Отговори
# 15
Привет на всички!Тъкмо изчетох всичко,което бях изтървала.Момичета,защо така поздравявате от рано,нима няма да сте на линия по празниците Cry Cry CryАз вече толкова се "зарибих" към вас,като второ семейство сте ми,а сега сигурно никой няма да влиза поне няколко дена Cryще си умра от скука,още повече,че тия дни нещо не се чувствам добре и май освен вечерята нв 24-ти някъде и семейния обяд на 25-ти никъде няма да мръдна.Аз дори съм решила милото да ми донесе лаптоп в болницата когато родя,че там пък каква скука пада,особено когато бебо спи или не е в стаята.
Е,все пак и аз ви пожелавам всичко най-хубаво,здрави,щастливи,усмихнати през новата година,а пък подаръците да си ги получим не по рано от февруари!

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Тифани, аз съм на линия Mr. Green На мен нали не ми дават да мърдам, та съм закачена за компютъра и ще ти правя компания Wink

# 17
  • Мнения: 24
Търкул и аз в новата темичка да ни е на късмет   bouquet  bouquet

Отново ни е прекрасна и много празнична темичката браво Simple Smile

# 18
  • Мнения: 95
Момичета и аз се присъединявам към тези дето ще пишем по празниците....
Браво на Фокси за новата темичка Hug
РЕД, на мен ми изхвръкна пъпа Cry и сега прилича на едно бутончеее Laughing

# 19
  • Мнения: 242
Аз да питам - изхвръкна ли ви пъпа? newsm78 Аз през цялото време чакам това да стане, ама нейсе! Знае ли някой защо при някои излиза пъпа навън, а при други - не? newsm78
И моя пъп не е изхвръкнал.Все си мислех,че до края ще изхвръкне,като се вземат предвид размерите на корема ми,ама...нъцки...То всъщност едва ли има някакво значение...
И аз съм тук по празниците /освен утре и другиден вечерта,когато сме у комшиите-демек свеки hahaha/,така че..ще има яко писане пак и ще ядем заедно мандарини и пити,и сърмички и боб...мммммммммммммм

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 19:11 от foxy81

# 20
  • Мнения: 95
Ох,не е много притяно да ти изхвръкне пъпа!Моя започна вече да става като устичка,копче,бутонче!И ме боли,а и като се гледам,явно ще ми се нацепи корема точно там.Уж се мажа здраво,но гледам нещо червенко като пъпчици ли,не знам какво точно е.Но ми изхвръкна за няколко дни и може и да е нещо лошичко-от ония гадове!

# 21
  • София
  • Мнения: 83
Аз да питам - изхвръкна ли ви пъпа? newsm78 Аз през цялото време чакам това да стане, ама нейсе! Знае ли някой защо при някои излиза пъпа навън, а при други - не? newsm78
Моят е равен с коремчето,но явно това зависи от това как е било завързано вашето.КОгато ми го ритне с краче бебчо изфръква малко навън де  newsm62

# 22
  • Мнения: 3
здравейте сладки коремчета  love001
аз се завърнах най-накрая,остана още 1 изпит за 16.01 да вземам и това е за този семестър.За всичките изпити имам само една 3-ка  Grinning
Като си представя че имам още един семестър та и дипломна работа хич не ми се минава в 2009г.
По празниците и аз съм на линия никаде няма да ходя.За нова година свекървата ще идва, те нали са от монтана и се виждаме сампо по празници.
Да попитам на вас изследвания в кой месец ви правиха,защото на мен ми правиха само в началото newsm78 Утре съм на ЖК за болничен 45 дена преди раждане и да видим дали ще ме прегледа и прати за изследвания.
лека вечер от мен

# 23
  • Мнения: 2 829
Засега само се записвам и ви желая ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
Аз съм на линия по прзаниците-ще работя Sad

# 24
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте пупки!Е честит сняг.Голям виелица  #Shocked
Утре сутрин ще видим какво ще стане.Спряха тока на няколко блока около нас, а ние пък нямаме кабелна. smile3518

# 25
  • София
  • Мнения: 66
Запис и от мен Simple Smile

Днес на гости ми беше един приятел, който работи в Англия и не се бяхме виждали отдавна, а сме го замислили за кръстник на бебчето, та много хубаво си прекарахме Simple Smile
Той бил на диетата на Дюкан и свалил 12кг /сега е в 3тата фаза - да ги запази/... ама нещо хем трудно хем малко нездравословно ми се струва...
де да знам
иначе беше много впечатлен от това как ми шава корема Simple Smile

