новата тема на ЯНУАРКИТЕ...

  • 16 697
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 276

Бръм, моя съседка пък беше направила АМ вместо вода с ракия, е детето ревяло тя се чудила защо не яде.  #Crazy

Лелеее, за толкова гафове от умора съм чувала, но за подобно нещо  smile3556

# 46
  • Мнения: 917
Добро утро и от мен! Мммм, вкусна тортичка!
Мацки, супер са ви покупките. Аз да ви питам, вие за изписването без гащеризон /тип ескимос/ ли мислите да е бебето. Че ми се струва, че като задухат сега ветровете и студовете ще имаме нужда и от това.
Е тия гафове дето ги описвате с ракията не мога да си ги представя,  newsm78 въпреки пък защо не съквартирантката ми вместо олио беше сложила ракия в салатата.
И мацки не се ядосвайте на свекървите и майките. Това са си вашите деца, а бабите както ги свикнете. И мен ме ядосваха и сега ме ядосват, ама им тегля една наум и си зная моята. Като родих каката, бабите вечерта на изписването бяха строени в две редици до вратата, а аз си я изкъпах, обляках и всичко останало. Те само гледаха. Едва ли съм се справила блестящо, но им дадах да се разбере че нямам нужда от "помощ".

# 47
  • Мнения: 865
добро утро,
сега разгледах на Съни4 покупките и се зачудих за две неща,които са глезотиийки,но бабите са идеални за закупуването им
-до кошарката има едно като кош за пампреси-мръсни.има го и в Премаман,дали си струва newsm78
-едно чудо Wipes warmer-какво трябва да е това newsm78
иначе сега май ще си доспя на спокойствие и после съм на преглед Wink
приятен ден   bouquet

# 48
  • Мнения: 1 102
Бръм ,някой им донесъл домашна ракия в 1/2лт шише на Девин, и тя посред нощ решила че това е вода и станала бъркотията.  Laughing

# 49
  • Мнения: 45
Вчера си сметнах необходимите неща за бебето по цените на Пакостник и ги докарах до 400лв. без креватче, кошара, количка, корито (щото тях си ги имам). #Crazy
Сега се опитвам да преглътна сумата Thinking

# 50
  • Мнения: 645
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА ЕЛИЯ НА МИМ!ДА НАДАВА ПО БЪРЗО ЗА ДА СЕ ГУШКА ПО СКОРО С МАМА И ТАТКО! newsm51 newsm51 newsm51Аз от един ден не съм влизала тук а вие изписали старата тема 3стр.от новата и сега докато ви изчета станах разногледа Joy.Вчера цял ден се размотавах по магазините ,накупих вече всичко, остана само легенче,кофа,каничка и възглавничка за къпането на беба,но това ще оставя на мъжо и свекито Laughing,ходихме и на гости при едно бебче да го видим и се прибрахме бях гроги,и за първи път от толкова нощи спах като къпана,както се казва,докато съм легнала съм отнесла плувката Mr. GreenСънич, мерси за кафето и закуската ,много хубави покупки,Мървет чакаме и твоите.Лорини много неприятно със свекито,но се опитай да не и обръщаш внимание,може и да не го прави нарочно,в такава възраст са вече, че все знаят дават съвети като минали по този път, нали все пак ще се изнесат скоро,сега трябва да си най спокойна и да не се ядосваш PeaceХайде лек ден до после днес вече твърдо съм решена сака да съм го стегнала че само се каня ,а то време не остана Hug Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора. hahaha hahaha hahaha

