам дали си въобразявам, ама ми се струва, че крачетата и отслабнаха. Едни клечки са- ужас  Confused
Днес реших да я искарам малко на въздух, че беше много приятно времето и се разходихме към два часа  Grinning
Нощем, тоест на зазоряване, обаче много кашля, хваща я някакъв пристъп и ми се мъчи милото, час, два, доакто заспи  Sad НАдявам се днес да е по- добре със спането  Praynig

За подаръци говорихте. Аз се колебая мъжду това: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=132341&e=detail&p … lnl&pid=42534 или това http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=132341&e=detail&p … lnl&pid=42530. ПОследното много го хареса и едва я изкарахме от магазина  ooooh!. Но пък, първото дава повече възможности за игра, но пък и е двайно по- скъпо  Thinking

Болните- занете си, оправяйте се, че софрите идват  Grinning Hug

Ех тази Ивон бе  Laughing

# 72
  • Мнения: 116
Кафе? А чай? Добро утро!  Simple Smile Айде ставайте ...


mentina, да ти е живо и здраво  момчето! Много да ви радва и голяяяямо да порастне!  Hug   bouquet

# 73
  • Мнения: 222
Добро утро!

Благодаря за кафенцето!
Лулу-радвам, се че настъпва подобрение при всички ви! Дано до ден, два , да няма и помен от тези гадни болести!
Бобченка-знаеш, кашлицата минава най-трудно! Важното е да не слиза към дробовете!

Ние вчера ходихме на лекар, за да го прегледат. Нищо му няма на детето, така каза лекарката, всичко било от зъби. Дано да е така! Днес за сега няма температура, но ще го наблюдавам.
Тези дни трябва да изляза, за да купя още подаръци, че с тази дейност още не съм приключила.

Спорен ден на всички!   bouquet

# 74
  • Мнения: 530
Добро утро.
Бобче и Ицко влачи кашлицата вече цял месец от сряда пие Еуреспал и Преднизолон и най -после се чуства някакво подобрение.

Общи условия

Активация на акаунт