Париж

  • 119 560
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 54
Пускала съм и преди този линк, но ето ви връзка към едно добро хотелче на цена 59 евро двойна стая, с включена закуска, хотелчето е в 14 район. Е, не е като 17 евро за двойна стая, но все пак Wink, може да помогне на някого Simple Smile
Този хотел ми допадна, но бихте ли ме ориентирали като местоположение как е, защото не успях сама да се ориентирам?

# 676
  • Мнения: 2 483
Ето карта на кварталите в Париж.

Както ти е написала Шехина, посоченият от нея хотел е в 14и квартал.

Ако ще пътувате с Уиз и ще трябва да взимате такси до Port Maillot при връщането към Бове, мога да ти кажа за сравнение, че ние пътувахме от 11и квартал и платихме 20 Е. Port Maillot е в 17и квартал.

===============================================

# 677
  • Мнения: 119
За съжаление и ние докато се начудим и офертата е изчезнала! Моля, който беше споделил за двойна стая за 30 евро да пусне линка Praynig
Май аз бях. Уточнявам ,че 30 евро е цената за тройка стая. Резервирахме от тук:

http://www.booking.com/hotel/fr/amadeus-hotel.bg.html?aid=323176 … KQS3130649004;ws=


Предполагам е било извън сезона , защото през лятото гледам че цените започват от 85 евро на вечер.
Аз съм търсила за лятото неведнъж хотели и за познати и цена от 30 евро за двойна стая е мираж.
Да кажем , че за 70 евро за стая може да се намери нещо дето няма да е чак такава дупка.

# 678
  • Мнения: 1 546
Може би аз не съм се изразила правилно - 30 евро е цената за легло. Стаята с три легла е 90 евро. Този хотел Амадеус е на около 15 мин до спирка на Ноктилиен ( нощна линия автобуси), който за около 3 евро трябва да ни зкара до Порт Майо. Това всичко, разбира се, са само нашите планове, как стоят нещата на практика ще разкажа като се върнем. Mr. Green

# 679
  • Мнения: 119
90 евро е нормална и наистина  много добра цена за Париж в сезона . Квартала също е хубав.
Хубаво изкарване , Париж е страхотен Simple Smile!

# 680
  • Мнения: 1 546
Много благодаря. Wink Хубаво изкарване и на всички други запътили се към Париж. Ние ще го съчетаем и с концерт на Принс smile3521 Grinning така, че веселбата ни е в кърпа вързана.

# 681
  • Мнения: 914
Пускала съм и преди този линк, но ето ви връзка към едно добро хотелче на цена 59 евро двойна стая, с включена закуска, хотелчето е в 14 район. Е, не е като 17 евро за двойна стая, но все пак Wink, може да помогне на някого Simple Smile
За тези пари хотелът изглежда съвсем прилично. Пратих запитване, отговориха ми, че имат свободни стаи и ето още какво If you want to confirm send us your credit card number, the expire date and the CVC (3 last numbers write on the back of your card). Според мен не е редно да им дам данните си от кредитната карта по имейла, не мислите ли? Шехина, лично ти ползвала ли си този хотел?

# 682
  • Мнения: 2 697
Zozinia,

Аз съм отсядала в хотела преди 2 години и практиката тогава беше същата. Не се притеснявах особено за коректността на хотела обаче, защото хората, които го препоръчваха (ползвах един пътепис от нета) бяха написали, че и на тях им се е сторило съмнително това изискване за номер на кредитната карта, но в крайна сметка не са имали никакви проблеми. При мен беше същото - не е имало абсолютно никакви злоупотреби от страна на хотела, персоналът е много мил, да не говорим за цената и много удобната локация (съвсем близо до метростанция и гара на РЕР) и поне аз съм много доволна. Мисля, че няма за какво да се притесняваш и се надявам да не те подвеждам, просто ти споделям моя опит. Иначе нямам никаква представа за какво им е нужен този номер, явно някаква странна практика на самия хотел Thinking

# 683
  • Мнения: 856
За тези пари хотелът изглежда съвсем прилично. Пратих запитване, отговориха ми, че имат свободни стаи и ето още какво If you want to confirm send us your credit card number, the expire date and the CVC (3 last numbers write on the back of your card). Според мен не е редно да им дам данните си от кредитната карта по имейла, не мислите ли? Шехина, лично ти ползвала ли си този хотел?
На мен са ми искали същата информация за on line резервация от доста хотели, включително и за Париж миналата година. Досега не сме имали проблеми  Peace

# 684
  • Мнения: 914
На мен са ми искали същата информация за on line резервация от доста хотели, включително и за Париж миналата година. Досега не сме имали проблеми  Peace

Да, но тези страници обикновено са защитени.
Всъщност сега се сетих, че при онлайн резервациите искат и името на притежателят на картата.

# 685
  • Мнения: 856
Не се изразих много точно преди малко, но под on line имах предвид и по мейл, не само през сайтовете за резервация. Точно тези данни са ми ги искали по мейл или факс и аз съм ги изпращала по мейл, когато съм правила резервация директно чрез хотела.
Доколко е защитена каквато и да информация в Интернет пространството е друга работа. Аз също съм имала притеснения при такава резервация по мейл, но пак казвам, че досега проблеми не сме имали.

# 686
  • Мнения: 177
Опитвам да си платя билетите за TGV ,но вече няколко пъти ми отхвърли плашането с Виза
Някой да е плащал с друга карта?
Картата съм я ползвала и в други сайтове:френски , англ,но не е имало проблем до сега newsm78

# 687
  • Мнения: 119
Не се изразих много точно преди малко, но под on line имах предвид и по мейл, не само през сайтовете за резервация. Точно тези данни са ми ги искали по мейл или факс и аз съм ги изпращала по мейл, когато съм правила резервация директно чрез хотела.
Доколко е защитена каквато и да информация в Интернет пространството е друга работа. Аз също съм имала притеснения при такава резервация по мейл, но пак казвам, че досега проблеми не сме имали.


Aбе не е съвсем безопасно , защото всеки може да ти прихване мейла.
Аз съм го правила веднъж , но сега си се чудя на акъла. Все пак беше за резервация на криптата във Ватикана и затова не се усъмних и за момент. Опасността обаче идва от странични фактори , ако не е през защитена страница , каквато ползват много хотели.
Иначе искат данни на картата за да чарджат при евентуално неявяване и за да са сигурни , че не сте измамници.

Последна редакция: пн, 14 юни 2010, 19:15 от mallkata

# 688
  • София
  • Мнения: 9 979
Не се изразих много точно преди малко, но под on line имах предвид и по мейл, не само през сайтовете за резервация. Точно тези данни са ми ги искали по мейл или факс и аз съм ги изпращала по мейл...

Aбе не е съвсем безопасно , защото всеки може да ти прехване мейла.

В такива случаи пращам по факс, според половинката е по-безопасно. Номера на кредитни карти по мейл не пращам на никой Simple Smile

# 689
  • Мнения: 2 697
В такива случаи пращам по факс, според половинката е по-безопасно. Номера на кредитни карти по мейл не пращам на никой Simple Smile

Мда, така е по-умно. Zozinia, ако от Solar Hôtel приемат такъв вариант и си решила да резервираш, прати им данните по факс Wink

Общи условия

Активация на акаунт