Детски смях и слънчеви успехи през новата седмица 25-31.07.

  • 7 879
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 567
  Ей, ми то било гот да си на бойлер   Crazy 
 
  Лети, в Люлин 1 я пуснаха още в неделя топлата вода. Използвам да ти пожелая лек път, бърза адаптация и само хубави преживявания в новия дом!


Ох аз как се зарадвах като прочетох това за водата и рекох на мъжа ми да иде да я пусне да се поизточи пък може да тръгне ....ама не. Държа я 15 минути и нищо  Cry

# 31
  • Мнения: 3 698
Бим бам, честито ви християнче, все напред да върви, обградена от много любов и щастие и само хубави неща да й се случват!
Бебиради, бравоооооооооооо за ходещите крачета, много да тичат и здраво да стъпват, да се радва мама и да ги целува мноого и двете крачета и детето Heart Eyes
Мира, новините са страхотни, браво миличка, сега се успокой и се радвай на съкровището  Hug
Йосариан, добре дошла  Hug  bouquet Heart Eyes
 hahaha
Ще ми спрат нета - ама нали ще ги уволня половината Laughing
И без това все на моя компютър и все с моя юзър правят тестове Grinning
   Joy rotfImao rotfImbo Joy
 Еееееееееех, посмях се отсърце   bouquet
И да не ме пропуснете в бабешкия форум, че като си вдигна дясната ръка до едно положение и  cry само дотам, по-нагоре-тц, болииииииииии, а Лора е само 4кг., като стане повече сигурно ще ми мине, а?  Grinning
Чао от мен, вода и тука няма, не са ни пропуснали, поливаме се като цветята, да пораснем големиии  Angry , хайде до после, поздрави на всички  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 4 414
ха така! а нас в Слатина - кучета ни яли! ейййййй, няма справедливост в тоз жУвот, ей! Wink

Честити ходещи крачка на Ради - все напред да тича,  да пропуска неравностите и да прескача дупките!
Добре дошла, Йосариян! Без вас с Искрица сме като сирачета Cry

# 33
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ха да не се оплакваме  Laughing, аз вече спя с Космодиск  Confused (ма не помага). Дископатия, ишиас и тендовагенит - ужас! Мажа, клепам и пия илачи и пак влача Яни и количка по стълби, трамваи и прочие. А той юнакът е и едричък, сигурно е минал вече 12кг и как тежииии... Добре, че спряха проклетите дъждове, че от тях още по-зле ставаше  Confused ...
И искааам вече топла водааааа  smile3514

# 34
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Майчета от Пловдив, хаде на срещааааааааааа!Четвъртък, в 17.30ч. пак на фонтана пред общината. За сега аз и Любознателна сме там!

# 35
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
а така...да регистрираме първото паданена Диана от леглото...
как се озова на пода немога а си обясня още, но е факт...Simple Smile
поздравява ви с по едно "БРРРРРР"

мен ме мъчат едни терзания...едни мисли...но довечера ще пиша, че сега няма време;)))

# 36
  • Мнения: 1 250
ха така! а нас в Слатина - кучета ни яли! ейййййй, няма справедливост в тоз жУвот, ей! Wink
...


Абе ще ме светнете ли кое е Слатина и кое - Гео Милев.

Аз като прочетох в и-нет, че пуснали водата в Гео Милев пощръклях от радост. Ама в къщи - нъц.
Живея до Компютър 2000, при колелото на рейсовете. Това кой район е?

# 37
  • Мнения: 4 414
Живея до Компютър 2000, при колелото на рейсовете. Това кой район е?
това е Слатина:(
ние сме до 109 училище - на другия край...по принцип се водим квартал Христо Смирненски, но никой освен общината не го знае - всички ни знаят като Слатина...
брех, гледай ти колко близо сме живеели, а чакаме среща да си организираме някъде по София Grinning

# 38
  • Мнения: 1 520
Хей, dete viara и agneshka, това е и моя квартал. Аз сега не живея там, но малкия всяка събота и неделя го водя при баба и дядо да пребивава. И аз си постоявам там по-малко тогава. Ако искате можем да се чуем и да се видим. Аз живея точно по средата - в 47 блок, с пощата. Ще ви пратя на лични телефона си и някоя събота и неделя ако искате звъннете. С удоволствие ще пия с вас и дечицата по едно кафе. Поздрави. Grinning

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Дени, ще гледам да съм на линия за срещата. Ние май ще пътуваме четвъртък срещу петък през нощта, но това не пречи Wink

# 40
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Да се похваля и аз
Миряна я приеха да учи полиграфия, вчера ми се обадиха в 18:30 да ме питат дали се отказваме, а аз дори не знаех, че е приета. Утре ще се борим да и прехвърля документите от едното училище в другото Grinning

# 41
  • Мнения: 3 743
Аз живея зад новата аптека на Ремедиум- при двете пицарии. Така, че ако спретвате някоя срещичка-свиркайте  bouquet

Нина, честито на Миряна-представям си какви са вълнения и радости-ще видим и ние след някоя друга година  Wink

# 42
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
EEE браво на Миряна. Желая и много успехи в новото поприще:)

# 43
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
nnnnina честито, това е хубава специалност  Simple Smile
Reza, остави настрана угризенията, рано или късно почти всички мъничета тупват от леглото, вече мама ще е нащрек, а бебето в кошарката за по-сигурно  Wink (нали всичко е o.k. ?)
А нас ни излъгаха, че ще пуснат водата днес, по-рано, като станах точих, точих и пак няма  Sad, сега ще топля тенджери отново, аман...

# 44
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ееей:) Браво на Миряна:) ще ставаме колежки:))))
Не...угризенията не са заради падането......

Работата е следната.
Една съседка...ни предложи да гледа Даиана докато сме на море. От една страна ние да си починем...от друга стана...да и спестим неудобствата по пътуването, жегата и спането на палатка....това последното не е неудобство, де...може би сутрин..когато става по-топло ще и е гадно:(
Аз в първиа момент бях много ентусиазирана...и с всеки изминал все по-трудно си представям как ще я оставя за толкова време!!!
Жената много добре се оправя с деца. Тя е детска учителка от 25 години...оставяли сме и Елина няколко  пъти, за да отидем на кино...и много се обичат:) Каза, че не се притеснява от гърчовете...само да и кажем какво се прави....

ох............това ми е грижата..........
Нинааааа.....кажи ми пак това, което ми каза...Simple Smile)
направо незнам какво да правя....................

Общи условия

Активация на акаунт