Момче и червен цвят

  • 2 349
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Червеното е любимия ми цвят Simple Smile
Моето дете ще го обличам в ярки цветове и пак червено!

# 16
  • Мнения: 1 999
ДА!  newsm10 Много харесвам червения цвят и мисля, че и на мъжете (малки и големи) също им отива.
Винаги съм смятала, че червения свят е много секси и че отваря много човек.  smile3503
Не бих се поколебала ако имам син да го обличам с червени дрешки!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 123
ДА обличам го с червени дрехи, а също и с жълти - отиват му. Мразя тъмните цветове за дете. Единствено розово не съм му обличала Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 107
Да, защото му отива  Simple Smile
Иначе по принцип сме привърженици на синия цвят, но и без това сините дрешки преобладават  Wink

# 19
  • Мнения: 2 596
Да, вече му облякох една такава, ярко червена тениска - страшно му отива.  Simple Smile

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
С две ръце- ДА.
Много му отива и дори смятам че стои мъжкарско.
само розово не съм му обличала

# 21
  • Мнения: 1 938
Не, не бих го обличала в червено! Преди да родя всички си мислеха, че бебето ще е момиче и предварително му бяха накупили дрехи в червено, оранжево, розово и жълто  smile3514 smile3514 smile3514 Колко ли не се опитвах да ги убеждавам, че ще е момче newsm53 Напук си купувах сини дрехи, синьо одеало, сини шишета...И естествено като родих, го обличах в СИНЬО
Един-единствен път го облякох в оранжев гащеризон Една позната ни видя с количката и каза:
 - Ауууууууууу, какво хубаво момиченце си родила! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Мнения: 7 186
Че то червеното не е само момичешки цвят, какво му има... newsm78 Може би единствено розовото си остана по- дамски цвят, макар че напоследък някои негови нюанси навлязоха  и в мъжката мода Simple Smile.
А ако имам момченце бих го облякла в червено- много обичам този цвят.  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 657
Да,бих облякла малкия в 4ервено Grinning
Цяла зима го обли4ах в един 4ервен космонафт GrinningА и му отива Wink

# 24
  • Мнения: 6 472
Ми да, какъв е проблема Grinning Много ме кефи червеното, дори и за мъж Grinning

# 25
  • Мнения: 2 255
ДА
И двамата ми синове имат червени дрехи и определено много им отива този цвят.
Мисля, че червеното е супер цвят и не е само за момичета.

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 26
  • Мнения: 844
Не мога да разбера как може да се твърди, че червеното е момичешки цвят. Футболистите от ЦСКА да би да са педерасти? JoyХайде стига, аз си го обличам детенце във всички цветове с изключение на розово! Мразя тъмните тонове и не му слагам нищо такова. Напомнят ми на ученическите мантички и затова обличам и двете си деца в ярки цветове!

# 27
  • Мнения: 4 244
Толкова е хубав в червено, в лилаво или в оранжево
Бял с светла коса и зелени очи и от тия цветове как му грейват зелените очииииии!
И розово бих му облякла ама да е подходящо за мъж съчетание на десен и модел

# 28
  • Мнения: 7 837
Да.
Това, 4е е момче не означава, че гардероба му трябва да е в синята гама  Rolling Eyes Прекалено еднообразно е.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Естествено, че ДА!
Не виждам смисъл в подобна питанка обаче  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт