Коледа посреща ЮНСКА мама, радостта й става още по-голяма! Тема №15

  • 13 465
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 199
Мили момичета, много ви благодаря за прекрасните пожелания!!!
Съжалявам, че чак сега отговарям, но до този момент нямах възможност да седна на компютъра.

Искам и аз да ви пожелая една вълшебна Нова година! Както днес мама ми каза, през новата година ни предстои да разберем, че това което ще ни се случи, когато си гушнем бебчето е най-голямото щастие на света, което ще преобърне целият ни живот. Желая ви и цялата любов на света и щастието на сбъднатите мечти!!!  newsm51

# 256
  • На високо
  • Мнения: 824
Момичета, включвам се съвсем за малко, колкото да ви пожелая весело посрещане на Новата година!
Честит Рожден ден на greenlife ! Много, много щастие и едно прекрасно бебенце през юни !
И разбира се, добре дошли на новите мами   bouquet !
Аз съжалявам, че толкова рядко пиша, но поне ви чета редовно. Последният ми преглед беше ФМ при Марков на 15-ти, а при моята лекарка трябва да отида чак след 10.01. Сравнително добре се чувствам, но черногледото ми Аз все ме човърка отвътре. Последната ми грижа е, защо вече не усещам бебчо. Все пак ми е втора бременност. Предният път усетих малката някъде в 19 г.с. и пак ги имах тези терзания, но ...може пък да съм си дебелокожа  Mr. Green, надявам се все пак скоро да се похваля.
Иначе и ние ще си празнуваме само тримата в къщи. Дано 2009 е прекрасна за всички ни !

# 257
  • Мнения: 753
Greenlife, майка ти го е казала много хубаво. Сега с носталгия си спомням първото усещане - за първи път майка, сега ми предстои да усетя щастието от умножаването на майчината любов...

Момичета, ЧЕСТИТА НОВА 2009-ТА![/color]
ДА ВИ ДОНЕСЕ СПЛОТЕНИ СЕМЕЙСТВА, ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЧИЦА, УСПЕШНИ МАМА И ТАТКО!
ЗА МНОГО ГОДИНИ!

Последна редакция: чт, 01 яну 2009, 13:08 от ayas

# 258
  • Мнения: 9 814
**************ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И УСПЕХ!**********


# 259
  • София
  • Мнения: 590
Честита Нова Година!Нека да сме мнооого усмихнати, здрави и щастливи!

Аз ще пийна едно кафенце и с милото ще стягаме багажа за Троян.

# 260
  • Мнения: 753
Viper, приятно изкарване!

# 261
  • Мнения: 1 475
Честита Нова Година


Пожелавам Ви много здраве, щастие и много здрави и сладки бебенца на финала!

# 262
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
За много години,момичета!!!
Желая ви много здраве,много щастие,късмет и здрави и послушни бебчета Юни месец!

# 263
  • Мнения: 35
Честита 2009 година!
Нека я посрещнем с радост, да я изживеем с любов и да я изпратим с успехи!
  party006

# 264
  • Мнения: 6
Честита Нова Година!Много здраве, спокойствие и прекрасни бебенца!

# 265
  • София
  • Мнения: 2 658
Честита Нова Година! Лека и безпроблемна бременност за всички!

# 266
  • Мнения: 69
За много години, момичета!!! Да сте живи и здрави  Hug
Greenlife, хубаво го е казала майка ти! Да я поздравиш! Simple Smile

# 267
  • Мнения: 136
Честита Нова Година! Пожелавам ви крепко здраве, много усмивки, домашен уют, семейно щастие и весел бебешки смях от юни натам!

Цял ден мисля да се отдам на мързел в леглото - с телевизия и книжки. Ще мятам по едно око и тук. Приятна почивка на всички и не забравяйте, че какъвто е днешният ден, такава ще е цялата ни година, затова се смейте на воля и прогонете всякакви лоши мисли от главата  Hug

# 268
  • Мнения: 2 609
Честита Нова Година!
Лека бременност на всички и здрави и пухкави бебоци през юни!


Не съм писала отдавна и да си призная тази тема я изтървах. Blush
Но така се случи. Без малко да посрещна Нова година в болницата. Tired
В ноща срещу събота направих бъбречна криза /ох много боли т'ва нещо/ и ме приеха по спешност. Седях 4 дни там ooooh!, изписаха ме на 30-ти и вчера сутринта, кризата се повтори. ooooh! И как няма, като за тези 4 дни никой не ми обърна внимание на бъбреците, нямали такава пътека в патологична. #Cussing out И тъй де не ме лекуваха, а ме обезболяваха  само. Слава Богу вчера поотмина по-бързо и ми изписаха инжекции за в къщи/ при нужда/, вместо пак да ме вкарват там.
Дано поне през почивните дни да не ми се случва пак, Praynig пък в понеделник ще си потърся някой лекар на частно, да ме види какво ми е, поне да знам. Crossing Arms

# 269
  • Мнения: 482
Весела нова година на всички Simple Smile
по-добра, по-успешна, по-весела, по-усмихната, по-щастлива от всичко минали досега.
И живи и здрави Simple Smile

Greenlife честит рожден ден на патерици. Много да мечтаеш и да сбъднеш мечтите си Simple Smile

Кари ей, да се оправяш и без такива кризи вече

Общи условия

Активация на акаунт