После майка ми дойде и ни купи елха Simple Smile
Утре ще я украсяваме

Иначе нищо интересно няма... утре сме на гости при родителите на милото, за Коледа - при наш'те.... така че аз няма да готвя нищо  Peace

Много ви прегръщам всички и също не ми се ще да ви пожелавам нищо от сега... има време до самата Коледа Simple Smile

ааа да ви кажа че ще купуваме тия дни овлажнител за въздух - след неколкодневни проучвания се спрях на Солак - Бейби Дриймс - за около 50лв... тук във форума го хвалят и определено е най-евтиния....
Ако някоя от вас иска да й кажа какво още знам по темата, да пише, ще си проверя записките докато не съм ги изхвърлила Simple Smile

До утре, мили мами!!!   bouquet

# 26
  • Мнения: 56
Здравейте, пупета  bouquet
Хайде на новата темичка, Фоксунче мерси, душка Heart Eyes Да ни е много празнична пожелавам Wink
Аз да питам - изхвръкна ли ви пъпа? newsm78 Аз през цялото време чакам това да стане, ама нейсе! Знае ли някой защо при някои излиза пъпа навън, а при други - не? newsm78
Защото зависи как е вързан пъпа, моят пъп е вързан много навътре и в момента е станал като цепка, скрил се е Grinning На някои хора им е вързан по в началото и затова изскача. Спокойно, това въобще не е критерий Wink
При нас нищо интересно, днес сготвих половината манжди за утре вечер, утре ще продължа с останалите. На коледа се оказа,че ще ходим при свеки та ще ми се размине слугинажа една вечер поне ooooh! Мъж ми днес е понапазарувал подаръци, аз не се включих тази година, щото и без това не съм на кеф, а пък и тази шопинг лудост, която е обзела народа няма да я издържа #Crazy И така, по празниците ще съм на линия, ще гледам да пиша по-често Wink
Целувки и хубава вечер  bouquet

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Боже, добре, че сте вие, та да се успокоя и аз! Всички бремелинки около мен са наддали с по 28-30 кила до към 7ия месец! Всяка от тях е с изхвръкнал пъп и постоянно всичко ги боли, охкат, пъшкат и се движат тромаво! Аз съм +12 килца, пъпа ми не е променен и постоянно съм в движение! Дискомфорт изпитвам само като забравя да си пия Магнерот-а! Просто взех да изпитвам страх, че нещо с мен и бебето не е наред, въпреки, че на всеки преглед ме убеждават, че пращя от здраве! БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 508
carbo, и ние си поръчахме същия овлажнител! Въпросът ми сега е, като имаме овлажнител, трябва ли задължително да имаме и влагомер??

РЕД, моят пъп е полу-изпъкнал... И съм +7 кг.... Crazy

# 29
  • Мнения: 242
Emym досега само Фоксунче не ме бяха наричали... Joy hahaha ,но е сладуринско Mr. Green
РЕД,вече ти писах,че пъпа ми не е изпъкнал и си мисля,че няма и да ми изпъкне...то вече няма накъде да раста и незнам колко още трябва да ми се разпъне кожата на корема,за да изхвръкне и пъпа. Crazy За килограми -не съм се мерила,но на последната ЖК бях +14 /това беше преди десетина дни/,което мисля,че е добре newsm78 Поне и бебетата доста бяха пораснали...да не се чувствам виновна Embarassed Между другото само да се отчета-стрии по корема все още нямам ooooh! и дано така да си остана Praynig Останах си със мини стрийките по дупето от преди да забременея,които честно казано не ме притесняват особено...
Гледам,че приказвате за коледните подаръци...Тази година сме предупредени,че всички подаръци ще бъдат отправени към бебетата.Много е тъпо,но покрай това местене и покупките покрай него,сме в момента доста на червено и изобщо нямаме и нулева възможност за подаръци... Rolling Eyes На мене ми е гадно,защото обикновено аз съм тази,която се скъсва да подарява на всеки,да опаковам подаръците по възможно най-ефектния начин,да търся самите подаръци под дърво и камък,само и само да зарадвам съответния човек...и т.н. ..ОБАЧЕ тази година-цък за съжаление! Много тъпо! Разбрали сме се и на нас да не ни се подаряват подаръци,защото и без това получихме достатъчно и все големи за новата къща...Силно се надявам всички около нас да спазят уговорката,защото и без това с милото се чувстваме като посрани  Embarassed /с извинение/
За овлажнителя-задължително ли е да се купува? Нали бяхме обсъждали в една от предните теми,че не е толкова нужен,защото самия климат в БГ си е достатъчно влажен? Кажете,за да не остана после с пръст в уста,ако стане така,че аз,патката,отново не съм разбрала нещо... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт