Отговори
# 15
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Що никой не ме покани в новата тема?? Sly
Добре,че ми е Детенцето...

# 16
  • Мнения: 1 111
 То и аз не разбрах, свраче, като видях, че ти си писала, постинга с постното направо го подминах та да прочета теб. hahaha

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 09:26 от Ji

# 17
  • Мнения: 1 111
 А, сега видях началото на темата, къде ни е интрото с полезно инфо, дето Амелия го постваше във всяка тема?

# 18
  • Мнения: 1 813
Какво става всъщност?

# 19
  • Мнения: 1 111
 Ахи, ти защо си у дома пред компютъра, за теб няма ли купони?

# 20
  • Мнения: 1 813
Няма 23 часа още,къде да ходя.


Защо не пуска Amelia темите ? Аз е мярнах преди малко беше тук.

# 21
  • Мнения: 5 539
запИс, дет се вика...

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 145
Запис

# 23
  • Мнения: 995
Айде, и от мен наздраве!
Старата тема трябва да се заключи.

# 24
  • Мнения: 1 111
 Заключ!
 Кате, ти си ми наблизо, срамота да пием по сами!НикиК стреля на компютъра оттатък, а аз си пиянствам сама.  ooooh!
 А ти как?

# 25
  • Мнения: 995
Заключ!
 Кате, ти си ми наблизо, срамота да пием по сами!НикиК стреля на компютъра оттатък, а аз си пиянствам сама.  ooooh!
 А ти как?

Моите спят.
Аз гледам "Невинни години"...с не съвсем невинно питие Wink

# 26
  • България
  • Мнения: 3 621
И ние утре ще пропуснем Дядо Коледа. Вече рисъствахме на едно тържество и имаме подарък Simple Smile
Но ще чакаме снимки  Peace
Айде наздраве. И аз пиянствам сама, моите хора спят  Simple Smile

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте! Запис и от нас с Мартин! Нещо не ми остава време ни да ви чета ни да пиша, но сега май ще успея да наваксам! Приятно празнуване на всички, на детското парти!  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 193
Здравейте и в новата тема, бургазЪлийки...
Моят дечко е много малък ,за да разбере нещо от Дедо Ви Коледа и затова ще пасуваме тази година. Иначе вчера го водихме на детско прати на една 2-годишна рожденничка. Беше в детският парти център зад Старата поща и стана забавно.Той гледа гледа, после от шума се унесе и заспа, а като се събуди пораздаде една две усмивки и зацирика да яде. Та за мен това е перфектното изкарване.
Весел купон днес на дядоколедовското посрещане и много готини подаръци за мъниците и по-големите мъници.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 321
Добре ,че АхНе наблюдава и информира ,че и аз щях да се чудя къде е темата ,помислих си ,че става въпрос за тема в  Готварския форум  Crazy

Фокс мама, поне копирай първия пост на Амелияот старата тема в твоя първи пост ,че за следващата тема трябва да се издирва, мисля,че след време няма да можеш да го редактираш.

Джи ти сега последно няма ли да дойдеш ,часа на събитието  е много "приличен" като за неделя  Wink

Общи условия

Активация на акаунт