''Дневникът 55'' ~ Весела Коледа и Щастлива Нова Година ~

  • 12 498
  • 338
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 701
baby@girl от професионално любопитство - кое лекарство ти изписаха?  Hug и леко и бързо оздравяване  Peace

Пиех сироп за кашлицата Синекод, който сама си взех от аптеката... След като 10 дни не ми мина, ходих на лекар. Тя ми изписа Бисептол и Геломиртол. След още 10 дни без резултат ми изписа Аксеф 500. И сега вземам Аксеф, Геломиртол, който комбинирам със Синекод...
Честни казано, днес се чувствам по-добре и имам подобрение, което е много хубаво!  Heart Eyes  bouquet

# 286
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Дневничета! Hug

Отчета ми за днес - режимен ден на 2 кофички кисело мляко и 3 голями портокала , единствено прегрешение - няколко солетки преди малко пред компютъра  /просто докато се усетя и ги бях вече сгънала Laughing/
20 минути кростренажор, 40 минути пързаляне на лед без кънки /сутринта докато стигна до работа Whistling/

Бейби, Hug бързо оздравяване, миличка! Heart Eyes


little_mermaid  Hug бързо възстановяване след операцията ,   Heart Eyes сега не мисли за диетки, най-важното е всичко да е наред , а на диетките ще им дойде ред. Много здраве и късмет и на теб!  bouquet

На всички много Hug Heart Eyes , лека вечер и успешен утрешен ден!

# 287
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Днес я свърших следната:

закуска: кис. мляко с пшеничен зародиш
обяд: няколко парченца суши; ябълка
сл. закуска: 2 кайсийки
вечеря: зелена салата с риба тон и зелени маслини (пълнени с аншоа); ябълка, нектарина; 1 чаша червено вино

тренировка: 30 мин кардио

русалке, леко възстановяване, хапвай по мъничко и по-леки храни, за да не те боли коремчето Hug

бейби гърл, подобрението ти днес звучи хубаво!

лиде, как не умря от глад с това 'ядене' Shocked Heart Eyes

Иле, раздвижи се малко следващия път като ти се доспи... с малко танци Hug

дабъл хот, повярвай ми, с глад НЕ се отслабва, а напротив. По-бавно ще сваляш. Говоря ти от личен опит. Спорт и прилично хранене му е майката. Последното поне учи на добри навици Peace Hug

сисли, ти да не гладуваш, каква е причината да искаш такова убийствено бързо отслабване newsm78?

петинка, вчера менюто ти не е кой знае колко много или лошо. Голяма работа, нали празник е било! И поздравления за спорта, браво  bouquet!

роси, и твоето меню много оскъдно ми се вижда, защо така?

На всички останали принцеси много гуш Hug

# 288
  • Мнения: 1 027
Наистина май е малко ,защото постоянно сьм гладна и не ми стига...ето сега едва гледам от глад

# 289
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Наистина май е малко ,защото постоянно сьм гладна и не ми стига...ето сега едва гледам от глад

Сама го усещаш, не се оставяй да пригладняваш така Naughty Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 1 950

лиде, как не умря от глад с това 'ядене' Shocked Heart Eyes


Ааа, жива съм още  Mr. Green
подпомогнах се в оцеляването и с 2 чашки червено вино /в моята диета то не е забранено  Joy Joy Joy Joy/

# 291
  • Мнения: 38
добро утро хубавици,хайде на кафенце
Chocolata хич не си гладувам даже,бая си похапвам Laughing.Абсолютно се убедих,че с глад първо килата не мърдат,второ ми е лошо,изнервена съм бе изобщи-безсмислена работа.Аз не бързам да отслабвам,напротив карам я бавната по 200-400 грама на ден,е тая сутрин беше 600 грама,защото вчера просто не ми остана време да хапна по обилно,но днес евала бая ядох Flutter.Просто бях изчислила,че ако се сваля по 200 до 400 грама на ден средно на 31 трябва да тежа 62-63 примерно,затова но все пак си имаме своите периоди на задържане и покачване,все пак организма трябва да стабилизира постигнатото.
ros4e яж,за да слабееш,не пропускай ни закуски ни обяди,ни междинни закуски,а плода попринцип е забранен във 1-ва и 2-ра,но разбрах,че без него не можеш и карай 3-та тогава.Успех ти желая!
Повярвайте ми с глад доникъде не се стига,нали гладувах 4 дни преди да почна изобщо дюкан малеее е тоя кантар мрадна само с 1 кг,а бях основно на кисело мляко и вода,ужас!

# 292
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Добро утро!
Не ми остава време да ви пиша, но ви наглеждам.
При мен нищо ново - режимна съм, сновя между къщата и работата, но то така и в двете изоставам.
Надявам се да се включа пак.
Хубав ден!

# 293
  • Мнения: 6
Добро утро, дневничета!
Да започнем деня с нещо свежо и вкусно


На болните - бързо оздравяване! newsm51

На здравите - никакво разболяване  nono. Пийте повече чай с мед и лимон, повечко плодове + лимон. На всяко ядене лимон  newsm62

# 294
  • Мнения: 1 027
petinka_vd Hug какви вкусотии...
sissleyy Hug, да, знам за плодовете, че са забранени в 1-ва и 2-ра, но миналата година, като дюканствах си я спазвах и мн ми липсваха плодовете, ама много...та затова сега съм на измислена 2-ра фаза+плод Simple Smile
Шоки Hug, да ти кажа, нямам какво да ям на работа...и ако не съм си наготвила отвкъщи, си купувам някое филе или нещо от магазина,ама....не е същото. Другият месец, като съм си вкъщи, ще си готвя и няма да пропускам хранене
Днес: закуска- пшенични трици с 4-5 лъжици кис.мляко (нямах време за повече сутринта Simple Smile ), късна закуска-грейпфрут. За обяд си купих, пилешко жарено филе, ескуиза и краставички. За после не съм мислила, но наистина не трябва да се оставям да пригладнявам, защото ми минават грешни мисли в главата...
Лидето, Боби, little_mermaid, baby@girl, игуанка, дабъл хот и всички дневничета Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Heart Eyes
 Хубав ден!

# 295
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен,
Режимна, днес белтъчен ден (обяд риба консерва)!!! В килограмите без промяна...
Гушкам ви,,,

П.П. Нещо настроението ми хич го няма Confused Cry

# 296
  • Мнения: 1 027
за оправяне на настроението http://www.youtube.com/watch?v=TXp49l20Axc  hahaha

# 297
# 298
  • София
  • Мнения: 1 950
Joy Joy Joy

днес , макар и да не бях на линия, съм  режимна - по план ми е въглехидратен ден и обяда ми беше грах, а закуската портокал, до довечера ми се полага по още веднъж от същото  Laughing

Много  Hug Hug Hugна всички, сигурно чак утре ще мога да съм пак с вас, но обещавам да слушкам и да не папкам забранени неща Mr. Green

# 299
  • Мнения: 1 254
привет момичета!
Днес ми е режимен ден /за сега пу-пу/. Чета ви, но няма кой знае какво за писане.
Отдала съм се на дълбоки размисли с какво да се занимавам от тук нататък Thinking
Спортът го оставям за другата седмица като детето тръгне на ясла. Я ми дайте малко мотивация. Вие тренирате ли, аа? Лиде, Жени, Чоки?!?

Общи условия

Активация на акаунт