Детски смях и слънчеви успехи през новата седмица 25-31.07.

  • 7 867
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
вместо да ни спират водата...да вземат да ни спират нета профилактично...Simple Smile))
така де...."санитарен полуден без нет...Simple Smile"

# 16
  • Мнения: 3 743
вместо да ни спират водата...да вземат да ни спират нета профилактично...Simple Smile))
така де...."санитарен полуден без нет...Simple Smile"
smile3521...ммммм да...права си smile3503.

# 17
  • Мнения: 3 743
...
Та разбрах, че ви липсвам и ей ме на- върнах се  Hug
...

Ами да  Wink  ти и Искрица много ни липсвахте  bouquet

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
..............................

Към пловдивските мами - Ако искате да спретнем една срещичка тази седмица, защото в петък заминаваме за моренцето с Пецата и ще се върнем чаааак към 20-ти август Simple Smile

  Само кажете ден и час и сме там с Бубката  Mr. Green  Ако са жеги, да е пак към 17ч., а?

# 19
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
вместо да ни спират водата...да вземат да ни спират нета профилактично...Simple Smile))
така де...."санитарен полуден без нет...Simple Smile"

Ще ми спрат нета - ама нали ще ги уволня половината Laughing
И без това все на моя компютър и все с моя юзър правят тестове Grinning

а за водата е ужасно, ако можех и нея да си я пусна по кабела, щях да сум много доволна, вместо това си купихме нещо, наречено приоточен бойлер, заради който не се затваря вратата на банята и не стига че сега си имаме топли каки, ами се къпем и на студено.
Ама карай, така е по-весело.
Поне минаха изпитите. Записах Миряна в 81 СОУ в Младост и сега мога спокойно да се върна дъждовното ежедневие с клиентите, които нямат нет Grinning

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
аз се чудя дали да не дам началото на форум "бг-бабба" с темата
"момичета, ако знаете как ме наболява така отдавна контузената ми китка, като мия чинии със студена вода......"

# 21
  • Мнения: 3 743
 
...
а за водата е ужасно, ако можех и нея да си я пусна по кабела, щях да сум много доволна, вместо това си купихме нещо, наречено приоточен бойлер, заради който не се затваря вратата на банята и не стига че сега си имаме топли каки, ами се къпем и на студено.

Не знам при вас как е, но тази година профилактиката ни продължи само 1 седмица - спряха ни я на 14 трябваше да я пуснат на 3 август, а от 4-5 дни си имаме вече топла вода   newsm44

# 22
  • Мнения: 2 567
...
а за водата е ужасно, ако можех и нея да си я пусна по кабела, щях да сум много доволна, вместо това си купихме нещо, наречено приоточен бойлер, заради който не се затваря вратата на банята и не стига че сега си имаме топли каки, ами се къпем и на студено.

Не знам при вас как е, но тази година профилактиката ни продължи само 1 седмица - спряха ни я на 14 трябваше да я пуснат на 3 август, а от 4-5 дни си имаме вече топла вода   newsm44


Мале в кой район сте?! Щото на нас на 12 вечерта я спряха и все още си нямаме та вече едвам издържам. Уж в сряда да ни я пуснат , въпреки че аз за утре се надявах като с един ден по рано ни я спряха ама се оказва , че утре и студена няма да имаме та топла въобще и да не очаквам.

# 23
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
хм Thinking
Кога ли ще ни спрат нашата вода...

# 24
  • Мнения: 3 743

Мале в кой район сте?! Щото на нас на 12 вечерта я спряха и все още си нямаме та вече едвам издържам. Уж в сряда да ни я пуснат , въпреки че аз за утре се надявах като с един ден по рано ни я спряха ама се оказва , че утре и студена няма да имаме та топла въобще и да не очаквам.


В Гео Млев

# 25
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
аз се чудя дали да не дам началото на форум "бг-бабба" с темата
"момичета, ако знаете как ме наболява така отдавна контузената ми китка, като мия чинии със студена вода......"

И аз съм за бг-бабба... Болят ме старите кокали от носене нна Насковеца, който не иска да ходи в същата посока, в която се нося аз...
Предстои ни спирането на топлата вода...
Живот ли е, да го опишеш???

# 26
  • Мнения: 2 567
хм Thinking
Кога ли ще ни спрат нашата вода...


Погледни на сайта на Топлофикация. Там е дадено по райони от кога до кога.

# 27
  • Мнения: 2 567

Блазе ви. Ние сме в Люлин и друг път по една седмица е била профилактиката ама сега като за сбогом ни натресоха две седмици и то точно преди тръгването ни , че допълнително да се изнервям  Close

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ей, ми то било гот да си на бойлер   Crazy 
 
  Лети, в Люлин 1 я пуснаха още в неделя топлата вода. Използвам да ти пожелая лек път, бърза адаптация и само хубави преживявания в новия дом!

  Реза, пишете ме и мен в бабешкия форум  Confused от няколко месеца не мога да си сгъвам и разгъвам нормално дясната ръка. По два пъти на ден качвам и слизам по стълбите с детето в едната, а количката в другата ръка. А за кръста и гърба хич няма да почвам да разправям...

  Мире, като решиш кога е удобно за срещата, ако ме няма във форума, цъкни едно смс - че. Пък аз ще имам грижата да се обадя на Любознателна. Вени не ми се вярва да излезе с новородената гопожица. Така че ти кажи, че си с най - малко детенце.

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  http://www.pedsurg.net - във форумите на този сайт, съветват детските хирурзи от Пирогов. Всъщност, сайта е съвсем, съвсем нов, както и форумът, те са си и модератори, в главната роля е познатият ни д-р Оги.
  Линка го пуснах и в "Библиотекатата", но го копвам и тук, за да го видят повече хора, защото има много полезни неща.

Последна редакция: пн, 25 юли 2005, 23:12 от bim_bam

Общи условия

Активация на акаунт