Отговори
# 240
  • Мнения: 92
да ви питам някоя от вас има ли бънджи, аз примерно гледам сега това , на добра цена е, но се чудя как точно се монтира ...  newsm78 та ако има някой да сподели...

# 241
  • Мнения: 11
 FoxMamma - аз имах бънджи за каката монтира се с една голяма щипка на касата на вратата аз го монтирах на двора на една тръба на лозето /на скелето/ понеже Диди прохождаше лятото а сега незнам дали ще мога да го сложа на касата дали ще издържи  newsm78 . Иначе с коланите се регулира дължината .

# 242
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 070
Уф, преди малко се прибрахме от вън, ама то не е за хора бе  ooooh! Сняг,киша, коли...И всички те гледат така  Shocked Добре че не бях сама, а с още 2 мами и мъжа ми беше донякъде с нас, а после отиде на работа...
Иначе новото при нас е, че от вчера сме с проходилката, ама само седи в нея и се хили, въобще не му идва на ума да тръгне, добре че го побутнахме малко, та направи 1 крачка.
Гадните зъби здраво го мъчат, ама още няма нищо.Направо ми дойде до гуша...Рев,температура, поне спи, но след като го намажа с 1 гелче - Дентинокс- много му помага...
Хайде хубав ден от мен и Станислав  Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 92
rozi_ozi хм значи не е много удачно за сега, трябва да държа отворено а пък то в тоя зихир, че и климатици работят. Еми....май ще го оставим за второто... Blush 

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 83
ЗА много години момичета!

Фоксмамма ние имаме ето това бънджи,голяма мания е за Иво  http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3051...дори на този етап смятам да отложа проходилката за неопределено време- нещо не ми се нрави да ходи и да пипа навсякъде на този етап...
 #Crazy

# 245
  • Мнения: 3
Эдравеите момичета. HugЭа много години,и от мен.                                                                                                                                                         foxMamma,ние имаме същото банджи и малката много се кефи на него,но сега малко го е поэабравила,эащото в проходилката ни е по интересно,справя се добре с проходилката,направо не се спира.днеска бяхме на ДК,качила е само 300гр.и ве4е сме 7200,и67см явно ще сме дребни.                                                                                                                                                   Эа эахранването аэ го эапочнах малко по рано,эащото яде6е по много малко млеко и съм,эахранила с почти вси4ко но ядем само 2-3вида эеленчукови и 2-3 вида местни.От плодовите вси4ки ни харесват, а също и попарата ни се услажда.Mimcence,и аэ купих днеска гърне дано да се справим добре като Йойо.целувки на вси4ки бебоци Heart Eyes

# 246
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,

ние днес излизахме на разходка, ноо... с шейната. Беше много забавно и всички много ни се радваха - бебе на шейна и куче тичащо около тях Laughing. Laughing Иначе blue пробвах количката след Коледа на сняг и си вървеше, е на повечето места (май ни бяха еднакви)

Бънджи имаме и ние и Марти много му се кефи преди, сега обаче не Sad. Като всичко останало разбира се, сега като го сложа се опитва да ходи и се накланя много напред и имам чувството, че ще се обърне. Това пак се оказа поредната "скъпа" покупка, която ползвахме 2 месеца. Ама колко неща има да раздавам Wink. За това реших проходилка да не купувам Wink. Вчера сестра ми ми се накара как 7 месечното ми бебе има толкова много и скъпи играчки, а той не разбира и с пластмасово шише може да си играе Embarassed

За гърнето - много ми е смешно. Като сложа Марти и почва да се напъва и дори да не му се ака изкарва по някоя "цвъчка". Много смешно, май не им е рано на бебоците. Поне навик да се създаде.

Много диетуващи и аз все се каня да почна, ама още имам инерция от празниците. Дюканките да казват дали има ефект.

Хайде чао, че пак се разписах Embarassed



# 247
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Здравейте на всички завърнали се,ние постоянно наглеждахме темата,но не ни се пишеше,като няма никой. Heart Eyes
 Малко да се похвалим-Бобчо почна да яде като нормален човек-по 175мл. мляко или каша яде,не винаги но не мога да повярвам просто ,доскоро едва по 120 ядеше.
 Днес дори захранихме с месце- от селски петел кремсупичка направих с картофче и заедно ядохме двамата,той изяде няколко лъжички,но му хареса.
 А напоследък пие бананов шейк вместо каша,добре се приема./След като купих бананова каша Милупа,а в нея имало 0.3 %банан ,реших, че по-добре истински/.
 Росицайо, и Боян така прави с пюретата, днес опитах да му давам на 3-4л.пюре по една с вода и така яде,явно му идва лепкаво на глътката.

