Дядо Коледа подаръци дарява, ЮЛЧЕТО елхата украсява

  • 22 794
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 309
Ееее,браво за това,за якенцето!Откровено казано никога не съм се сещала да го направя-сега обаче много се замислих!А малкия как реагира на цялата ситуация?

# 46
  • Мнения: 1 298
Диди той даже не е разбрал какво се случва.Тръгнал на разходка нашия.Никак даже не се е паникьосал или разстроил,пък камоли ревал.Отивам да го взема от общината,той ме глеееда..А какви ли не филми се извъртяха в моята главица. Питали го хората как се казва и на колко годинки е,нищо не им е казал.Срам го е много иначе.Навел беше главата надолу,а около него 4-5 човека и му гледат сеира  Rolling Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 309
 LaughingТия мъници са голяма работа! Laughing

# 48
  • Мнения: 590
Рени, ужас направо. Добре че всичко е свършило добре. Аз също никога не смъ мислила за етикет с името и адреса.
Дю, честито.Много се радвам за вас.Желая ти лека бременност и здраво бебче. Аз Ева съм я оставяла само на бабите. На никой друг. Дори и за час. Само че бабитеникога не са отказвали да я гледат. А и двете са в София, с едната живеем, така че нямам проблеми с гледането.Вчера бяхме на рожден ден на бебето на кумата, стана на 1 годинка. Много исках да вземем и ЕВето, но беше с температура. Та я оставихме вкъщи и отидохме сами. За малко беше, че ми беше притеснено, ама отидохме да ги уважим.Днес сутритнта Ева беше с почи 40 градуса.Изкарах си акълите. И от 3 лекари-3 различни мнения. Колкото и да мразя антибиотиците се принудих да взема. Дано и мине бързо.

# 49
  • Мнения: 444
Дю, брааво! Честито! Страхотен коледен подарък! Много се радвам за вас, много лека и безпроблемна бременност ти желая! Hug Hug Hug
Арлина, Бета, пожелавам ви скоро и вие да се похвалите с такава новина! Hug Hug
Рени, леле, какво си преживяла, хубаво, че малкият не е разбрал какво се случва и не се е стреснал.
мгиздова, ужасни са тези високи температури, дано бързо се оправи Евето! Praynig Последно каква е диагнозата, други симптоми има ли?
Ще кача снимчици от срещичката ни с Дидито и Пиги, да ги видите диванетата...
Честити коледни придобивки на всички!
Ели,  Hug

# 50
  • Мнения: 590
Нанни, последно казаха, че е вирус, лошото е, че ухото пак е възпалено. И педиатъра и лекаря уши нос гърло казаха да не давам антибиотик. За първи път лекар казва да не давам, а правя точно обратното. моята лична лекарка ми каза да взема и я послушах нея. Чакам снимки от срещата. Така ми се спи, след цяла седмица безсънни нощи.Чакам с нетърпение да свършва днешния работен ден.

# 51
  • Мнения: 2 481
Ох днес водих Юл на гинеколог,каза миене хубаво да разтварям и на течаща вода,да я мажа с дактакорт 5 дена и  Cry след нова год ще и вземем секрет.....много дълго е зачервена,а и се съмнява за глисти,да гледам акото и май ще давам профилактично лекарство за глисти,вие давали ли сте???

И никакви басейни минерални,щото там са заразите

# 52
  • Мнения: 1 298
Ох,Ели много лошо..Ама за глисти ако се съмнява да и пусне изследвания бе.То си има такива стъкълца с лепка.Ние даже скоро трябваше да правим профилактично.Лекарство превантивно не бих дала никакво  Naughty  Naughty Даже температуропонижаващо да е  Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 2 481
 PeaceДа то и аз първо ще говоря с педката,но тук майки познати даваха профилактично newsm78

# 54
  • Мнения: 1 341
Mgizdova, бързо оздравяване на Ева. Hug

Ели, аз също не бих дала превантивно хапче за глисти. Бързо да се оправя Юл, и никакви бактерии да няма!

