Фон дьо тен за под очи

  • 16 942
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 170
Някой може ли да ми каже цената на Eclat Lumiere на Chanel?
Аз лично в момента ползвам за под очите ФДТ на L'Oreal - Infallible, но е на свършване и се замислих дали да не взема коректор този път, някой по-качествен...

# 31
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И аз да попитам за коректорите....какьв цвят взимате,като фон дю тена или малко по/светьл?

# 32
  • Мнения: 63
И аз да попитам за коректорите....какьв цвят взимате,като фон дю тена или малко по/светьл?
за коректора знам, че задължително трябва да е по-светъл от фон дьо тена Blush

# 33
  • Мнения: 63
Сега видях, че продукта на шанел, който съм показала е хайлайтер newsm78 това нещо като коректор ли е и със същата цел ли се използва  Thinking  bouquet

# 34
Момичета,може ли да ми обясните за какво точно се използват коректорите.Аз отскоро ползвам фон дьо тен и посотянно гледам да не си личи , да слагам съвсем малко и т.н.
коректорите ,само на проблемните места ли се използват ? и ефекта какъв е , като на фон дьо тен или си личи?
Мисля,че е доста практичен и у добен продукт...особено , ако необичаш да си мажеш цялото лице като мен

# 35
  • Мнения: 63
Момичета,може ли да ми обясните за какво точно се използват коректорите.Аз отскоро ползвам фон дьо тен и посотянно гледам да не си личи , да слагам съвсем малко и т.н.
коректорите ,само на проблемните места ли се използват ? и ефекта какъв е , като на фон дьо тен или си личи?
Мисля,че е доста практичен и у добен продукт...особено , ако необичаш да си мажеш цялото лице като мен
Някои използват коректора за заличаване на петна, неравности, пъпчици, други за тъмни кръгове под очите и фини линии около очите. Може и да си личи, а може и не - важно е какъв коректор използваш, какъв цвят е и дали е добре разнесен. Преди малко прочетох в една статия, че е добре коректорът да се смесва с малко крем. Аз лично до момента само тестери на един коректор на Sisley съкм ползвала и е супер, но е много скъп  ooooh!. Сега събирам отзиви за хубав коректор за фините линии, за да не слагам в тази зона фон дьо тен Hug  bouquet

# 36
Момичета,може ли да ми обясните за какво точно се използват коректорите.Аз отскоро ползвам фон дьо тен и посотянно гледам да не си личи , да слагам съвсем малко и т.н.
коректорите ,само на проблемните места ли се използват ? и ефекта какъв е , като на фон дьо тен или си личи?
Мисля,че е доста практичен и у добен продукт...особено , ако необичаш да си мажеш цялото лице като мен
Някои използват коректора за заличаване на петна, неравности, пъпчици, други за тъмни кръгове под очите и фини линии около очите. Може и да си личи, а може и не - важно е какъв коректор използваш, какъв цвят е и дали е добре разнесен. Преди малко прочетох в една статия, че е добре коректорът да се смесва с малко крем. Аз лично до момента само тестери на един коректор на Sisley съкм ползвала и е супер, но е много скъп  ooooh!. Сега събирам отзиви за хубав коректор за фините линии, за да не слагам в тази зона фон дьо тен Hug  bouquet


Много ти благодаря за бързия отговор Simple Smile))) Бихте ли ми препоръчали тогава някакъв коректор   bouquet  bouquet
И да попитам последно...задължително ли е  да се използва фон дьо тен или пудра преди или след коректора ?
Неможе ли , само него да използвам?
Не ми е много пряитно , когато си мажа лицето с фон дьо тен  макар,че лицето излгежда много чисто и красиво-факт

# 37
  • Мнения: 2 132
Отдавна не съм се гримирала, но преди правех следното:
1. Слагам крем на лицето и изчаквам малко да попие.
2. Слагам коректор под очите на малки точици и с пръст потупвам отгоре, за да се разнесе. Имам и едно спукано капилярче, което от време на време си личи повече и на него също слагам.
3. Слагам на пръстите си фдт, разтърквам и нанасям по лицето.
4. Слагам леко руж
5. С четка слагам малко пудра.

Конкретно за коректор ползвам това -

Разлика за типа кожа няма този коректор. Има различни цветове- бежаво, розово..

# 38
  • Мнения: 2 132

Много ти благодаря за бързия отговор Simple Smile))) Бихте ли ми препоръчали тогава някакъв коректор   bouquet  bouquet
И да попитам последно...задължително ли е  да се използва фон дьо тен или пудра преди или след коректора ?
Неможе ли , само него да използвам?
Не ми е много пряитно , когато си мажа лицето с фон дьо тен  макар,че лицето излгежда много чисто и красиво-факт

Може да си заличиш само червенини, пъпки, сенки и т.н. с коректора и да не слагаш фдт. Стига да не си личи  Wink

# 39
  • Мнения: 4 296
Коректорът на Диор е страхотен, ползвам го от доста време и съм много доволна. Свикнала съм с него, така да се каже.  Wink
Иначе бих пробвала и този на Радиант. Имам базата - бялата - не е лоша.
Аз лично не слагам фон дьо тен под очите.

# 40
  • Мнения: 63
JeniB и Kloto  Hug  да Ви попитам този коректор на Диор заглажда ли фините линии, доволни ли сте как стои около очите  bouquet търся такъв, който да не подчертава линиите, както обикновено става и с много скъпи фон дьо тени-затова се насочих към коректор Blush

# 41
  • Мнения: 2 132
JeniB и Kloto  Hug  да Ви попитам този коректор на Диор заглажда ли фините линии, доволни ли сте как стои около очите  bouquet търся такъв, който да не подчертава линиите, както обикновено става и с много скъпи фон дьо тени-затова се насочих към коректор Blush
Какви са тези линии? Embarassed

# 42
  • Мнения: 4 296
Akо имаш фини бръчици, коректорът със сигурност ще ги прикрие. Това му е предназначението - освен заличаването на тъмните кръгове и запазването на добрия вид на тази нежна зона. С фон дьо тен трудно се постига този ефект, получава се някаво ''запълване'' на линиите и наслояване. Виждала съм, не стои красиво.

# 43
  • Торонто
  • Мнения: 837
Клото, ти имаш ли някакви бръчици около очите? Този коректор на Диор според мен много ги подчертава - отлага се в тях имам пред вид. Иначе е много приятен за ползване продукт няма спор.

# 44
  • Мнения: 4 296
Нямам, но имам приятелки, които го ползват точно, за да прикрият бръчките.  Thinking Аз говоря обаче, за фини линии, а не за дълбоки бръчки. При такива не знам дали действа, може би нещо светлоотразяващо ще е по-подходящо.

Общи условия

Активация на акаунт