# 248
  • Мнения: 233
Роси, ама то верно цирк с вашето папане.  Laughing

орхид, браво на Боян, че вече си хапва добре детето!!! Дано продължава само така!

Аааа, за бънджито и аз вече съм мнооого навита. Време ни е, тъкмо ще заякне малко дребната. Иначе, за проходилка не знам дали ще се навия, като му дойде времето, ще мисля.

И с това гърне ме запалихте...   hahaha Утре още ще го извадя от килера.

Някой знае ли дали има проблем месото да се дава 3 последователни дни?  newsm78

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Честита нова година!
Е, orhid еми, че вие нямате стигане,  браво на малкото геройче. Hug Ние едва по 150мл. пием и то не винаги, а до скоро едва по 90.  Crazy
За това пьк вече сме ветерани в яденето на местни пюренца, досега само купешки/пуешко и заешко/. Утре започваме с домашните, за сьжаление не от домашно месото. Купих охладено пилешко филе и утре менюто ще бьде просо сьс спанак и пиле.   chef В тази врьзка искам да питам, какво беше месото, което е най-чисто? Мисля Били беше казвала за свинското, но от коя част?  newsm78 Знам, че е коментирано, но не можах да открия кьде.  Embarassed

Някой знае ли дали има проблем месото да се дава 3 последователни дни?  newsm78
зависи от количеството. В готовите п'рета то е 8%  т.е. около 15гр. и от това, което четох не е проблем да се дава дори всеки ден.  Peace Коки почти всеки ден яде месо.

# 250
  • Мнения: 5 713
Привет и от мен. Набързо...

Самимами, аз бях писала за месото, че свинското филе е най- чистото месо- няма ваксини и АБ там. Всичко се бие в бута. А при пилетата АБ са в бута, ваксините в гърдите. Това го знам от ветеринар.

Аз точно покрай празниците нямах никакво настроение, така се изморих с това преместване...Нито Коледна празнична вечеря имаше, нито меденки, сладки...Карахме на това, което сготвих за Бъдни вечер. Бяхме си сами, а на НГ с едно приятелско семейство тихо и скромно.

На Ясен съм му отложила захранването, защото не иска, а аз нямам намерение да го насилвам. Няма интерес, плюе. Като сложа пред него храна посяга към чиниите и лъжиците, за да блъска. Попретесних се да не взема да изпусна момента с въвеждането на твърдите храни, но прочетох това-онова, няма такава опасност. Simple Smile Отделно, че от 4-5 дена се появи една хрема; 2 пъти вдига Т, не висока-върти се около 37.4-37.7; кисел е; почна още по- лошо да спи; венците са адски подути, не дава да ги пипам; взех един мехлем да го мажа, бях много против, който облекчава за кратко време; днес се принудих да го нося вкъщи в слинга, само така мълчеше, даже заспа; има моменти, когато отказва и кърмене. Та и от тази гл.т. хич не ми е до захранване. Има време, цял живот това ще яде. Все още не седи стабилно, клатушка се като матрьошка. Иска ми се и аз да почна да го слагам на гърне, когато стане стабилен. Избутва се много смешно напред като го сложа по корем. Като цяло е много подвижен, но не седи, не се изправя, да стои на краченца от време на време му харесва.

За Коледа Маги има живо котенце-бебе на 2мес. Та сега и с нея се възпитаваме. Добре че мъжът ми има възможност да ми помага, иначе щях съвсем да каталясам.

Поздрави  Hug

# 251
  • Мнения: 5 713
Все пак на БГ пазара се предлагат каши от следните зърнени храни  Wink :

"Просо има на БиоБамбини, елда пак на тях и на Хип, Киноа съм намерила на една френска фирма - Babynat (може да се поръча и по нета)."

# 252
  • Бургас
  • Мнения: 83
Самимами свинкото се предлага след годинката май newsm78

И Иво е неспокоен - горните зъбчета го мъчат,а долните дори не разбрах как поникнаха #Crazy

# 253
  • Мнения: 5 713
Да, свинското по принцип е след годинка, но съм чела, че и преди нея го въвеждат късно захранващи с алергични деца.

# 254
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Вери, Sunny-bs,    bouquet
Значи ще си ядем натьпканото с какво ли не пилешко  Confused А защо чак след годинката, ако не е тльсто какво му е по различното от другите меса, че да не може?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт