Перник - 12

  • 28 074
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22
 Hug Благодаря, ВИ момичета,да ви се връща в двойни дози.
=^._.^= не се изправя още сам.Много е мъничък.
В проходилката го държа за пет минутки и толкоз.
Учуди ме как добре си координира движенията на крачетата и как се радва.

# 76
  • Мнения: 226
 

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН =^._.^= !

От сърце пожелавам много щастие, обич и здраве!

# 77
  • Мнения: 22
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН =^._.^= !

Бъди,жива,здрава и много обичана.

# 78
  • Мнения: 222
=^._.^=   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН!!!
Желая ти много щастие, радост, любов и най-вече здраве!!!

# 79
  • Мнения: 109
Коте, понеже утре съм извън нета ( а в заглавната ни страничка пише, че рождения ти ден е утре), днес ти пожелавам да си жива и здрава, обичана и усмихната, спокойствие в дома ти, успехи в работата , децата и мъжа ти много да те слушат и радват Grinning. Весело посрещане на Новата година!

# 80
  • Мнения: 3 818
Ехо, здравейте и честита Коледа на всички ви!  bouquet

Коте, честит рожден ден! Бъди много щастлива и обичана! Heart Eyes

Цвете, сега видях, че си ме питала за раждането, съжалявам, че с такова закъснение ти отговарям, но пък терминът ти е далече още Simple Smile.

Аз и друг път съм казвала, че ходя при д-р Галева, вече четири години,  и двете ми деца си родих при нея, много съм доволна и не бих я сменила за нищо на света Simple Smile.
Моят бебок вървеше още от самото начало едричък и докторката ми ме предупреди, че може да имам проблеми с нормалното раждане, но аз ентусиаст твърдо настоях за такова Laughing
В деня на термина отидох да ме прегледа следобяд, имах 4см разкритие и съответно абсолютно никакви болки. Измери го на ехографа - 3.99кг (роди се 4кг) и ме прати да си ходя вкъщи. Разбрахме се да се видим направо в болницата в 19ч., тогава вече имах 5см, но продължавах да нямам контракции и да не ме боли нищо. Тя не беше тогава на смяна, но аз си платих 100лв. на болницата за избор на лекар, докато оправим документи това-онова стана 20ч. и ме метнаха на магарето да видят какво става - разкритието продължаваше да си върви, обаче аз продължавах да нямам контракции, което беше хубаво от една страна, защото въобще не ме болеше, но от друга страна контракциите наместват бебето по-добре и ми бяха нужни. Включиха ми система окситоцин, въобще не мога да кажа, че ме е боляло повече от нея, отколкото първият път, когато родих без никакви медикаменти. До 22ч. вече бях с пълно разкритие, започнаха напъните и се оказа, че бебето не може да излезе, заради размерите си. Confused Докторката ми каза, че ми дава 20 минути и влизаме в операционната, викна за мое успокоение вторият гинеколог - д-р Цеков, който беше на смяна да си даде мнението, той също каза, че няма начин да се провре и след 10 минути се запътихме за секцио. Оперираха ме с пълна упойка, защото секциото беше по спешност, нито имаше време, нито имаше възможност с моите напъни да ми слагат местна упойка.
Операцията мина бързо и безпроблемно, след час и половина бях в съзнание, честитиха ми сина, аз му ударих един рев от разочарование, че се е наложило секцио Laughing и така. После 36 часа ми вливаха физиологичен разтвор, глюкоза и разни други работи, обезболяваха ме, възстанових се много леко и бързо, бебето ми го дадоха след 36-те часа за постоянно, взимаха го само нощем, никога не съм го вярвала, но след 7 дни като ми махнаха конците операцията беше само спомен.
Въпреки това, ако зависи от мен, винаги бих родила нормално - просто емоционалната част не може изобщо да се сравни Simple Smile.
Та така. Много съм доволна и от персонала - вършеха си много добре работата и благодарение на това се възстанових възможно най-леко- и от лекарката ми - беше неотлъчно до мен и реагира изключително адекватно на ситуацията. Пак да трябва да родя, пак ще го направя в нашата болница.
Иначе родилната част са я ремонтирали и изглежда напълно добре и човешки. До стаите за съжаление не са стигнали, но пък банята е в нормален вид Simple Smile.

Извинявам се за въздългия пост, но нямаше как да го разкажа с едно изречение Embarassed

Билка, на теб ти пожелавам скоро да се сбъдне мечтата ти!  bouquet

Весело прекарване на новогодишната нощ, момичета! Hug

# 81
  • Мнения: 1 608
Мили, дами,
Благодаря за хубавите пожелания!
Да ви се връщат - тъпкано!!! Heart Eyes
Аз си изкарвам чудесен празник! Ванко ми свири на китара, Гошко ми духна свещите, поглезих се с разни женски удоволствия, получих чудесни подаръци....
От както имам деца се радвам повече на техните празници, но днес те направиха моя празник чудесен..

# 82
  • Мнения: 222
Добро утро, момичета!
Fairy благодаря за информацията  Hug
Сега са ви пожелая  ВЕСЕЛО ПОСЛЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!!! Щото не зная дали ще се добера до компютъра после... Вечерта ще сме си в къщи, къде ли иначе мога да ходя с този шкембак, пък и кумовете ще дойдат,с децата, така че ще сме една весела компания! Весело изкарване и на вас и ще се видим до година до амина  Laughing

# 83
  • Мнения: 1 608
Честита нова година! Бъдете здрави и много се обичайте! Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 22
Всички ваши мечти нека се осъществят през новата 2009година.

# 85
  • Мнения: 35
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА  да сте живи и здрави , много усмивки и всичките ви мечти да ви се сбъднат

# 86
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
[color=redЧестита Нова Година, момичета. Нека всичко, което ви е на сърцето да ви бъде във ръцете през новата година[/color]


Коте, ЧРД на патерици. Бъди винги много щастлива   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Момичета, искам да ви помоля да ми препоръчате добър стоматолог, но да е от центъра, че ми е невъзможно да ходя много далече Tired

# 87
  • Мнения: 31 371
Честита Нова Година. Да са ви живи и здрави децата и вие и да сте щастливи.

# 88
  • Мнения: 222
Честита Нова Година!!!
verik1979 аз ходя при д-р Спасова, в центъра е- на Черешово топче (сградата до Ео Дент, с червени врати)- на последния етаж. Аз лично съм много доволна от нея. Внимателна е и е много търпелива (аз съм голям гад за зъболекарите - страх ме, трябва някой да идва с мен, не търпя на болка...) ходя при нея откакто се помня. Само за работното време не съм сигурна, щото има кабинет и в София. Преди беше на нечетни дати - след обяд, четни - сутрин. Сутрин е от 8ч. Дано съм ти помогнала  Laughing

# 89
  • Мнения: 3 372
Честита нова година, нека тя ни донесе много здраве, щастие, късмет и любов
verik1979, аз бих ти препоръчала Интердент и д-р Динев, също и д-р Христова. Намира се в бившия битов комбинат на втория етаж. Много са добри и работят до късно, до 21.00 от понеделник до събота Peace

Общи условия

Активация на акаунт