Дядо Коледа подаръци дарява, ЮЛЧЕТО елхата украсява

  • 22 788
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 341
Дю, стопли ми душата с тази прекрасна новина! Hug Желая ти лека, безпроблема бременост, а на финала здраво и прекрасно бебе! Много ме развълнува, силна прегръдка от мен! Hug

За децата, и аз съм на мнението на Диди. Но Арлина искарено ви се радвам за откраднатите моменти да сте само двамата с мъжът ти!
И ние сме навсякъде заедно. Сега пък тук е още по-невъзможно някой да помага. Понякога ми натежава, но като ме прегърне, усмихне....и т.н. цялата тежест се изпарява. За това я мъкнем навсякъде с нас. Може някой да ме мисли за лоша майка....но ето преди малко се прибрахме от поредното събиране с приятели. Ема изкарва до някое време после я приспивам в една от стаите, като си затръгваме я мятам в колата, после в леглото...ами така я караме ние. Някой може да си помисли, че е безотговорно, но когато наистина няма на кого да разчитаме не за 1 ден., а за 10 мин. е така. Увлякох се.

Ели, много тъжен пост... Confused Много неприятно. Може ли да ти задам един въпрос?
Доходите ви с мъжът ти не са ли общи? Извинявай, ако те обижда въпросът ми, не ми отговаряй. Hug

Отивам да се мятам в леглото, че едва си държа очите отворени.

# 31
  • Мнения: 1 298
Малеее Ронка какви са тия постове посреднощ  ooooh! Много късно бе..

Ооо Дю,няма по-хубава новина от тази,също по-прекрасен коледен подарък  Hug  Hug

Ели и на мен това ми се върти в главата.Доколкото знам мъжа ти има доходи,а ти все нямаш пари в теб,така ли е?
Хм..при нас е обратното  Thinking Той харчи от служебните,а аз после му ги възстановявам че ги смесва иначе и после незнае кои наши кои служебни  ooooh! ooooh!

# 32
  • Мнения: 433
Дю,честита бременност и дано всичко с теб  и бебо да е наред. PraynigИскрено ти завиждам,ама на мен все още не ми стиска Sick
Ронка,хаймана такава Mr. GreenИ кога финално ще се връщате,че тъкмо се бяхме настроили,и пак разминаване Cry
По темата за децата...,аз дори и за часове да го оставя на бабата,защото имам работа,и ми е много съвестно SadА,ако го вземе някоя вечер,се гледаме като Куку и Пипи,защото няма кой да ни развеселява.С Алекс в къщи и така пълно и хубаво,а иначе..празно Sad
Арлина,не те ли е страх да оставяш детето на приятелки и то за така дълго?Аз като се змисля  Thinkingимам доверие само на бабата .Хайде,за час,два може и на близка приятелка,но за цели нощи..., newsm78Ти си знаеш де
Рени,аз пък издържам и фирмата на мъжо,тъй като често не му се ходи в офиса да разписва платежни и да тегли парички.Е,после ги възстановява,ама се нервя..Аааааа,да не съм банка #Cussing out

# 33
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ели миличка,много е кофти така,и при нас всичко е общо,да не говорим,че докато се гледахме с Цвети и не работех,той пазаруваше всичко за в къщи и непрекъснато ме питаше имам ли си пари,а аз когато харча, отчет не давам.Като е искал деца да ми осигури необходимите условия да ги гледам.И сега да му кажа,че си оставам у дома ще е супер доволен,но парите са ми пари няма да се мъча я.Доколкото знам половинката ти е против това да дадеш Юл на градина и да работиш,бабата ви не става за бавачка,ми тогава да изкарва пари за трима ви,може ли така, празници идват,а на тебе да ти е така свито на душата и да разчиташ на едни детски.

Рони и ние сме така Peace,майка я гледа само докато сме в офиса,още не мога да повярвам,за което Laughing Но излизания с приятели,купони,разходки в и извън страната, все с нас я влачим.Заспива по някое време и си я прибираме спяща.На нас в същност това ни беше целта ,да си имаме компания,не да седим вечер сами като кукувици,'щото големите не ги търси вече да ходят с нас Mr. Green В общи линии не ми пречи,нито пък ме натоварва,имам си тренинг.

Иначе аз също не смея да я оставям за по-дълго,сега като гледам каква любов са с мама свекърва, сигурно няма да има проблеми,не ме търси,не плаче вече за мен,голямо момиче била Laughing Да ,обаче тя още спи между нас,по наше,не по нейно желание, да я слушаме диша ли,не диша ли,да я завиваме,как да я оставя на някой друг newsm78

Дю,поздравления,супер новина,много хубав коледен подарък  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Дю,  Hug Hug Hug!