# 51
  • Мнения: 270
Запис и от мен в новата тема!!
Да ни е на късмет и изпълнена с хубави новини! Hug
Лорини,сори за свекито,ама май всички обичат да налагат и се бъркат Crossing Arms Моята няма да живее с нас,но това не и пречи да натрапва своите методи на гледане на дете отпреди 32 години,но както и да е.Май ще се прояви в пълната си сила след появата на бебчо,който трябвало да се къпе от нея,но таткото прояви желание да е той и никой друг Mr. Green Така,че май повечето тук сме в подобно положение Crazy
Аз от  вчера съм с болки,ама вече не им обръщам внимание,това джереме само ме разиграва ooooh! ще излиза-няма да излиза,амаха Crossing Arms И продължавам да съм раздразнителна,нервна кучка тези дни и само  се зъбя на най-близките Tired Twisted Evil Егати и хормоните.
Хайде лек ден Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 865
Вчера си сметнах необходимите неща за бебето по цените на Пакостник и ги докарах до 400лв. без креватче, кошара, количка, корито (щото тях си ги имам). #Crazy
да,толкова някъде трябва да се получи Thinking.аз този път купувах на порциики всичко-май всеки ден се прибирах с по нещо Wink.накупила съм доста неща-три 7-килограмови перални напълних #Crazy.останаха ми само кошарката и нова ваничка-старата е розова Laughing
а освен дрешките имаме и памперси,кърпи,козметика,шишета,биберони,стерилизатор...........май са малко 400лв,ами болницата #Crazy

# 53
  • Мнения: 45
Болницата хич не я смятам - там са 900лв. за екип и няма мърдане.
Иначе памперси, кърпи, шишета, биберони съм си ги включила в 400лв. калкулация. Shocked
Бях забравила какъв разход е това, ама ми беше преди близо 6 години....

# 54
  • Мнения: 429
Един ден ме няма и не мога да ви изчета #Crazy #Crazy #Crazy
Аз съм добре (надявам се), вчера маи ми падна тапата...или поне за така реших. Първо забелязах нещо бяло и слузесто по ежедневната превръзка и като отидох до WC изпадана едно парче жълтеникава слуз,малко по голяма от палеца ми...нямаше обаче нито кръв, нито кървави нишки newsm78 Как мислите, дали е било тапата?
След това бях на запис на тонове, този път ми ги записваха почти 40 мин, защото в един момента паднаха доста ниско и лекарят искаше да е сигурен, че всичко е наред...каза, че явно като съм лежала по гръб съм притиснала нещо, но всичко било наред...дано е прав! Че днес пак не мърда малката и направо  #2gunfire
Иначе да ви се похваля, че и аз вече нямам гъбички...е моите се махнаха с лекарства, а не с положителни мисли:о)
В момента имам бодежи в гърба, но не мога да ги определя като контракции (знам ли newsm78).
Доня Коприва, моят лекар само веднъж ме е гледал за разкритие, а вчера (въпреки че му казах за тапата) каза, че е по-добре да не ме преглежда пак, за да не вкарваме излишно инфекции!
Лорини, не се ядосвай за свеки...моята е пълно куку (както съм писала вече), но не и обръщаме внимание!
Аз ще си направя една разходка до университета, че трябвало да подам някаква молба за прекъсване.

# 55
  • Мнения: 585
Един ден ме няма и не мога да ви изчета #Crazy #Crazy #Crazy
Аз съм добре (надявам се), вчера маи ми падна тапата...или поне за така реших. Първо забелязах нещо бяло и слузесто по ежедневната превръзка и като отидох до WC изпадана едно парче жълтеникава слуз,малко по голяма от палеца ми...нямаше обаче нито кръв, нито кървави нишки newsm78 Как мислите, дали е било тапата?
След това бях на запис на тонове, този път ми ги записваха почти 40 мин, защото в един момента паднаха доста ниско и лекарят искаше да е сигурен, че всичко е наред...каза, че явно като съм лежала по гръб съм притиснала нещо, но всичко било наред...дано е прав! Че днес пак не мърда малката и направо  #2gunfire
Иначе да ви се похваля, че и аз вече нямам гъбички...е моите се махнаха с лекарства, а не с положителни мисли:о)
В момента имам бодежи в гърба, но не мога да ги определя като контракции (знам ли newsm78).
Доня Коприва, моят лекар само веднъж ме е гледал за разкритие, а вчера (въпреки че му казах за тапата) каза, че е по-добре да не ме преглежда пак, за да не вкарваме излишно инфекции!
Лорини, не се ядосвай за свеки...моята е пълно куку (както съм писала вече), но не и обръщаме внимание!
Аз ще си направя една разходка до университета, че трябвало да подам някаква молба за прекъсване.

