Къде се запознахте с половинките си?

  • 14 054
  • 236
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 394
в едно заведение - аз леко пийнала Joy
Запознахме се на 16 януари 2003, а на 23 февруари 03 ни беше сватбата Grinning

Искрено се надявам,че децата ми един ден да не ми врътнат същия номер Whistling

# 76
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
На баскетболното игрище в квартала - той беше най-високият и съответно веднага го забелязах. На него му отне известно време до като разбере, че съществувам, но мисля, че се справих завидно добре  Embarassed - вече 6 години сме семейство  Wink

# 77
  • Мнения: 2 498
В един ресторант Heart Eyes.....

# 78
  • Мнения: 316
В къщи се шегуваме, че отговорът на този въпрос е:"на рампата!" /работехме заедно в склад за захарни изделия/.

# 79
  • Мнения: 1 318
На улицата Mr. Green
Всеки ден минаваше покрай офиса ми, а аз навън пушех и ме заговаряше. Аз не му обръщах никакво внимание и даже ми беше досаден. Стана така, че месец след познанството ни ме покани на работа в неговата фирма... и така до днес, 5 години по-късно, когато си имаме и собствен бизнес Grinning

# 80
  • Мнения: 744
На крайбрежната улица, на морето.Запознаха ни колеги от университета, които срещнах случайно предишния ден в едно ресторантче, в което се хранехме и с които излязохме да пием кафе. Аз обикалях цялото черноморие с компания, но реших да се отбия да видя и моите родители, които по това време също бяха на почивка....планувах среща с тях един ден, но "общата"ни почивка продължи около седмица Crazy. Прибрах се в София, той ми се обади и оттогава досега живеем заедно, вече 5-та година..., а от известно време сме и 3-ма Simple Smile


# 81
  • Мнения: 212
Във влака,на път за Копривщица.От университета бяхме тръгнали на екскурзия за студ.празник.Той се намърда в нашето купе,после се оказа,че е братовчед на едно момиче,приятелка на моя колежка...,решили да се разнообразят хората и затова с нас.Аз и бъдещата ми кума,забити в едно ъгълче,а той с идеята да ми привлече вниманието-разсипа пълен пепелник с фасове върху мен.И се почнаха едни извинения,едни чудеса...Като стигнахме в Копривщица,понеже беше много студено,милият ходи да ни търси печка...Втората вечер остана да спи при мен,без секс,само гушкане,беше много хубаво,някак по детски мило. Embarassed

# 82
  • Мнения: 280
в едно заведение - аз леко пийнала Joy
Запознахме се на 16 януари 2003, а на 23 февруари 03 ни беше сватбата Grinning

Искрено се надявам,че децата ми един ден да не ми врътнат същия номер Whistling
Сериозно  Shocked
Щастлив ли е брака Ви до този момент?
1 месец не е ли прекалено малко,за да стигнете до тази сериозна стъпка  newsm78

# 83
  • Мнения: 38
Хехе каква забавна тема,еххх ние се запознахме в дискотека в топлата нощ на август 23,най-интересния ми спомен обаче беше,че преди да излезем за дискотеката със сестра ми си виках "Господи писна ми,искам някой мъж,различен,някой който да ме обича..." и някакви такива душевни излеяния пред огледалото редя и човека взе че се появи същата вечер Shocked Е,след 5 години любов имаме бебок-любовта е на лице Laughing

# 84
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
"Откраднах " му куфара на летището- обърках го с моя.
А после ходих да го връщам и така...

# 85
  • вкъщи
  • Мнения: 704
НА работа-заедно работим  Peace

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 Нас ни запознаха общи познати. Дадох си телефона на тях и той после ми се обади, а пък на мен не ми се ходеше на срещата, защото мразех такива нагласени работи.

# 87
  • Мнения: 9 439
Бях приятелка със сестра му и така чрез нея.До ден днешен тя ми е сърдита,защото много си го обича,пък аз не съм го заслужавала  Mr. Green

# 88
На поляната пред заведението "Баба Яга" (бившата зоо градина), късно вечерта.Събрахме се 2 компании и с много китари и пиене посрещнахме утрото.Вече 12 години се будим заедно - а сега имаме 5 месечно бебче Simple Smile)

# 89
  • Мнения: 280
НА работа-заедно работим  Peace
Нищо лично Йовета,но не е ли гадно по цял ден да сте заедно и вечер пак?Не си ли омръзвате повече така?

Общи условия

Активация на акаунт