Аз съм блаодарна за всяка минутка, в която майка ми успява да поеме гледането на Вяра. При нас го няма изобщо момента, в който да мъкнем детето с нас. Така сме от самото начало. Мъчно ни е, когато сме някъде, без нея, но пък успявам да си поема въздух.

Айде, аз отивам да зпълнявам на детето поръчките за коледен подарък - поиска си къща и акордеон  Mr. Green!

# 35
  • Мнения: 1 240
Много ви благодаря!  Hug Щастлива съм и не мога да си намеря място! Прегръщам ви всички!!!!

# 36
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Ох, Дю, настръхнах Simple Smile Верно най-хубавия подарък си си направила, а и на мъжа ти. Дръж ни в течение Naughty

Ронка, каква безотговорност бе, нали и ние сме хора. Ние пък нямаме проблеми с гледането на Дая, даже никога не е стоял въпросът кой ще я гледа. Но пък за сметка на това, рядко ни се удава възможност да мръднем някъде. Само по празниците и това е Confused Всеки с проблемите си Crazy
Но пък нерядко се случва да я водим с нас, не защото няма кой да я гледа, а защото там ще има деца, ще си играят и ще й е по-весело. После същото - заспива на някое легло, мятаме я в колата и после в нейното легло. Изобщо не съм си помислила, че е безотговорно Naughty, кой каквото ще да си мисли, аз нали си знам, че съм отговорна /колкото е необходимо/ Peace

Ели, и аз това исках да те попитам Thinking Доколкото знам мъж ти си има собствен бизнес, не са ли ви общи парите? Нашите може да са малко, но са общи. Е, разбира се, всеки си има и собствени разходи без да дава отчет на другия - не може да си държим сметка на козметиката и на дрехите ... и на баничките Grinning. Но всичко, което е за семейството, е общо. Ако единият има, има и другият ... и обратно.

# 37
  • Мнения: 314
Дю:каква прекрасна новинаааа!Желая ти лека бременност и едно сладко и здраво бебенце!Много се радвам за теб!
А с Бета какво става?Нали и те бебеправиха?Бетааа?
Ние също пробваме от няколко дни,ама много несериозно за сега,малко ме съмнява,че този месец уцелихме момента.ще видим за НГ дали ще имаме подарък! Mr. Green

Тиция:на приятелки си оставям детето,само ако имам да свърша нещо през деня,да отида на лекар,да се подстрижа...и то за час,два.За първи път сега ,като ни нямаше братовчедка ми я гледа и ми беше мнооооооого притеснено,но тя се справи чудесно.Страшно съм и благодарна,ако не беше тя нямаше никъде да тръгнем,а всичко ни беше платено предварително.

Днес е голям студ.В София заваля ли вече сняг?

# 38
  • Мнения: 1 298
Момичета аз съм най-безотговорната от всички Ви.Затова недейте да спорите.
Днес си изгубих детето в един парк и се лутахме с една приятелка да го търсим 15мин.  Confused Бяхме отчаяни и звъннахме в полицията накрая,защото си мислех че някой го е отвлякъл.Но той тръгнал сам и пресякъл улицата(случайно на зелено),оттам едни жени го закарали в общината.Ужас ви казвам.Полицаите като дойдоха ме закараха в общината че са го намерили.

Ще трябва да си лея куршум  ooooh! Купувам сега една каишка с раничка и така...

# 39
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Момичета аз съм най-безотговорната от всички Ви.Затова недейте да спорите.
Днес си изгубих детето в един парк и се лутахме с една приятелка да го търсим 15мин.  Confused Бяхме отчаяни и звъннахме в полицията накрая,защото си мислех че някой го е отвлякъл.Но той тръгнал сам и пресякъл улицата(случайно на зелено),оттам едни жени го закарали в общината.Ужас ви казвам.Полицаите като дойдоха ме закараха в общината че са го намерили.

