Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Привет, дами! Heart Eyes

Ники,
винаги, когато пишеш за Алекс ми се свива под лъжичката. Да е жива и здрава и скоро да се прибере у дома! Praynig Heart Eyes
Дени,
благодаря за пожеланията! Hug
Силни молитви за Зюмбюлче! Praynig
Маринексче,
съдомиялната е чудо на природата! Mr. Green Не мога без нея вече. Да си изберете добра помощница и със здраве да си я ползвате! Wink
Майче,
благодарско за кафето! Hug
Минди,
стиснати палци от мен! Praynig
Доре,
аз проблема с килцата го решавам кардинално. След нова година ще си купим кростренажор. Велото нещо ни писна и ще го сменим набързо. На мен ми останаха 2 кг до заветните 51. Трудно е, но след нова година ще ги сваля. Peace
Цецито,
дръж се още няколко дни! Heart Eyes
Розичкеее, Heart Eyes
що си ме изтипосала така! Shocked Аз кънки не карам! Crossing Arms
Шайни,
да пазиш леглото и да почиваш повече! Всичко е наред, нали? Hug
Гея,
надявам се всичко да е наред пир теб! Малко остана.... Praynig Hug

Татко се прибра и аз съм на седмото небе! Party Хубаво е, когато семейството се събере! Grinning

Прекрасен и слънчев ден на всички!  bouquet

# 16
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Денива, хубава темичка Hug

Майче, благодарско за кафето   bouquet

Стиснати палци за Минди  Peace

Гушки за всички  Hug Hug

Тази седмица е най-хубавата, Коледната седмица, затова пожелавам на всички да е изпълнена с положителни емоции, щастие, сбъдване на мечти,  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 3 246
добър ден и от ме Hug
Денива страхотна темичка, пък и със сигурност ще ни донесе късмет,   Hug
Хоупче, какво си решила бе душа да изчезнеш съвсем ли накъде повече ще слабееш Hug много е хубаво когато  всички се съберат в къщи
Майче ще пийна от кафенцето, че нещо не мога да се събудя  Hug
Шайни Hug
Ники радвам се когато пишеш така за Алекс, дано много скоро всички тези притеснения са само спомен и Алекс расте здраво и щастливо момиченце Peace Hug
слънчева и усмихната седмица ви пожелавам

# 18
  • Мнения: 491
  Здравейте и от мен, честита ви нова темичка, ох как се моля за един такъв подарък.
Мая благодаря за хубавото кафе, Хоуп браво за спортният хъс и воля, Минди стискам палците за теб, Ники ще чакаме новини за Алекс.
При мен утре ще е пункцията, беше ми удължена стимулацията, но въпреки това се очакват съвсем малко яйцеклетки, благодаря ви че ме мислите и подкрепяте Hug 
Маринекс Hug, Ели Hug, Дора Hug, Шайни Hug, Гея Hug, Денива Hug, РозичкеHug
и всички, които не съм споменала поименно Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 3 246
Zumbul  миличка стискам палци утре всичко да е ок Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 1 062

Хоуп, ще се научиш....и песни ще пееш  Joy Heart Eyes

Зюмбюлче, стискам палци за утре....и за трансфера.....и за след това  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 768
А днес няма ли да похапнем нещичко  Rolling Eyes Embarassed много ми е гладно и само за това си мисля

# 22
  • Мнения: 398
Зюмбюлче. много силно стиснати палци и от мен за утре!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug
Хоупче, какво правиш ти с килограмите, момиче? Браво на волята ти!  Heart Eyes
Маринексче,аз да си призная нещо - вкъщи си имам съдомиялна, ама често казано, изобщо не я ползвам..., като сме си двама сами иимам няколко чинийки ..пък и съм си свикнала на ръка да ги мия  Embarassed Основно мъжо я ползва навремена  Mr. Green  Ох, абе то аз съм си малко демоде в нововъведенията  ooooh!
Ето, дори и не зная откъде ги вадите тия хубави картинки с поздравленията и кафето (не ми се смейте  Laughing), че и тортичка даже ни е сервирала Майчето. Аз напоследък ми се е отворил повечко апетит, че все викам на мъжо : утре само плодове ще е , а той ми се смее, че като отворя очи и забравям за плодовете  Embarassed Laughing А и Black_rose такава весела картичка ни е подарила.  Hug
 Момичета, дайте ми линк за такива хубави картинки. Ех , и аз можеше да ви "почерпя" пък със следобедно кайвенце, ама кат' не зная как  newsm78 Embarassed
Ники, много ме развълнува като описваш как е заспинкала малката ни рожбичка Алекс- така е, детенцето се бори съвсем скоро да е при мама и тате и все да им стиска пръстчетата и да им гука следичко. Дано, Боже, скоро си е вкъщи!  Praynig Hug
Ели, Шайни, Розичке , Гея, Дора, кали7 и на всички  Hug Hug Hug  и от мен!

Тези хубави коледни празници така ми вдигат настроението. Simple Smile Ама тази година ще си я караме май само вкъщи - аз основно ще пазя леглото, мъжо ще ми шета повечето той - сега прави по-първи стъпки в готвенето, че се учим  Mr. Green
А вие, момичета, какво сте си запланували за празниците?  Hug  newsm68

Ох, сега видях и баничката-тиквеник на Маринексчето..., ей, момичета, що така нямате милост към нас  Heart Eyes Mr. Green Ама толкова е вкусна  и е здравословна- с тиква  Hug

# 23
  • Мнения: 3 246
Денива, тъккмо е време да ползваш съдомиялната,че трябва да си почиваш повечко Wink  Hug
аз ще пусна кафето вместо теб
Маринексче, тиквеника ми е любим десерт, направо лигите ми потекоха Hug

# 24
  • Мнения: 1 062
Денива, лежи и си почивай  Hug Сега ти е времето.
Моят мъж след две Икси-та и една лежаща бременност, сега е спец.
Всичко готви и прави, и много се радва като види как добре се справя  Party Flutter

Ако някой не си е купил елха, сега е момента  Joy
Със снежните топки бизнеса не потръгна......да видим с елхите  Party Mr. Green
Цена по договаряне, склонна съм на промоции  hahaha

# 25
  • Мнения: 3 294
Момичета , благодаря ви за палците , всичко е наред в бебето , вече е голямо цели 17 см . И за втори път ни казаха че е момченце  Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 768
Браво Минди , Hug Честити сини гащи !

# 27
  • Мнения: 1 062
Поредна хубава новина  Party
Честито, Минди !
Браво на порастналия момък  Hug

# 28
  • Мнения: 290
Привет момичета  Hug
айде и аз да се цопна в новата темичка  Laughing
с тая нова работа направо не ми остава време да надзърна тук,но надявам се, че има само от най-хубавите новини
чакам с нетърпение празниците да се наспя и да си почина
целувки,отлитам на "работния фронт" в къщи  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 398
Чудесна новина, Минди! Все така да расте и хубавее момъка и след две-три годинки и едни розови гащи да си имате!  Hug
Момичета, ама аз наистина искам да се науча да пращам такива картинки! Откъде ги пускате, кажете ми, дееее?  Heart Eyes Embarassed Hug

Общи условия

Активация на акаунт