Момче и червен цвят

  • 2 351
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 489
Обличам сина си в червено.

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Да, бих...що за въпрос.

# 32
  • Мнения: 4 187
Твърдо Да! Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 596
Да, често го обличам в този цвят. Отива му. А и защо не?!

# 34
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
гласувах за последната възможност но всичко е относително и зависи от нюанса на цвета ,дали му отива и т.н.
P.S. ще видим кой е натделял Laughing

# 35
  • Мнения: 1 032
Много си харесвам синчето с червено и никога не ме е притеснявало да го обличам с този цвят.

# 36
  • Мнения: 4 629
Да обличам го в червено. И стаята му съм декорирала в червено и оранжево

# 37
  • Мнения: 6 390
Разбира се 4е ДА Grinning
Аз имам моми4енце / имаме пълно оранжеви, 4ервени, жълти , зелени , 4е дори и розови неща  Laughing Цветовете на дъгата са наши  Grinning но ако щете вярвайте / досега 4ужд 4овек не ме е питал на колко е моми4енцето  Rolling Eyes Вси4ки ни вземат за мом4енце / дори когато има и едноцветни розови неща на себе си  #Crazy
Мисля 4е за бебоци и малки хлапета няма граници в цветовата гама  Grinning
4е дори и на съпруга му вкарах любимия си цвят в гардероба му / мога да кажа 4е с удоволствие носи 4ервено и оранжаво ве4е  Grinning Joy

Дори интериора в нашият дом е комбинация от жълто и 4ервено / във  вси4ките стай, банята, кухнята / навсякаде

Аз имам най много 4ервено в гардероба си също  Joy Joy

# 38
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Нямам момченце (все още!  Wink), но, ако имам някой ден, бих му обличала червени дрешки с удоволствие.

# 39
  • Мнения: 5 577
Аз гласувах с ДА, чевреното - независимо от контраста, си е универсален цвят.

Свеки беше купила на дребчо ризка, с голяма яка, червена на бели точки  Shocked Shocked Shocked
Облякохме я няколко пъти в къщи...има и снимка  Embarassed

Е такова не бих облякла

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Много харесвам червения цвят, а освен това на Виктор страшно му отива. Обличам  го редовно в този цвят, и в други светли и приветливи с изключение на розово Sunglasses И сега го гледам - с червени панталонки Wink

# 41
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Само розови дрехи няма!
Гласувах с "Да"! Много му прилича. Сандалките са му червени!

# 42
  • Мнения: 272
Червеното според мен е страхотен цвят и е супер за момченца! Имаме един любим гащеризон, който е червен и страшшно много му отива на наш Алекс! Можете да ни видите ето тук:
http://www.neterra.net/~alex/Alex_Jr/050709/pages/35%20Vijte%20k … %20pokateril.html

# 43
  • Мнения: 3 200
Ами аз обличам синьо на дъщеричката без притеснения, бих облякла и червено на момче, какъв е проблема

# 44
  • Мнения: 229
Ми да, обличам го в червено ,има много такива тениски и блузки и много му отиват.
Само с розово не го обличам, въпреки че сега е модерно и за мъже Simple Smile - виждам много бледо розови ризки и тениски по магазините - и не са лоши  Grinning/ ама мъжа ми не ще да му купя Naughty Simple Smile Laughing/

Общи условия

Активация на акаунт