Отговори
# 225
  • Мнения: 132
Е, момичета, срамота е вече...
Няма ли кой да каже едно добро утро  Mr. Green?

Ето виртуално кафенце с пожелания за един много хубав ден  Wink

# 226
  • София
  • Мнения: 388
Добро утро! Къде се загубихте всички ????????????? Голямо празнуване му ударихте!!!

Съжалявам за огромната снимка,вземам си бележка  Embarassed.

Моята бебка от 3-4 дни е много кисела,май ни мъчат зъбките или поне аз така си мисля. И покрай това захранване акането ни се обърка- веднъж ака по мъничко , после пуска такава бомба, че никой памперс не би я издържал.Онзи ден например трябваше да я изкъпем на чешмата по никое време- беше омазана отзад до вратлето (без да преувеличавам). Вчера- по същия начин, само че до едната подмишница  Shocked. И го върши тихомълком, докато усетиш, че е наакана, вече си го доразмазал  Mr. Green!

# 227
  • София
  • Мнения: 391
Ами добро утро тогава Simple Smile Hug То вече добър ден, де Grinning

Тъкмо се чудя дали да излизам днес с количката, че в този сняг не знам как ще си проправям път... А имам да свърша някои работи. Вие ще излизате ли?

# 228
Срамота я  Crossing Arms никой няма два реда да драсне, скучно ми е вече и от няма и какво се разрових в другите теми и взех че отидох на диети, и ето ме от днес съм с Дюкан вижте само какво направихте  Crazy ще взема да отслабна и после вие сте виновни  #Cussing out  Mr. Green

Ето ви едно гадно диетично кафе без захар и сметана ( и на вас да ви е гадно малко)  Whistling  Mr. Green


 FoxMamma  и при нас е същото чак тази сутрин спря да вали, хем красота хем студ  cold
blue само да бяхме здрави хич нямаше да се замисля за излизане, само незнам с количката как ще е не съм пробвала още....гледам продават ски за колички  Joy  Thinking

Аиде приятен ден болните като нас да оздравяват а здравите да се пазят   bouquet

# 229
  • Мнения: 21
благодаря на всички за съветите - вече сме по-добре и двамата.
ЧНГ и от мен с пожелание за една по-лека и спорна  година - повече сън за майките и по-малко плач за бебчовците.
Цвета, и ние сме ужааааааааааасно кисели от 3-4 дни, а първите ни две зъбчета изриснаха точно след вашите - така че явно е това. Зъбоникнене. ние още не можем да седим сами, но за сметка на това усвоихме рев с ръмжене и такива писъци, че скоро ще напукаме и прозорците!

# 230
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас Вики тази сутрин се събуди с понадуто оче незнам дали има нещо притеснително  newsm78 преди малко заспа и се надявам като се събуди  да е спаднало .


 cveta3 - браво на вас Вики също си хапваше така но от няколко дни отказва пюретата особенно домашните а преди само тях ядеше . И докато се наядем минава по 1ч. и изхвърлям по 1-2бурканчета докато уцелим какво ще се яде  Crazy.

Gali80 честита месечинка и дано с очето всичко да мине бързо и безпроблемно.

*blue - ние щи излезнем навън но сигурно само пред къщи по улиците ще е сложно придвижването с количка . Успех. Peace

ALISA_  и аз си изпих вече същото гадно Дюканово кафе но няма как после ще сме хубави пък за лятото Joy

Вики също върши работа от време навреме в гърнето . Купих от тези хомеопатичните хапченца дорми и дентокинд и мисля че действат добре откакто ги давам спим малко по добре /пу пу/ Praynig Иначе и Вики седи стабилно на дупето , ходи с проходилката и вече се завърта настрани така май и е по удобно да спи . Е това е май за сега от нас Хубав ден на всички  Hug


# 231
  • Мнения: 12
  Добро утро на всички Simple Smile!!
Моя бебо си има вече едно зъбче,Значи температурките са били наистина от зъбчето..така че се въоражете с търпение,които чакате първото зъбче.Вики нямаше и апетит и се събуждаше честичко през нощта,ама сега сме добре горе -долу .
Относно менюто- ядем попарка сутрин,и реших да му взема плодово мляко ,ама така го харесва с удоволствие го яде.
Като слушам как се справя Йо Йо с горнето,се замислям да слагам и моя Вики вече.  Grinning
Cveta3 и ние сме така,започвам да се чудя от памперсите ли е или моя яде много,че толкова често има изненади в панталонките Rolling Eyes

# 232
  • София
  • Мнения: 388
petiu6a не е от памперсите, а от количеството. Преди да почне да си хапва пюре (а тя яде само по десетина лъжички максимум) количеството ако беше равномерно разпределено на три памперса, а сега на единия е малко, а втория просто прелива отвсякъде  Embarassed.

