Проблем с ходенето до тоалетна...

  • 20 509
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 494
И аз бях така през почти цялата бременност. Какви ли не билки и боклуци не пих, но истината е, че нищо не ми помогна. Оправих се като родих.

# 61
  • Мнения: 4 111
И аз имах такива проблеми, но и храната ми допринасяше за тях. Големи мъки имаше. Дуфалак по едно време пих.

# 62
  • Мнения: 9 776
... Все пак положението сега е доста по-добро - през 1 - 2 дни.
... явно си е до организъм...

1-2 дни си е много добро постижение Peace. Пък и ти сама си стигнала до извод. Мисля, че няма за какво да се тревожиш. И само да допълня нещо. Понеже беше написано нещо от сорта, че малкото движения водят до тези проблеми - еми моята бременност беше най-мързеливият период в живота ми досега. Спрях работа, ограничих разходките до минимум, защото лятото бяха адски жеги и по цял ден висях във форума. Резултат: +10кг, редовно изхождане, че даже и нощем съм ставала. Сега се сещам, че не ядях изобщо сладко. Да не би да хапваш повечко? Общо взето си е до организъм, както си писала Peace. Лека бременност!

# 63
  • Мнения: 94
На мен ми помагаха разхлабителните на Д-р Тошков.

# 64
  • Пазарджик
  • Мнения: 131
Сутрин на гладно една чаена чаша топла вода с една чаена лъжичка мед Peace. От два три дни го пия и нямам вече проблеми със стомаха. След това закусвам данон активия с едно киви. Hug

# 65
  • велико търново
  • Мнения: 139
Искам да ви попитам и аз нещо момичета. Аз пък съм много притеснена, от време на време ходя черно до тоалетна. Взимам витамини супле маман и в тях има 20 мг. желязо. По принцип се оцветява от желязото но това ми се вижда малка доза за да има такъв ефект. Пия също и магнерот.

# 66
  • Мнения: 1 817
Искам да ви попитам и аз нещо момичета. Аз пък съм много притеснена, от време на време ходя черно до тоалетна. Взимам витамини супле маман и в тях има 20 мг. желязо. По принцип се оцветява от желязото но това ми се вижда малка доза за да има такъв ефект. Пия също и магнерот.

Със сигурност е от медикаментите. И аз бях така.

# 67
  • велико търново
  • Мнения: 139
аз звъннах на личната и утре ще ми пусне проба за всеки случай. каза и тя че най-вероятно е от желязото но за мое спокойствие

# 68
  • Мнения: 253
Аз до 3месец бях така/но преди да забременея си имах проблеми-не съм ходила и по 7дена даже/но после се оправих.Незнам за напред как ще е но Mr. Green

# 69
  • Мнения: 316
Редовно ядях Активиа, пиех много течности и се хранех с храни богати на целулоза. Така избегнах тези проблеми.

# 70
  • Мнения: 202
Искам да ви попитам и аз нещо момичета. Аз пък съм много притеснена, от време на време ходя черно до тоалетна. Взимам витамини супле маман и в тях има 20 мг. желязо. По принцип се оцветява от желязото но това ми се вижда малка доза за да има такъв ефект. Пия също и магнерот.
От желязото е,не се притеснявай.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Редовно си хапвах Активия, а също така наблягах на плодовете и зеленчуците. Пиех често чай с малко мед. Така контролирах положението. Wink

# 72
  • Мнения: 790
Сушени сливи и кайсии, овесени ядки, сладко от рози, прясно мляко, зелев сок. Ох, имаше още варианти ама  smile3538

Общи условия

Активация на акаунт