парочистачка на Солак LV 1450

  • 55 407
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 494
Много ти благодаря за информацията - изчерпателна!
А защо пишеш, че не става за паркет? На мен единия етаж ми е дюшеме...
Знаеш ли откъде мога сега да купя тази парочистачка?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 877
може би защото парата издува дървените повърхности...
А защо пишеш, че не става за паркет? На мен единия етаж ми е дюшеме...
Знаеш ли откъде мога сега да купя тази парочистачка?

днес ще си я взема от ремонт и ще видя как е на ламината...

# 17
  • Мнения: 69
поръчах я по Интернет от магазини "Зора", но има и други он-лайн магазини. Преди да я взема доста четох по форуми и за Стийм Моп - една жена беше отишла да си купува , но от магазина са й казали, че въпреки, че на рекламата чистят ламинат, не е препоръчително да се чисти ... аз имам 2 стаи с ламинат, а и парочистачката все пак е на същия принцип като Стийм Моп-а ... не искам и да пробвам... колкото и да е издръжлива повърхност...  , както пише   
може би защото парата издува дървените повърхности...
   Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 175
Отдавна съм се запалила по тази парочистачка Shocked.В момента е на промоция в магазини*ЗОРА*.Но като чета ,че са ви пробутвали дефектни май ме хваща страх  newsm78.Каквато съм си късметлийка все на мен ще се падне #Crazy.От друга страна ми се струва,че марка като Солак би трябвало да предлага качествени стоки,дефектите сигурно са редки изключения newsm78.Ще си помисля още няколко дни,пък може и още мнения да споделите!

# 19
  • Мнения: 69
katka72 , ти ще си настоятелна да я пробваш на място, а и е в гаранция, споко Simple Smile)

# 20
  • Мнения: 1 175
Не знаех,че мога да я пробвам на място!Твоята какъв дефект показа?

# 21
  • Мнения: 69
никакъв  Simple Smile  въпреки, че я поръчах по Интернет , гаранцията си ти я пращат с доставката и всичко си е както трябва ... касова бележка на електронния магазин, печати... Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 1 877
мойта бе поръчана от сайта мегашоп, но дефекта, който се появи в последствие бе изгаряне на някакъв предпазител.
смениха го и работи екстра, казаха ми че тези уреди най-вече този дефект дават, но той се отстранява лесно Peace

мона, да ти кажа, аз почнах да минавам и ламината Peace, с мопа много повече вода оставаше , а вече 6 г го мокря.. а и парата много бързао се охлажда така че няма опасност да надуе. това е моето мнение.
препоръчвам!

# 23
  • Мнения: 69
Не смея .... в нас и без това е голяма влага... ще изчакам малко...
С мопа минавам, но задължително след това подсушавам...  Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 1 877
mona, не съм никога подсушавала../след мопа, нито пък и сега.../

явно зависи от жилището... зимата принципно е сух въздуха, гледам че след парочистачката се овлажнява и з ацветята... виж лятото не знам как би било, но пък не сме на тропиците, влажността не е никога прекалено висока.. така че съм спокойна.

# 25
  • Мнения: 69
Ooo, в нас с този конденз... на последен етаж... (над нас живеят семейства гълъби и нямат навика да отопляват  Laughing )  образува се даже мухъл  по почвата на растенийцата ми горките  #Cussing out Сега сме решили да дадем пари за много скъпа изолантна боя... дано поне това помогне   Praynig   Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 958
Доста изчетох за паркета и най-доброто, което специалистите препоръчват е прахосмукачка и влажна кърпа. А и много зависи от паркета - има много скъпи, които са устойчиви на влага, а други лесно се подуват и обелват по краищата, започват и да скърцат.

mona-balona - по-добре изолирайте отвън, а таваните отвътре. Топлината бяга нагоре до 40 %.

# 27
  • Мнения: 69
Отвън е изолирано... но по таваните ще се лепи нещо Simple Smile)

# 28
zdraveite momicheta!Dobre de!Nqkoi ot vas kazvat che se chisti parket s tazi parochistachka,drygi kazvat che ne e preporuchitelno!V kraina smetka ?!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 877
cekova, аз чистя и съм доволна. екологично е, само с вода, препоръчвам  Peace. /не само пода, ами всякакви повърхности чисти/

Общи условия

Активация на акаунт