Моля ви за помощ. Един татко се нуждае от помощ, за да живее.

  • 20 612
  • 229
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 196
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И МНОГО НАДЕЖДА ЗА СЕМЕЙСТВОТО НА МИТКО ПРЕЗ ПРАЗНИЧНИТЕ ДНИ!

# 16
  • Мнения: 404
И аз ще дам помощ за този татко.
И да знаете всичко ще се оправи.

Имам само въпрос дали във всички магазини на Кауфланд ще имат тези кутии за събиране на средствата?

# 17
  • Мнения: 911
ще помогнем и ние, освен това мога да ви предложа и помощ с превод от/на немски или в кореспонденцията с клиниката.

# 18
  • Мнения: 1 196
И да знаете всичко ще се оправи.
radosts ,всички вярваме в това! Praynig
А за кутиите,не мога да ти отговоря!Като влезе Гертрудка ще каже! Peace

Между другото във Форума на "Моето дете",администраторката ни подаде ръка и там също има отворена тема в "Зов за помощ" и анонс като преглед към темата,за да се види от повече хора! Peace

# 19
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
И аз ще се опитам да събера парички! Гледах днес новините, даваха как съпругата на Митко обяснява случаят им. Сърцето ми се сви.
Дано помогнем, по Коледа стават чудеса!

# 20
  • Мнения: 130
Това е много тъжно. Млади хора да се разболяват от такива болести. Един мои колега страда от бъбречна недостатъчност и сега е на хемодиализа. И ние събираме пари, за да му помогнем и знам колко е трудно. Надявам се да успеете да съберете парите и Митко да се оправи. Успех!!!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
И аз се включих със скромна сума. Успех!
Моля дръжте ни в течение как върви набирането на средствата!

# 22
  • Мнения: 907
Здравейте мили момичета!
Честита Коледа на всички! Бъдете здрави, щастливи, усмихнати и нека животът ви поднся само приятни изненади!

Аз не съм в София и затова нямам възможност много да се включвам, надявам се Jes да поддържа темата Hug
Както е казала Mishel_, вчера в обедната и вечерната емисия на Нова Телевизия излъчиха репортаж за случая. Благодарим!

radost, във всички магазини Кауфланд в София и в магазина им в Пловдив би трябвало да има такива кутии. Аз не съм ходила да ги видя на място, в неделя вечерта ги предадох и от тогава просто не съм имала възможност да мина покрай някой от магазините.

sisi_dac, ще се моля и за вашия колега! Успех и на вас Peace

Отново благодаря на всички за съпричастността и специално на Jes, че пусна тази тема  bouquet
Ще ви държим в течение как върви набирането на средствата, както и за състоянието на Митко.

# 23
  • Мнения: 907
Пропуснах да кажа, че който иска може да гледа интервюто тук: http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=800&bm=2, само че изисква регистрация и платен абонамент с смс. Аз самата също я гледах от този сайт, защото не бех пред телевизор. Гледах я в обедните новини от 25.12, в началото е репортажа, свършва към 6-та минута на емисията.

Последна редакция: пт, 26 дек 2008, 18:31 от gertrudka

# 24
  • Мнения: 3
Честита коледа,
Сердика и аз ще помогна ,но твоята помощ с немския е чудесна.

Ходихме с нашия Татко до Швейцария на лечение/никой не ни помогна /,но без немски не се оправихме лесно,трудно ни беше,е все пак се оправихме но ако имаше някой помощник като теб може би щеше да е по-лесно.

Митко УСПЕХ

# 25
  • Мнения: 6 206
Момичета, и аз се включвам към призива
Нека да направим каквото можем, това са наистина страхотни хора.
Майката на Александра е помагала на ДБМ в Пловдив при всяка наша инициатива.
Неведнъж сме доказвали, че можем да направим много, нека направим нещо и за тези хора
Уверявам ви, че заслужават!

# 26
  • Мнения: 2 467
Честита Нова Година   bouquet Нека 2009 -та носи само щастливи моменти!

Благодаря ви за подкрепата за Митко, момичета  Hug
Наистина са страхотно семейство и заслужават да останат такова!

# 27
  • Мнения: 429
Честита Нова година. Желая на Митко и семейството му да са заедно дълги години, да са здрави. И се моля да съберат парите за операцията. Знам, че им трябват спешно.

# 28
  • Мнения: 907
Здравейте! Честита Нова Година на всички! Бъдете много здрави, щастливи, късметливи и все така прекрасни хора!

Аз влизам да дам малко "отчет" - до момента в дарителскиет сметки са събрани следните суми: 3108 лв., 93 USD и 20 EUR. В мен има още 200 лв. които приятелки дадоха за Митко. В ссестра ми има още около 1500 лв., дарени от познати за операцията.
През почивните дни Митко имаше повишени левкоцити и леко повишена температура, но днес изследванията му са били добри и са му взели проба от костния мозък, за да се видят резултатите от последната химиотерапия. Може би утре изследването на костния мозък ще е готово, щом имам информация, веднага ще пиша.

Още една телевизия прояви желание да помогне в популяризирането на кампанията - ТВ2, за което благодаря на Sunshine Mery, която им беше писала мейл.

Това е засега, благодаря на всички!

# 29
  • Мнения: 25
http://dianamd.multiply.com/photos/hi-res/4/2?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F4%2F2     еи хора не съм гледала нищо по телевизията  ама това ЕГН май нещо сте го пообъркали ааа  Whistling http://healthinsurance.nssi.bg/report_healthhtm_1_15_out.asp

Общи условия

Активация на акаунт