Диди, купихме на Ема бебе, легло, стол за хранене, още една кукла-кака и кухня! Сега няма как да снимам, всичко е все още на съхранение в колата, като ги получи ще снимам. А също получи голяма книга с пъзели и приказки, много е интересна, ще снимам и нея и ще покажа всичко на куп.

# 55
  • София
  • Мнения: 309
.. купихме на Ема бебе, легло, стол за хранене, още една кукла-кака и кухня!
Еееехе,вие ще я отрупате с подаръци! GrinningЗадължително да и направите снимки да я видим!

Ели-дано малката да не я боли и скоро да оздравее,дано не са глисти.

# 56
  • Мнения: 845
Дю-Честита ти втора чертичка  EFP И на есен да имаш едно здраво и послушно бебче  stork-boy Hug Hug Hug
Ренка-леле, какъв ужас си изпитала. Важното е, че всичко е било с добър край и най-вече че Галко не се е уплашил.
Аз също тия дни приключих с подаръците  ooooh! Голямо обикаляне падна няколко обедни почивки и сега ще ги опаковам. Тази година също като Рони реших да си изненадам децата с много подаръци. Венцито ще си има огромен камион, на който може да се вози, полицейски гараж на нива, дъска за писане, книжки и моливи за оцветяване, Мечо Пух - плюшен, разглобяем самолет с отверки, ДВД-та анимационни и от яслата влакчето    Crazy
Вече започнах да чувствам коледното настроение. Всеки се суети, магазините пълни. Най ми е готино сутрин като влизам към сградата на работата ми нали е още почти тъмно и како видя 4 етажната елха украсена и винаги се усмихвам. След това, докато си правя кафето слушам музика и дори си танцувам Simple Smile Така си създавам сама добро настроение.
За банкета-по-добре да не бях ходила. Голямо разочарование, обида и унижение.... Та, това ми беше първия и последния банкет на който ще стъпя. Рожд. ми ден мина поне прекрасно през деня, жалко че завършека беше с гадния банкет Sad Да бях си останала в къщи с децата, щеше да ми е 1000 пъти по-добре, но майната му. Догодина ще знам  hahaha
Eli83-дано малката бързичко се оправи  Praynig

# 57
  • София
  • Мнения: 688
Ние пооздравяхме най-накрая  Rolling Eyes. Цяла седмица тримата се влачим като бити кучета из къщи в различни стадии на гадния вирус - кой с температура, кой с хрема, кой с кашлица. Яна най-леко го мина общо взето, но пък имаше една нощ с много висока температура. Пък и отпаднала си беше след това, щом заспиваше към 3 следобяд, дето иначе в 5 едвам заспива, ако изобщо се навие да спи. А пък за мен да не говорим, много зле бях и още кашлям като магаре. Та така за съжаление пропуснахме петъчната среща, много ме беше яд, дет се вика на крака ми бяхте дошли в квартала  Confused. Ама какво да се прави, при малки деца и бременна не ми се щеше да се мотая в това състояние.
Пак ще се организираме, надявам се  Wink. Вие покажете снимки поне.

Дю, много, много се радвам за теб, дано всичко върви гладко  Praynig. Не знам защо си те представям с още едно момиченце  Simple Smile.
Нашите опити за момента са отложени за следващия месец покрай моя колит и тоя вирус  Sad.

Рени, дано никога повече не ти се случват подобни случки, както и на никоя от нас. Този съвет за етикетчето с адрес върху якенцето съм го чела, ама не се бях наканила да го приложа. Май не е зле да го направя.

Джорджи, има ли напредък с вашите опити да се научите да не ходите в гащите? Аз ако съм, сигурно бих приложила някой по-грубичък метод за манипулация. Например бих прибрала най-любимия му коледен подарък с обяснението, че е за по-голямо дете, а не за бебе, което ака в гащите и че ще го получи, когато порасне. Ама ти си знаеш, аз съм голям инат и се опитвам да не се поддавам на тръшкане. Лошото е, че Яна е по-голям инат и от мен. Една вечер преди лягане се опитвах да я сложа да пишка, тъй като беше пишкала само два пъти през деня и не можех да повярвам, че не й се ходи. А тя съответно ми отказваше, слагах я няколко пъти с рев, а тя опищя блока посред нощ. Е, накрая заспа, без да е пишкала и не се събуди до сутринта, на нейното си стана  Rolling Eyes.

