АВГУСТ е тъй далече, а в коремчето расте мъничко човече! №5

  • 15 014
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
цоп и троп и с двата крака CrazyБуболече  bouquet

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
Привет от мен!
Скоро не съм ви посещавала Mr. Green
Виждам,че сте още повече и много се радвам! Party

Искам да ви пожелая весели празници и много усмивки! Heart Eyes

Тази Нова година за някои ще е незабравима! Flutter
Целувам ви всичките и се пазете! Hug

# 18
  • Мнения: 19
Прижет и от мене в новата тема.Доста рано сме станали днес с мойта точица а Grinning Joy

# 19
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен момичета  bouquetНещо не мога да спя,постоянно се будя,но през деня си дремвам.а на вън е страхотно вали сняг и картинката е страхотна.Е пожелавам на всички приятен ден и леко бременеене  bouquet

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 16:36 от красси

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Добро утро.Аз съм нова тук:) От скоро съм бременна и терминът ми е на 26 август.Доктора ми каза да отида на 30 декември за да види бебето.Стискалите палци всичко да е наред.Много се радвам че попаднах на този форум.Пожелавам на всички лека и прекрасна бременност.

# 21
  • Мнения: 9 973
marianka Hug

ние днес люлинци сме на карнавал. Crazy  Party

# 22
  • Мнения: 33
Добро утро и от мен и мерси за новата темичка. Пожелавам един хубав почивен ден на всички момичета тук. Ето и едно кафенце, за разбуждане Wink



# 23
  • Мнения: 2
Здравей Марианка,много се радвам за теб и добре дошла  bouquet                    Perpeto strahotno kafence  bouquet  bouquet                                                     

# 24
  • Мнения: 199
Хелоуу,
да се включа и аз в новата темичка, че предната я изтървах..но толкова ми е зле последната седмица, че ми идва само да легна някъде и да не мръдна.
След малко отивам на доктор да видим ще чуем ли сърчице  Praynig
Хайде после ще се отчета  Hug
И добре дошли на всички майчета  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 791
Добро утро на всички! Ние сега ставаме,защото вчера ни беше фирменото парти и  се повеселихме добре.Започвам да си налагам баче някои малки ограничения, не пих алкохол или по-скоро само за наздраве и се правиш ,че отпиваш, а чашата ти все пълна си
 седи. А на празника имаше  едно доста понаедряло бъдещо мамче,чудесен естетвен костюм за бала ни с маски.
 Може ли да ви се оплача от бъдещия татко? Според него, аз още не съм бременна,трябвало да не ми дойде цикъла поне един месец и тогава можело да се каже, че има бременност.Как ли стигна до това генерално заключение? Ми то ако ми дойде от тук нататък си е чист аборт! Върви обяснявай! Дано не ми идва разбира се, любопитна съм в кой момент, той ще осъзнае, че все пак нося неговото дете?
 Дано няма други "образи" като моя!
Лек и спорен неделен ден желая на всички!

# 26
giuli, а може би бъдещият татко просто се притеснява за вас (ти сподели проблеми със зачеването), та затова реагира недотам адекватно...

Марианка, поздравления! Твоята бременност е съвсем в началото, но все пак е потвърдена от лекар - в коя точно седмица и с ехограф ли?

# 27
  • Мнения: 233
Добър ден и от мен, Perpeto страхотно кафенце мммерсиии. Аз се събудих с гърлобол+главобол Sad тъкмо се хвалех, че нямам никакви бремелински неразположения, то други болежки ме налегнаха, сега се чудя дали може да смуча разни бонобони за гърло от сорта на "неоангин" или да мъча да се оправям с бабини илачи?
marianka добре дошла, лека и прекрасна бременност ти желая и садко бебче накрая.
Красси, прати малко снежец насам да разнообрази картинката и от нашите прозорчета, че тук само студ засега..giuli, ако караше цветна  Wink бременност, смпатяга ще го видим твоя "образ" като почне да ти се оформя тумбачето, още ли няма да му се вярва.
Много усмивки на всички Hug

# 28
  • Мнения: 179
Добър ден и от мен! Grinning  Пожелавам на всички мами добро самочувствие и никакви притеснителни симптоми!

# 29
  • Мнения: 170
Аз се събудих с гърлобол+главобол Sad тъкмо се хвалех, че нямам никакви бремелински неразположения, то други болежки ме налегнаха, сега се чудя дали може да смуча разни бонобони за гърло от сорта на "неоангин" или да мъча да се оправям с бабини илачи?
Аз не бих вземала неоангин, купи си Проповит Ц, поне са хомеопатични и безвредни, или пробвай първо с чай от лайка, на мен много ми помага  Peace

Общи условия

Активация на акаунт