Ще трябва да си лея куршум  ooooh! Купувам сега една каишка с раничка и така...
Ужас, Ренка, направо си за куршум. Голям ужас си изживяла ooooh!, какво ли не ти е минало през главата, сигурна съм. Сега се успокой и го нагушкай. Нали всичко е свършило добре Praynig

И аз съм оставяла Даяна на приятелки или пък съм я "давала" да я водят на кафе. Гледам да не й липсват развлеченията, като не мога да й ги осигуря на 100% аз. Но най-голямо доверие имам на бабите де Heart Eyes

За календарите някой пита - аз си ги правя сама, с Фотошопа и Корелдроу-а. Иси също, доколкото знам Wink

# 40
  • Мнения: 314
Малееее Рени,наистина голям ужас си изживяла.Аз сигурно ще се побъркам!Слава богу,че всичко е наред. PraynigИ не мисля,че си безотговорна,случват се такива работи.Спомням си,че когато бях малка редовно се губех ,ей така като си вървяхме по улиците,голяма блейка бях,голяма.Майка ми ми разказва,че до 3 години ме е извеждала на каишка вън иначе съм се откубвала от ръката и съм бягала на където ми видят очите.Сега Зоя е така,на мен прилича явно.Не иска да върви с мен и да ме държи за ръката,ако ми подаде ръка ще е за максимум 20-30 секунди.И хуква изведнъж рязко,направо ми изкача сърцето.То и затова още сме с количка на по-дългите преходи,там поне я връзвам.Пък и си спи в нея,а ние все пак сме на 30км от Варна,не ми е възможно да я прибирам около обяд да спи у дома.Та си изкарваме по разходки из Варна през деня,ходим на гости,ходим при леля и и Соня,играе си с приятелчетата си,взимаме детска кухня и вечер се прибираме.Сега тук при нас на село е скучно,пусто,няма никой в съседните къщи.

# 41
  • Мнения: 2 478
Уаау Рени как го изгуби бе?Добре че всичко е приключило щастливо

Ами момичета парите дето той ги изкарва всичко се купува, той пазарува(заедно де) ток,парно,телефон,интернет,вода всичко той си плаща,ама всичко,като тръгвам за лекции ми дава за пътни и за ядене и така всеки ден си искам,(гадно ама е така) вече сме 9 год заедно и не можах да се преборя да ми даде без да искам и без да пита после какво съм купила та така,сега имах 10 лв  Mr. Green и купих с тях неща от базара,вече нямам,аз като нямам пари е най добре,иначе  като имам от някъде като трябва нещо да се купи хляб,салата -купи после ще ти ги върна и до там,карай квото е,надявам се вече след нова година да разполагам със повече собствени

ДЮ  честита страхотна коледна новина за цялото семейство!Пази се и нормално изкарване на бременноста!

# 42
  • Мнения: 1 341
Оле Ренка, голям стрес си изживяла! Важното е, че всичко е наред. На всеки може да се случи, малките са толкова бързи и изобретателни, че свят ни се завива! Силна прегръдка от мен. Hug

И на мен приятелка ми е гледала детето и не съм я мислила изобщо, защото знаех, че е в добри ръце. А колкото и гадно да звучи, сега ако има някой познат да ми каже, че иска да я загледа за няколко часа само....е давам я без да се замисля. Mr. Green

Вчера най- после купихме подаръците на Ема и съм доволна. Да но остане доволна като ги получи. С нетърпение чакам да видя блясъка в очите й.                                            

# 43
  • София
  • Мнения: 309
Леле,Рени,голям стрес!И на мен ми се случи подобно нещо в парка преди време,изчезна за секунди!Не можех да го намеря около 4-5мин.,които ми се сториха вечност!Важното е,че не е пострадал-ужас,ужас!Не каза плакал ли е като са го намерили или не е разбрал какво става?Ще кажеш ли на татито?Аз бях в голяма чуденка дали да му кажа,горкия направо бях свидетел как му побелява косата.Дано никога да не ни се случва подобно нещо!И Влади е като Зоя,не търпи за ръчичка,само тича на посоки,чак отскоро започнах да оставям количката вкъщи,че пък е много кално и после правя мазало,но го дърпам за едно въженце с колата.
Рони-е кажи какво купи!Т.е.-какво ще подари Дядо Коледа. Simple SmileИ да покажеш снимки,че отдавна не сме ви виждали! Hug

# 44
  • Мнения: 1 298
Didi обадих му се на таткото да идва да го търсим.И след това звъннах на 160.Ама той тъкмо дойде и те полицаите и те бяха дошли и ме успокоиха,че са го намерили. Иначе през цялото време си мислих че са го отвлекли,ужас никъде го нямаше.Успокоявах се че дори някой да го намери на якенцето му има етикет за име,адрес и телефон на гръбчето от вътрешната страна,където съм написала името и домашен телефон  Confused Това ме държеше всъщност да не изпадна в истерия.

Общи условия

Активация на акаунт