До кога шише с биберон?

  • 2 606
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 442
Щом не пие вече АМ или кисело мляко-не е рано да го махнеш.

Моят син е 1 год и 8 месеца и пие кисело мляко(разредено) с биберон.Сок и вода-от чашка.

# 16
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Моят син е на година и седем месеца и си пие с биберон само вечерното мляко. Всичко останало пие от чаша- такова е изискването в яслата, където ходи.

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 23:38 от Menina

# 17
  • София
  • Мнения: 2 734
Моята дъщеря е на 1г.10 мес,пие мляко с биберон сутрин и вечер.Докато й харесва да пие АМ няма да й вземам шишето.

# 18
  • Мнения: 528
На синът ми премахнах биберона и шишето, точно когато навърши 1 годинка  Peace На дъщеря ми , която е на година и близо 2 месеца, все още давам вечер АМ от шише, но мисля, че е време да го премахна  Peace

# 19
  • Мнения: 1 305
Ние пием вода и АМ с шише с биберон, но дъщеря ми много се дави.
Сега дъщеря ми е на 1г и 2м надявам се след 3-4 м да пробваме да ги махнем, но ако продължава да се дави незнам дали няма да изчакам.

# 20
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ние пием вода и АМ с шише с биберон, но дъщеря ми много се дави.
Сега дъщеря ми е на 1г и 2м надявам се след 3-4 м да пробваме да ги махнем, но ако продължава да се дави незнам дали няма да изчакам.
Всъщност тя се дави когато пие от шише с биберон или когато пие не от шише с биберон? Обърках се и не ми стана мн ясно.

# 21
  • Мнения: 161
На годинка и половина сме, давам му мляко, сок, вода от шише. Мисля към втората годинка да премахна даването на течности от шише. Многократно съм пробвала да давам от чашка/ обикновени чашки, бебешки чашки, със сламка/ но не става. Докато го науча ще си пие от биберон, това не ме притеснява особено...

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моята дъщеря като беше бебе я мързеше да пие от шише с биберон. Като порасна след година и половина реше, че започва да си наваксва бебешките моменти с храненето и до две години и половина си пиеше вечер млякото в шише с биберон Embarassed

# 23
  • Мнения: 3 034
ами докато реши, че не иска. първо мислех да минава на чашка и той се научи, обаче сега не я долюбва нещо. и така е на периоди - една седмица пие от нея, две не иска. явно ще си пие от шише с биберон. особено нощем ми се струва хамалогия да давам чашка и да се полива (и с накрайник го прави) или да се сърди и да будуваме в името на чашката. аз съм била от почитателите на биберона до късна възраст, може на мен да се е метнал  Grinning

# 24
  • Мнения: 4 784
АМ без значение по кое време на деня, пие само от биберон.
Вода, както и други течности през деня пие от чаша. Вода нощно време му давам с шише с биберон.
Биберона през деня го премахнахме преди около месец и половина. Преди това съм пробвала с чаша с накрайник, на периоди я харесваше, на периоди не я искаше. Сам си показа в един момент, че иска да ползва обикновена чаша.

# 25
  • Мнения: 188
Докато им харесва на децата. Те сами се отказват.

# 26
  • BG
  • Мнения: 1 900
Голямата пиеше водата до 2.5 год.с биберон,даже тя просто се лигаваше само с шишето.Биберона беше изцяло згризан вече от нея и се уливаше цялата.

# 27
  • Мнения: 770
Изненадана съм от отговрите тук!Аз си мислех, че на около 1-1,5 годинка ще пие вече само от чаша с накрайник!Смятам да и предложа такава чаша на 10месеца, но се чудя дали обаче това е добра идея! newsm78

# 28
  • Мнения: 2 960
Докато децата искат.Моят син например като му е гот пие от шишето си с бебирон.Иначе пирфектно си пие вода/сок ...от нормална чашка.На се водя  по ностраението му и желанието му.

# 29
  • Мнения: 275
АМ продължава да пие с биберон, а е на 2 г. и 8 м. Много се успокоява и видимо се разтапя от удоволствие. Не мисля да променям нещата. Всичко друго пие от чаша.

Общи условия

Активация на акаунт