Фон дьо тен за под очи

  • 16 930
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
http://radiantminerals.com/
Това им е само сайта. Вие от къде си ги закупувате. Никъде не съм ги срещала newsm78 #Crazy
навсякъде където се продават севантийн...
със сигурност в магазини  бонжур
лятото си купих бялата основа от бонжура в Пловдив цената бе6е 10 или 12 лева

# 16
  • Мнения: 196
в магазини Бонжур ги има

# 17
  • Мнения: 1 167
От магазин във Варна.
На пазар "Чаталджа" е единия,срещу Ктедралата на бил."Владислав" е другия.
Цена около 15-18 лв ако не се лъжа.

Кой точно магазин на Чаталаджа имаш предвид? newsm78  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 259
На излизане от пазара  със зеленчуци посака Червения площад се пада ,отсреща и в по ляво.Незнам ако може и друг да обясни .Магазинът се пада на ъгъл и продават маркови парфюми.

# 19
  • Мнения: 308
   Някой може ли да сподели след като се постави коректор под очите отгоре слага ли се фон дьо тен? И каква е тази бяла основа, която споменава sl?. Тя на цялото лице ли се поставя (предполагам преди фон дьо тена)?

# 20
  • Мнения: 2 259
   Някой може ли да сподели след като се постави коректор под очите отгоре слага ли се фон дьо тен? И каква е тази бяла основа, която споменава sl?. Тя на цялото лице ли се поставя (предполагам преди фон дьо тена)?
Не се слага фдт.

# 21
  • Мнения: 13 625
Аз много не съм съгласна, че не се слага, но ти си е до лична преценка. Може да се сложи, може и да не се Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 259
Става много напластено и след около час започва едно насъбиране така да се каже.
А, ако сте над 35 г.,финните линии около очите стават  очевадни:shock:
Споделям това от опит и видяно.
Личен избор и  опит върху лицето си  все пак е най-добре.

# 23
  • Мнения: 13 625
Аз също го казвам от опит. Зависи какво количество се сложи и дали е нанесено с четка или по друг начин. Но все пак е много индивидуално, всяко лице и кожа е различно. За някои случаи може и да няма нужда от фдт.

# 24
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
   Някой може ли да сподели след като се постави коректор под очите отгоре слага ли се фон дьо тен? И каква е тази бяла основа, която споменава sl?. Тя на цялото лице ли се поставя (предполагам преди фон дьо тена)?
по принцип е за поставяне на акцент на светлина(или както там се казва) може и на цялото лице... 6анеел имаха не6то подобно, но миналата година го спряха от производство
http://www.ciao.es/Chanel_blanco_Universal_de_Chanel_Sheer_Illum … nator_30g__741149
тук е автомати4ен превод
http://translate.google.es/translate?hl=bg&sl=es&u=http: … 280ES281%26sa%3DG

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 19:55 от sl

# 25
  • Мнения: 308
   Благодаря за отговорите. Явно за коректора всеки трябва да си прецени дали да сложи и фон дьо тен.

   Аз в момента чета темите във форума, защото скоро трябва да си купувам нов фон дьо тен. Преди използвах антибактериалната серия на Манхатан (фон дьо тен и пудра), но сега искам да си взема нещо друго. Ще съм благодарна, ако ми препоръчате нещо не много скъпо и добро. Кожата ми е смесена към мазна, имам спукани капилярчета на носа, петна от пъпчици и разширени пори. Затова търся нещо, което да не е слабо покривно, но и да е подходящо за лятото. В нета има доста хубави неща, но са много скъпи, а и не искам да поръчвам по интеренет, защото може да не улуча цвета. Ако имате наблюдение върху други марки на достъпни цени, моля споделете.

   Интересувам се и от базите. Какви марки има и дали са на достъпни цени?

# 26
  • Мнения: 13 625
Aз ти препоръчвам това! Много е покривно, но в същото време седи толкова леко на кожата, все едно не носиш фдт. Кожата ми е смесена към мазна и съм супер доволна. Вече не ползвам друго.
За база ползвам това 20лв. струва

# 27
  • София
  • Мнения: 1 914
Ще взема и аз да проверя за коректора на Радиант, че ми трябва за под очите нещо добро.

# 28
  • Мнения: 308
Aз ти препоръчвам това! Много е покривно, но в същото време седи толкова леко на кожата, все едно не носиш фдт. Кожата ми е смесена към мазна и съм супер доволна. Вече не ползвам друго.

   Благодаря    Hug   Точно такъв фон дьо тен търся - покривен, но да не си личи, че си се мазал с нещо. Можеш ли да ме ориентираш за цена. Може въпроса да е глупав, но на опаковката пише мус, това същото като фон дьо тен ли е?

   Базата на Гош не съм сигурна, дали ще я открия, но ще я потърся в нашите магазини.

   П.П. И още един въпрос. Този мус с четка ли го нанясаш и има ли нужда да се слага и пудра след това?

# 29
  • Мнения: 63
Sl Blush имаш ли наблюдения върху този коректор     Eclat Lumiere на Chanel. дали прави фини линии  newsm78   

Общи условия

Активация на акаунт