Ние обмисляме какви ще ги вършим с мойто започване на работа, както излиза най-късно до началото на март ще трябва да се върна  Confused. За ясла сме на 100 и нам си кое място в класацията, отделно, че не ми се дава посред зима. Майка ми твърди, че иска да я гледа, ама аз си знам, че ще й дойде нанагорно. И частна ясла няма наоколо, и гледачка не ми се ще много, и въобще доникъде не сме го измислили. А пък как не ми се връщаааа  Sad.

Я да разкажа малко весели случки от Яна за оправяне на настроението.
Веднъж изсипала една кутия с играчки от яйца и методично ги разчленява. Питам я какво ги прави тия играчки, а тя "Лазглобявам ги". Викам "Е, защо бе, маме?", а тя "Защото съм лазглобятелка"  hahaha.

А понеже иска всички да вкара в ред, онзи ден се кара на баща си "Не се говори, като се яде!". И той се засрами "Да, бе, права си, извинявай"  Joy.

Най-смешна е с тая нейна страшна фантазия. Тя много си играе с животни - зайчетата са й любими, но и всякакви други, има си един кашон с гумени играчки от детството на майка й и си ги премята, завива, лекува с чай и сиропчета, каквото там се сети. Много често ни кара да разиграваме с татко й някое филмче или книжка, която сме чели. Обаче ако няма някакво животно, изобщо не се притеснява, ами си го измисля, обявява някое друго за такова. Случката за малката зебричка, която загубила майка си и татко си, се разиграва с едно прасе и две зайчета  Laughing. Принцът на Снежанка и коня му бяха съответно едно коте и един динозавър  ooooh!. Снежанка пък беше една Барби, за която като й казах, че е руса и не е подходяща за Снежанка, тя ми вика "не, косата й е черна като абаносово дърво". Иди, че я убеждавай  Laughing. Трите прасенца пък се разиграват в една полиетиленова къщичка и на баща й вече му е омръзнало да се прави на лошия вълк, който квичи, че си е опарил опашката, ама каквото да прави, няма измъкване  Simple Smile.

# 58
  • Мнения: 2 481
еее страхотна е тази Яна Heart Eyes

Това мойто не ще да яде кифла,всееки ден едно и също яде,викам ай малко разнообразия майка ти и баща ти и те са яли кифли не та те,нито мед яде,нито прясно мляко иска,нито нещо различно,не е по новите вкусове,каквото си е свикнала това яде,нещо ново -НЕ newsm78

А моя прекрасен мил тръгнал днес сутринта по тъмно хич не съм го усетила за София по работа,и познайте сетил ли се е да ме опаричи,та днес няма да ходя на лекции,щото няма как,имам 43 ст сега ги рових по джобовете ее звъни....

Сетил се е ,сега имам предложение да взимам от някви скрити  Mr. Green Crossing Arms #2gunfireШа го стрелям вече мъж #Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 512
Рени, лелеее, какъв ужас. юдобре, че всичко е свършило добре  Hug
Ели, не му се ядосвай на твоя, не е прав, ама има къде къде по сериозни проблеми, които са непоправими, пък ти си му свикнала вече. По честичко си искай  и никога не казвай, че имаш  Peace
Бета, голям образ е твоята Яна  Hug
Ети, мен не може да ме зарадва никоя коледна елха  Tired потъвам все повече с идването на празниците  Sad
Дю, честито за чертичките  Hug
Цеци вече има толкова много подаръци и с толкова много дядо Коледи се срещна, че не знам, как ще разбере точно кога е Коледа  ooooh!
Ходи на две партита. В много хубаво клубче бяхме- Снуки, станахме му фенове.

Не ми върви и писането нещо.....
Момичета, весели празници и много усмивки, всички да сте здрави и много да се обичате  Hug

Общи условия

Активация на акаунт