АВГУСТ е тъй далече, а в коремчето расте мъничко човече! №5

  • 15 041
  • 276
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 147
Ice Queen, виж тук и по-скоро Биологичната роля и тук. Храните богати на желязо вдигат хемоглобина. Но е хубаво и АГ-то ти да види изследванията и да прецени дали не трябва да ти изпише допълнително да пиеш нещо ... тъй като по време на бременността желязото доста понамалява ...

# 61
  • Мнения: 9 973
``Годината стара с тъга изпращаме вече,но АВГУСТ ще прати на всеки по човече!`` Peace

# 62
  • Мнения: 1 054
Добави го Деси, да не го забравиме с бременните си главици Wink Страхотно заглавие!

Аманитка, мерси, че се включи Simple Smile Да ти расте здраво и палаво коремчето и финала да е прекрасен!   bouquet

Благодаря на всички, които ми честитиха!

Мацки... къде ни е Багнето  Sad Днес й писах смс, но не отговори... да стиснем палци да са добре с бебочко!  Praynig Hug

# 63
  • Мнения: 9 973
буболече   bouquet сърчица,аз нямам време да пиша,но чета всеки ред
хвърлям по някоя емотинка само
Багне,обади сеее!

``Януари е тук-мразовит и студен,а през горещия АВГУСТ бебета всеки ден!``
  да дръпнем малко напред  Blush

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 23:04 от [x] `Деси`

# 64
  • Мнения: 510
Момичета изпадам в ужас гърдите спряха да ме болят дори и напрежение няма.В книгите пише че признаците трябва да продажат до третия месец за да сме сигорни че бебето е добре ;Аз друг признак нямям .А толкова ме е страх че ще се полвтори миналогодишната ситоация.а и наближавам фаталните седмици.Извинявайте че от сутринта ви помрачавам настроението

# 65
  • Мнения: 9 973
if-73 ,аз атдавна нямам никакви призначи на бременност  Grinning

# 66
  • Мнения: 9
Добро утро, момичета!
Едва сега успявам да се запиша в новата темичка. Честито на всички, чули сърчицата си. Моята лекарка ми каза да отида за сърчице след празниците. И сега само стоя и чакам. Но взе доста да ми прилошава. По цял ден ми се лежи и нищо немога да хапна. Два дни ще отсъствам и може би няма да имам време да ви чета, затова ви пожелавам весели празници на всички.

# 67
  • Мнения: 1 147
if-73 Hug Дано всичко да е наред Praynig

# 68
  • София
  • Мнения: 17
Добро утро,момичета! Как сте?
Вчера бях на лекар,Доки каза , че сме пораснали толкова колкото трябва.Вече сме 1,7 см,сърчицето ни продължава да работи добре(това което мен най-много ме притеснява и само за това си питам),даже ми показа голяма глава,ръчички и краченца.Нямаше по-щастлива от мен в този момент.
Относно признаците-и при мен вече ги няма, if-73, дано всичко е наред мила!
Хубав ден на всички!

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 197
Добро утро, момичета! Извинявам се, че нахълтвам така в темата ви.
Аз съм от Августинки'08 и искам да ви пожелая лека и безпроблемна бременност на всички, както и леко раждане накрая   bouquet
Преди една година на този ден разбрах, че съм бременна с термин 18.08.2008, е родих на 13-ти  Laughing
За признаците не се притеснявайте, не всеки ги има. Около датата на която трябваше да ми дойде ме боляха гърдите, но после ми мина. Започна да ми се гади и да повръщам чак към края на януари.
Бъдете позитивни, радвайте се и изживейте пълноценно всеки миг. Весели празници  Hug

# 70
  • Мнения: 2 382
If, горе главата Hug!Ще има да изтръпваме при всяко по-странно усещане.Мисли, че всичко ще е наред.Колкото и да се притесняваме, не можем да си помогнем с това.
Гърдите спряха да ме болят много рано, но като размер са застрашителни.Дори се чудя да отивам ли да си купувам нови сутиени или да изчакам още малко и направо да се прехвърля на по-голям размер Laughing.
Гаденето е направо непоносимо Sick.Няма такъв филм-да умираш от глад и да ти се гади Confused
Аз си пуснах всички изследвания към ЖК и на преглед ще съм след Нова Година Peace.
Успех на всички,които ще са на преглед Hug!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 407
Добро утро от мен  Grinning Няколко дни не съм писала, а вече има нова темичка  Grinning Как сте? На мен ми е все така лошо през целия ден, вече нямам търпение да отмине този период. На всичкото отгоре си влача една настинка сигурно от повече от 2 седмици и вече почнах да се притеснявам да не навредя на бебето. Пия чайове, хомеопатични, ям мед и нищо не ми помага  Sad. Затова реших да отида на на преглед другата седмица, а не в началото на януари, когато имам час. За да съм спокойна, че всичко с бебето е наред.
if73, сигурна съм че бебчето в коремчето ти е добре  Hug Опитай се да се успокоиш. Нормално е всъщност да се притесняваме, но знам че всички ще имаме здрави бебчета през август Simple Smile
Честито на всички, видели сърчицата на бебчетата си!
Лек ден на всички!!!

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте! Ние с моя съпруг очакваме първото си бебче през август и много се вълнуваме  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 97
Добро утро и от мен! Grinning Grinning Grinning
Не че много добро, толкова ми е зле днес че се чудя как ще издържа до края на работния ден  Sad Няма ли да преминават тия симптоми. Като ям ми се гади, като не ям пак същото, просто някакъв ужас!
if73, всичко ще е наред, вярвай ми, всички се притесняваме, а като съдя по себе си и знам каква съм паника  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Накрая ще гушкаме по едно прекрасно бебче!

# 74
  • Мнения: 3 372
Добро утро, тази сутрин имах тежка среща с мивката Tired Поразрани ми се гърлото то напъни и сега съм на бонбонки, защото каквото и хапна малко щипе Tired Егати гадното значи..... Всяка сутрин като застана пред мивката да си мия очите и се почва, преди това нито ми се гади нито нищо Crazy Много шантава работа Crazy
Момичета не се вманиачавайте толкова, колкото по-спокойни сме толкова по-добре и за нас и за бебечетата, всичко ще е наред Hug

Общи условия

Активация на акаунт