Перник - 12

  • 28 027
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Ох  newsm78 трябва да го направя наново Sad. Извини  Embarassed ме,но ще те има два пъти докато намеря време да го оправя.
Става ли Praynig newsm78

# 16
  • Мнения: 3 372
Не е проблем Peace Нека има бройка Mr. Green

# 17
  • Мнения: 22
Как е бременеенето?Гадене имаш ли?Как се чувстваш?А вълнуваш ли се? Hug

# 18
  • Мнения: 3 372
Как е бременеенето?Гадене имаш ли?Как се чувстваш?А вълнуваш ли се? Hug
Ами добре е, не съм от тежките случаи. Има гадене и повръщане дори, но е по малко. Определено много се вълнувам, защото тази бременност я чакам от повече от година и половина и сега съм най-щастливата и се надявам всичко да е наред и през август да си имам пухкаво бебче Praynig
Твоя Калин е голям хубавец Heart Eyes Ако мойто е мома си го заплювам за зет Mr. Green

# 19
  • Мнения: 22
Как е бременеенето?Гадене имаш ли?Как се чувстваш?А вълнуваш ли се? Hug
Ами добре е, не съм от тежките случаи. Има гадене и повръщане дори, но е по малко. Определено много се вълнувам, защото тази бременност я чакам от повече от година и половина и сега съм най-щастливата и се надявам всичко да е наред и през август да си имам пухкаво бебче Praynig
Твоя Калин е голям хубавец Heart Eyes Ако мойто е мома си го заплювам за зет Mr. Green
Със сигурност ще си имаш пухкаво бебенце.
Давам го веднага за зет... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 35
пО хУбАвА сТрАнИчКа Не СъМ вИжДаЛа . МнОгО е ВеСеЛа . кОйТо МоЖе Си Го мОжЕ -  пОзДрАвЛеНиЯ     smile3501 .          Билка ,а освен кутии за подаръци какво друго предлагате ? А да ви се похваля вчера си украсих , само ако знаете от кога се канех..... Кики обаче въобще не и обръща внимание.Аз си мислех ,че ще има да дърпа гирляндите и играчките а той пък никакъв интерес.

# 21
  • Мнения: 22
Е хайде пусни снимки да видим как си украсила.Ей сега ще пусна мойте снимки.

# 22
# 23
  • Перник
  • Мнения: 4 863
ей мацки остава само един ден до срещата. Ние сме на линия !!!!!!!!!!                  Хубав ден, изпълнен с много усмивки !!!!!!!!!!!

Ние също сме на линия - общо 3 майки и 3 деца  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 35
ir 85 много добре си се справила с украсата. И аз ако имам време днес ще пусна снимки .  SvelaK радвам се че ще дойдете. Само някоя майка да не се уплаши и да не дойде заради снега. Чакам ви всички до една.

# 25
  • Мнения: 21
 Здравейте пернишки мамчета.Аз също съм от Перник и съм бременна в третият месец.Искам съвет къде да раждам и при,кой лекър.Вие в Перник ли ще раждате. Laughing Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 398
 Привет на всички.

 Как сте с днешна дата? Хайде стягайте се и следобяд в сборния пункт.

 Строй се бреброй се.
 
 Ирка , и нас ни няма в списъчето.Ама нищо за другата темичка.

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 11:11 от petq B

# 27
  • Мнения: 222
Здравейте мацки,
Честити хубави вести на katia84 и Ice Queen !!!!

Ирка, мен също ме няма в началната страничка, прибави ме следващия път   bouquet

katia84 аз съм при д-р Илиев, работи със здравната каса и за сега съм много доволна от него! мисля да си раждам в пернишката болница. Ако имаш някакви питанки - давай, ще помагаме с каквото можем!

Аз все още чакам повече подробности от Fairy как е минало раждането - кой лекар те изражда, помагаха ли ти? Мен вече почва да ме обзема малко страх с приближаването на термина  #Crazy
Весело изкарване на мамите, които ще се събират днес  Peace

# 28
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Само някоя майка да не се уплаши и да не дойде заради снега.

То пък голям сняг, щом е под 1 м. не ни плаши  Mr. Green Едната от мойте дружки май ще отпадне, защото детенцето и е на 7 г. и мисли, че няма да му е интересно "с бебетата"  Confused

# 29
  • Мнения: 22
Момичета ще ви добавя,но утре на първа страничка.Само чакам още някой ако има изпуснат да  Whistling,че да се справя още по добре.Днес няма да ми остане време.
Може и аз да дойда,но със малко закъснение.Че не знам как ще се справя с Калин.

Общи условия

Активация на акаунт