Забравих да ви кажа: вчера излизахме с количката , е , няма такова приключение  #Shocked, ако някой иска да направи мускули набързо, може да пробва. Ни напред, ни назад върви. Днес съм решила да излизам с кенгурото. А отгоре на всичко моята маймунка денем спи много малко (току що дръпна един 5-минутен сън  smile3511) , а като я изведа навън- спи. Да, ама аз да не съм фадрома!А в кенгурото трябва да и подпирам главата като заспи!

# 233
  • Мнения: 12
  Това е положението..cveta, ама наистина ме разсмя.. LaughingА на мен хич не ми се мисли за излизане...

# 234
  • Мнения: 92
Хайде добър ден и от нас...  food010

mishlence_333 мерси за кафенцето, както и на _ALISA_, е аз още не съм се върнала към този навик със сутрешното кафе, но все пак благодаря ви.  Hug

cveta3 Сега като се замисля и на Веселка в началото като започнахе с пюретата памперса и идваще малък, голямо омазване беше  Laughing

rozi_ozi пищи като се събуди бебка да кажеш минало ли е подутото ... Peace

А що се отнася до Дюкан...ох и аз ще трябва да се "запозная" с него по отблизо, ама съм решила пролетта да е , че да видим.... ooooh!

Хайде хубав и усмихнат снежен ден на всички желая....  bouquet

# 235
  • Мнения: 11
 FoxMamma - да спаднало е съвсем лекичко се забелязва подутина на клепача но дано и тя спадне .

# 236
  • Мнения: 510
Добър ден и честита нова година!
Бъдете живи и здрави и мноого щастливи!
 
 Ние си изкарахме едно новогодишно приключение..На 31 пътувахме до дълбоката провинция и имахме леко ПТП, та се наложи да дойде платформа да ни вдигне возилото,че не вървеше като нормалните...Добре, че се разминахме с големия снаг!Та незнам най-хубавата Нова Година ли беше,ама ни излезе доста солена.Но нищо, важното е здраве да е! Wink

 Моя дребосък не ще да се захранва Rolling Eyes Мръщи се и на зеленчуци и на плодове и ми блъска ръката,но пак ...здраве да е! Ще се научим полека- лека..Не съм забелязала да пуска големи бомби още,ама то сигурно защото още не е проял добре Laughing Само физиономии ми прави и се мръщи и накрая го избива на рев..сигурно си мисли,че ще му се размине цокито Rolling Eyes
 От 2 дни не сме излизали,че в тоя сняг не съм ентусиаст да бутам количка,а за кенгуро много тежи вече. А аз още не съм си оправила кръста напълно, ама то и как да стане като Лъчезар сега е на вълна"Подхвърляйте ме, искам да подскачам!" Здобихме се е 1 стар паяк и там си подскача и жътка...Става все по-палав и не седи вече много-много на 1 място...
 Те така при нас....

# 237
  • Мнения: 92
 rozi_ozi браво радвам се smile3501

Rositsaio екшън,а ....  Shocked

# 238
  • Мнения: 233
За много години!  Mr. Green

мишленце, страхотно аватарче Wink

Ааууу, в Бургас много готин сняг бе! Аз живях само една година там и уцелих зимата с големия сняг, за който казаха, че от 50 год не е имало такъв. Беше 2001/2002, ако не се лъжа, че то ехееее кога беше Simple Smile

За зъбките пробвайте Осанит, хомеопатични са. Освен, че облегчават болката (или сърбежа) във венците, действат и малко приспивателно. Поне аз това забелязах. Мойта щерка винаги заспиваше след като й давах драженцата. Simple Smile От 1 мес, не съм й ги давала обаче, щото не е мрънкала от зъбките. Явно има застой. И по-добре. Simple Smile

Гали, пиши как е минала процедурата с оченцето.  Hug

цвета3, то голямо мазало с тези акита бе.  Joy

роси, а какви зеленчуци си пробвала? Морков или тиква предлагала ли си? Че те нали са по-вкусни. Картофите самостоятелно на пюре са отврат  Sick Иначе, аз обичам страшно много картофи. Ама нали за дечковците трябва без сол и подправки...
Много кофти с това ПТП, важното е, че сте живи и здрави!

# 239
  • Мнения: 510

 Ох, Beauty , най- много на тиква и морков се мръщи! Ама се мръщи е много леко казано Blush Дави се, повдига му се ...все едно ще се задуши или повърне. Иначе картоф уж прие добре първоначално,но сега и на него се сърди. Та давам оризова каша на Милупа,като и добавям по 1-2 лъжички някакво плодово пюре...ако мине номера изяжда по 30-40г в най-добрия случай Rolling Eyes Чисто плодово пробвах круша,но най-много да му пробутам 2 лъж. след цяло цирково представление от моя страна Crazy То не са магарии, не са песни..на края за 2 лъж. и той и аз сме за пране Laughing

Общи условия

Активация на акаунт