Кой с какво се занимава извън училище?

  • 2 907
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 434
Синът ми ходи на народни танци.Записахме го по негово искане, и за сега има голямо желание да продължи.

# 16
  • Oslo
  • Мнения: 659
Плуване - освен в най-студените месеци,  и кикбокс.

# 17
  • Мнения: 111
Дъщеря ми е на 13г , но много непостоянна в избора си - обича движението и затова започна с балет, мина през плуване, лека атлетика , езда и сега втора година ходи на бадминтон.Освен спорта посещава  курс по англ.език.

# 18
Дъщеря ми е в 6 клас и ходи на уроци по БЕЛ,пее в детския църковен хор,вокална група в училище ,и допълнително се занимава с народно пеене.

# 19
  • Мнения: 264
Дъщеря ми (2 клас) ходи на пиано, английски , рисуване, художествена гимнастика; ходеше и на плуване, обаче след 3тия отит я спрях (може на пролет пак да я пусна) , и на езда ходи няколко пъти, оба4е сега заради сезона времено преустановихме, 4е или тя или  кон4етата ще замръзнат Wink Ина4е иска да ходи още на йога и на народни танци, оба4е няма как да се вмести във времето  Laughing Мъжът ми мърмори- как можело да се запише на толкова неща, а аз го успокоявам , 4е като и омръзне нещо - ще се откаже - нека да пробва, за да види какво и харесва  Simple Smile
П.С. А и аз я карам да ходи на състезания по математика  Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 1 355
Синът ми е 7 клас. Седем години ходеше на плуване и английски. Миналата година заяви, че плуването не е за него. Може би защото треньорката му изискваше високи резултати, а той го приемаше повече като разтоварване. Оттогава ходи на френски, английски, бел и математика. Спортува, когато има време, желание и приятел с него. Не смятам, че му идва повече. Справя се отлично. Засега.

# 21
  • Мнения: 753
Синът ми е 2-ри клас, ходи на народни танци и плуване, но само защото ни е близко.

Сега искам да го запиша на език, но не знам как ще го сместя, защото следобяд като си напише домашните и поиграе малко не остава време newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 4 025
Дъщеря ми е в предучилищна и ходи на балет и пиано.Влага много старания и в двете неща и не искам да я товаря с още, за да не се преумори.

# 23
  • Мнения: 2 700
Само на английски и на спортни танци.
Миналата година ходеше и на плуване с треньор. За тази година предвиждаме като се запролети да тръгне отново на плуване, но този път само с нас. Wink
Като по-малка ходеше на балет, рисуване, народни танци.

Не знам как успявате да се организирате за повече занимания. Ние разчитаме само на себе си откъм време и силите ни са само за две неща. Диригентката на Бодра смяна даже беше харесала дъщеря ми миналата година и ни молеше да я запишем (т.е. да я заведем уж на прослушване), но така и не можахме да го направим, защото организацията беше невъзможна. Sad

# 24
  • Поморие
  • Мнения: 51
Сина ми е в 4 клас,ходи на народни танци от около 6години,на шах от 2,на футбол от година и нещо.Иначе в училище се занимава повечко с математика и руски.Всичко е по негово желание  Grinning.В първи клас бяхме и на айкидо и рисуване ама до там.Едно лято видя как е и ветроходството  Grinning.Всички баби и дядовци мрънкат ,че претоварваме детето а то милото пак му е скучно и след най-изтощителните трнировки пак му се играе  smile3540.На баща си се е метнал пълен сенергия  Laughing.

# 25
  • Мнения: 55
Дъщеря ми ходи два пъти седмично на модерни танци - 3-ти клас е, а брат й - на таекондо - 2ри-клас.За сега не предвиждам друго допълнително /не че не ми се иска/, но всичко е свързано с допълнително ангажиране на времето на бабите, а те са работещи. А ние с бащи им съвсем не можем, местоработите ни са доста отдалечени.Чудя се как успявате да съчетаете всичко. newsm78

# 26
  • Мнения: 24 467
Плуване и английски език- напълно достатъчно. Ако вкараме още нещо просто няма да има време да играе, а от играта, поне за мен, по- важно за децата няма. Иначе не е проблем организирането, аз не го водя, ходи си сам. Не виждам смисъл да запълвам цялото му ежедневие с организация.

# 27
  • Мнения: 69
Откакто е тръгнал в първи клас, синът ми се връща много изморен. Ходи на задължителна занималня и това като че ли го съсипва. Извънредните му занимания са свързани със спорт, защото интелектуално е натоварен достатъчно. Разпуска и с рисуване. не съм го записала специално някъде, защото това си е "нашето" време заедно.

# 28
  • Мнения: 5 701
Големият ходи на : плуване, шах, английски,волейбол,математика . Всяка година добавяме по нещо, т.г.-2 неща  Laughing.В училище имат Клуб кариера ,където също ходи веднъж седмично. Засега - от нищо не е разочарован.Навсякъде ходи редовно и с желание.
 За мен /а и за детето ми/ е много важно ,времето му да бъде уплътнено със занимания  Peace. Преди седмица сподели,че искал да се запише на още нещо ,но аз категорично отказах !
В кой клас е детето и как ги съчетава всичките извънкласни занимания с учението?

# 29
  • Мнения: 2 401
Моя младеж е каратист.
Ама нещо му поомръзна, та трябва друг спорт да му търся.

Общи условия

Активация на акаунт