Мацка, подготвяй се, най-вероятно това е тапата. При мен так падна първо едно парче след 2 дни по-голямата част и през нощта ми изтекоха водите Simple Smile
Супер - вижда му се края, скоро ще си гушкаш бебче Simple Smile
Стискам палци  Hug Peace Praynig

# 56
  • Мнения: 2 879
Да се запиша и аз преди да сте изписали темата. Сега отивам да изчета какво сте писали назад, че нещо не мога да ви смогна.  Wink

# 57
  • Мнения: 387
Мюрвет присъединявам се към отбора на сладко наспалите се...заспала съм към един, след няколко сериала и сутринта към 7ч някъде се събудих..не съм ставала и до двете нули, имайки предвид че друг път ставам поне по три пъти...това е защото вчера много нерви изхабих и съм се уморила...пък напоследък откакто почнаха да валят януарски бебета, като всяка една от нас почнах и аз да раждам...то не са сънищи с раждания, с покупки и прочие...и всъщност вчера се разбрах с малката...иска, не иска да си устиска поне до 20.01 за да се изнесат бабата и дядото, за да не присъства милата на скандали...и тя ме послуша, да знаете Joy Joy Joy

ще помоля Патилина и Надето_пм от Ларнака да ми партят пак номерата си, че нещо им ги нямам...вчера ги търсих, ама явно нещо не съм ги записала...

айде хубав ден на всички и мерси за Сънито за хубавата торта, аз днес пак ще правя фъч...който иска да заповяда, ще съм си вкъщи цял ден мисля... Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 68
Една вечер да ви изпусна и вие до 1 часа да бодувате  Shocked Аз не че си легнах по-рано, но бях на кръчма с бивши колеги и успях да се поразсея малко  Grinning Е, вярно е, че разговорите основно се въртяха около раждане, ама нищо - поне всички бяха положително настроени Simple Smile А и аз съм започнала да сънувам повече отколкото бих искала, ама като само за това мислим, нормално е...

А това за свекървите - явно си е болест..., само трябва да помня какво не харесвам, че нали и аз някога свекърва ще бъда  Laughing С моята не зная как ще се разберем - сега много ни изнервя с проверките си, а като се роди бебо - не знам... както и двете сме рогати...  Thinking Сигурно бая дипломация ще трябва да пускам тогава, щото иначе не е лоша жената...

# 59
  • София
  • Мнения: 442
Един ден ме няма и не мога да ви изчета #Crazy #Crazy #Crazy
Аз съм добре (надявам се), вчера маи ми падна тапата...или поне за така реших. Първо забелязах нещо бяло и слузесто по ежедневната превръзка и като отидох до WC изпадана едно парче жълтеникава слуз,малко по голяма от палеца ми...нямаше обаче нито кръв, нито кървави нишки newsm78 Как мислите, дали е било тапата?

Мацка, подготвяй се, най-вероятно това е тапата. При мен так падна първо едно парче след 2 дни по-голямата част и през нощта ми изтекоха водите Simple Smile
Супер - вижда му се края, скоро ще си гушкаш бебче Simple Smile
Стискам палци  Hug Peace Praynig

Хайде и от мен  Hug  Praynig вижда му се края скоро.

Моята беба цяла нощ рипа, акъла ми изкара. Имаше някакво "пук", но вероятно е било по-силен шут, но това не ми попречи да се ослушвам цала нощ какво става....

Момичета купихте ли коледни подаръци на мъжете? Много ми е трудно с моя, пък и така ме мързи....едно ми е заспало. Колкото предната бременност ми се спеше, толкова сега съм като бухал  Tired Хем уморена, хем не мога да мигна. Трябва да си събера акъла днес да измисля нещо за мъжлето, че се изчерпах откъм идеи. Мислех да му купувам джаджа за колата, която свири мп3 през радиото, но се отказах. Един приятел ме посъветва, че не си струва....

Общи условия

Активация на акаунт